KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY

10 marca (środa) na 8 lekcji w sali 215 odbędzie się etap szkolny eliminacji do Konkursu Przyrodniczo - Ekologicznego organizowanego przez Zespół Szkół w Tułowicach. Tematem przewodnim będzie las, drzewa i krzewy.
           Konkurs odbędzie się w dwóch etapach i ma formę testu. Czas trwania: ok. 45 minut.
          Trzy najlepsze osoby wezmą udział w drugim etapie, który odbędzie się 24 marca o godz. 10:00  w Zespole Szkół w Tułowicach.
         W programie degustacja miodu, basen, zwiedzanie szkoły, koncert orkiestry zespołu adeptów leśnictwa, obiad itp.
Osoby, które przejdą eliminacje otrzymają punkty dodatnie  za udział w konkursie.
ZAPISY DO KONKURSU TRWAJĄ DO 9 MARCA - PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ DO P. MACIEJA GOŁĄBKA, SALA 215.