Aktywizacja uczniów

This week1220
This month5685
Total482181

TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Świątecznie

b_200_133_16777215_00_images_IMG_9161.jpg

Kiedy wieczór jest zimowy ,
Chaty w śniegu drzemią ,
Nastrój dziwny ,wyjątkowy
Snuje się nad ziemią”.

Tradycją naszego gimnazjum jest wspólne słuchanie kolęd. Tak było i tym razem. 22 grudnia 2016r. wszyscy uczniowie naszej szkoły zebrali się w holu, by wysłuchać recytacji w wykonaniu uczniów klasy 1a oraz kolęd i pastorałek, które zaśpiewali soliści: Magdalena Ciesielska z klasy 3a oraz Anna Domagała z klasy 3a z towarzyszeniem kilkudziesięcioosobowego chóru oraz gitarzystów / Jakub Majchrzak , Paweł Bul – klasa 3a/ i saksofonisty / Kacper Jamielucha z klasy 3d/. Na zakończenie programu uczniowie złożyli wszystkim życzenia świąteczne w kilku językach,  m.in. po duńsku, rosyjsku, ukraińsku, francusku.

Świąteczna atmosfera towarzyszyła uczniom również w klasach w trakcie spotkań z wychowawcami.

Program przygotowała p. Aneta Nowicka- Kowalczyk we współpracy z p. Dorotą Mazierską.
 O scenografię zadbał p. Bartosz Zacharewicz.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie a nauczycielom za pomoc przy realizacji programu.

Aneta Nowicka- Kowalczyk