LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Miejsce |
Organizator |
|
||||
1. |
Kasperek Patrycja 1f |
Biegi przełajowe Mistrzostw Miasta Opola szkół gimnazjalnych |
V |
MOS |
|
||||
2. |
Behra Dawid3f |
Biegi przełajowe Mistrzostw Miasta Opola szkół gimnazjalnych |
III |
MOS |
|
||||
3. |
Behra Dawid3f |
Mistrzostwa miasta Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców dla szkół gimnazjalnych |
III |
MOS |
|
||||
4. |
Mross Krystyna 1g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 |
II |
|
|
||||
5. |
Segiet Marcin 1g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 |
II |
|
|
||||
6. |
Hudala Piotr 1g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
III |
|
|
||||
7. |
Roziewska Agnieszka 1g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
IV |
|
|
||||
8. |
Komor Żaneta 1g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
V |
|
|
||||
9. |
Żwak Dawid 1g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
VI |
|
|
||||
10. |
Koloch Iwona 2f |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
V |
|
|
||||
11. |
Lisowska Beata3g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
II |
|
|
||||
12. |
Lisek Żaneta3g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
II |
|
|
||||
13. |
Mainka Sylwia3g |
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki |
VI |
|
|
||||
14. |
Wasilewska Ewa3h |
Mikołajkowy Turniej tenisa Stołowego |
V-VIII |
MOS |
|
||||
15. |
PG 8 |
Mistrzostwa Miasta Opola w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych |
III |
MOS |
|
||||
16. |
PG 8 |
Mistrzostwa miasta Opola w koszykówce chłopców dla szkół gimnazjalnych |
III |
MOS |
|
||||
17. |
PG 8 |
Drużynowe Mistrzostwa Miasta Opola w Tenisie Stołowym Dziewcząt |
II |
MOS |
|
||||
18. |
PG 8 |
Drużynowe Mistrzostwa Miasta Opola w Tenisie Stołowym Chłopców |
V |
MOS |
|
||||
19. |
Feliks Kamila 2f |
VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką |
nagroda |
Centrum Edukacyjno-metodyczne |
|
||||
20. |
Morela Tymoteusz3g |
VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką |
nagroda |
Centrum Edukacyjno-metodyczne |
|
||||
21. |
Borowik Natalia3a |
Mistrzostwa miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim dla szkół gimnazjalnych |
III |
MOS |
|
||||
22. |
PG 8 |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż dla szkół gimnazjalnych z okazji pięciolecia MOS |
I |
MOS |
|
||||
23. |
Bartczak Magda3d |
Kkonkurs skoku wzwyż dla szkół gimnazjalnych zokazji pięciolecia MOS |
I |
MOS |
|
||||
24. |
Stachowicz Szymon 2c |
Konkurs skoku wzwyż dla szkół gimnazjalnych zokazji pięciolecia MOS |
I |
MOS |
|
||||
25. |
Koło informatyczne |
Ogólnopolski Konkurs Szkolny Europa w szkole etap wojewódzki |
Nagroda i awans do finału |
MENiS |
|
||||
26. |
PG 8 |
Program Czysta Odra szkolny monitoring środowiska |
wyróżnie-nie |
Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej |
|
||||
27. |
Lisowska Beata3g |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
I - laureatka |
Kuratorium Oświaty w Opolu |
|
||||
28. |
Lisek Żaneta3g |
I Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Deutschfreund 2002 |
III wPolsce |
Komitet Główny Konkursu |
|
||||
29. |
Lisowska Beata3g |
I Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Deutschfreund 2002 |
II wPolsce |
Komitet Główny Konkursu |
|
||||
30. |
PG 8 |
Międzygimnazjalny konkurs wiedzy o Opolu Moje miasto moja ojczyzna |
II |
PG nr 1 w OPolu |
|
||||
31. |
Owczarek Anna3a |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
I - |
Kuratorium MDK |
|
||||
32. |
PG 8 |
Zawody w piłce nożnej maista Opola |
II |
MOS |
|
||||
33. |
PG 8 |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA półfinał w piłce nożnej |
IV |
SZS |
|
||||
34. |
Bartczak Magdalena3d |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w skoku wzwyż |
I |
MOS |
|
||||
35. |
Barturz Marek |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w kuli 4 kg |
III |
MOS |
|
||||
36. |
Ciepaj Szymon 2a |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 1000 m |
II |
MOS |
|
||||
37. |
Kasperek Patrycja 1f |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 1000 m |
II |
MOS |
|
||||
38. |
Kuczyńska Anna3b |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 300 mppł |
II |
MOS |
|
||||
39. |
Kurpierz Sabina 1f |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 1000 m |
III |
MOS |
|
||||
40. |
Lukaschek Michał 2f |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w kuli 4 kg |
I |
MOS |
|
||||
41. |
Stachowicz Szymon 2c |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 110 mppł |
I |
MOS |
|
||||
42. |
Stachowicz Szymon 2c |
Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w skoku wzwyż |
I |
MOS |
|
||||
43. |
PG 8 |
Zawody o Puchar Dyrektora Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I w Opolu w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
LO nr I |
|
||||
44. |
PG 8 1a |
Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii |
I |
PG 3 |
|
||||
45. |
Bartczak Magdalena3d |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA w skoku wzwyż |
III |
Woj. SZS w Opolu |
|
||||
46. |
Stachowicz Szymon 2c |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA w skoku wzwyż |
I |
Woj. SZS w Opolu |
|
||||
47. |
PG 83e |
Międzygimnazjalny Konkurs o Unii Europejskiej |
II |
PG 7 |
|
||||
48. |
Wesnerowicz Anna 1a |
Konkurs czytelniczy International House, Pearson Edukation Poland |
I |
International House |
|
||||
49. |
Kędzierska Natalia3c |
Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny Konkurs Recytatorski |
II |
PG nr 1 |
|
||||
50. |
Felsztyńska Elżbieta3a |
X Międzyszkolny Konkurs Literacki O Tematyce Ekologicznej |
II |
PSP nr 6 |
|
||||
51. |
Ciepaj Szymon 2a |
Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny Rzeczposppolita Szlachecka |
I |
PG 1 |