Konkurs Oddal to wszystko, co szkodzi zdrowiu!

Dbasz o zdrowie? A może jesteś miłośnikiem fotografii i nie rozstajesz się ze smartfonem? Połącz obie pasje! Oddal to wszystko, co szkodzi zdrowiu!

Weź udział w konkursie! To bardzo proste!

1. Pobierz darmową aplikację Oddal to z Google play lub App store

2. Za jej pomocą zrób zdjęcie, czemuś niezdrowemu, co źle wpływa na zdrowie!

Z regulaminem konkursu możecie zapoznać się na stronie www.oddalto.gis.gov.pl oraz pth.pl

Razem raźniej? Konkurs „Oddal to” również dla szkół!

Druga cześć konkursu „Oddal to” przeznaczona jest dla gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do wygrania nagrody dla szkół o łącznej wartości 20 000 zł!!

Zasady są proste:

1. Uczniowie robią zdjęcia za pomocą aplikacji Oddal to;

(Którą można pobrać na stronach: sklepu Google play lub App Store),

2. Następnie ze zdjęć, klasa czy nawet cała szkoła, przygotowuje pracę wykorzystującą zrobione przez uczniów zdjęcia (np. kolaż, infografika, plakat);

3. Pracę, zapisaną na nośniku cyfrowym, przesyłacie do nas na adres Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Konkurs dla szkół jest dłuższy! Prace zbiorowe można wysyłać, aż do 30 września, tak aby wszyscy zdążyli przygotować propozycje pokazujące, że to co niezdrowe należy oddalić!

Opiekun konkursu : Iwona Thiel