LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Miejsce |
Organizator |
1 |
Roziewska Emilia |
II Wielki Politechniczny Turniej Języka Niemieckiego |
II |
Politechnika Opolska |
2 |
Michael Kotlorz |
II Wielki Politechniczny Turniej Języka Niemieckiego |
II |
Politechnika Opolska |
3 |
Boguszewski Rafał |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych |
I |
MOS |
4 |
Misztal Piotr |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
5 |
Kosidło Paweł |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych |
V |
MOS |
6 |
Rogowski Adam |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych |
VI |
MOS |
7 |
Karpała Justyna |
Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych |
II |
MOS |
8 |
Wocka Patrycja |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
I w woj. I w Polsce |
Jersz |
9 |
Czok Dirk |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
II w woj. 29 w Polsce |
Jersz |
10 |
Niestrój Krystian |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
III w woj. |
Jersz |
11 |
Roziewska Emilia |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
I w woj. II w Polsce |
Jersz |
12 |
Kotlorz Michael |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
III w woj. 17 w Polsce |
Jersz |
13 |
Wiercimok Sonia |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
IV w woj. |
Jersz |
14 |
Walecko Natalia |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
V w woj. |
Jersz |
15 |
Gambka Krystyna |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 |
I w woj. 5 w Polsce |
Jersz |
16 |
Karolna Bieniek |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
17 |
Paulina Rześniowiecka |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
18 |
Polcyn Martyna |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
19 |
Ciach Marta |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
20 |
Adamski Rafał |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
21 |
Michalak Damian |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
22 |
Boguszewski Rafał |
Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych |
II |
MOS |
23 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafety 10x50 kat dziewcząt |
II |
MOS |
24 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafety 10x50 kat. chłopców |
V |
MOS |
25 |
Skrzypczyk Klara |
Mistrzostwa Opola w pływaniu stylem klasycznym |
III |
MOS |
26 |
Wikowski Jacek |
Mistrzostwa Opola w ringo w kat. chłopców |
II |
MOS |
27 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w ringo w kat. chłopców |
IV |
MOS |
28 |
Misztal Piotr |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
29 |
Adamski Rafał |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
30 |
Cichoń Bartosz |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
31 |
Kasperek Bartosz |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
32 |
Rzeźniczak Tomasz |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
33 |
Kula Michał |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
34 |
Czywilski Bartosz |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
35 |
Wikowski Jacek |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
36 |
Mokrzycki Szymon |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
37 |
Mularz Jakub |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
38 |
Błachowski Paweł |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
39 |
Gałek Piotr |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców |
IV |
MOS |
40 |
Kotlorz Michael |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
udział w finale |
Kuratorium Opole |
41 |
Roziewska Emilia |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
finalistka |
Kuratorium Opole |
42 |
Walecko Natalia |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
finalistka |
Kuratorium Opole |
43 |
PG 8 |
VI Międzygimnazjalny Konkurs Zabawy z chemią |
III |
PG 4 |
44 |
Wikowski Jacek |
Wojewódzki Finał w ringo Szkół Gimnazjalnych |
V |
MOS |
45 |
Mazurek Marcelina |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
finalistka |
Kuratorium Opole |
46 |
Mularz Aleksandra |
Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym |
IV |
MOS |
47 |
Polewczak Katarzyna |
Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym |
IV |
MOS |
48 |
Karpała Justyna |
Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym |
IV |
MOS |
49 |
Gajos Bartłomiej |
VI Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
finalista |
Kuratorium Opole |
50 |
Rześniowiecka Daria |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
51 |
Łotocka Daria |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
52 |
Stelmach Natalia |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
53 |
Stróż Justyna |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
54 |
Kaniuka Aleksandra |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
55 |
Pyrć Daria |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
56 |
Polcyn Martyna |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
57 |
Samborska Dorota |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
58 |
Midek Urszula |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
59 |
Nowak Aleksandra |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
60 |
Mielnik Natalia |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
61 |
Zadworna Patrycja |
Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt |
III |
MOS |
62 |
Kosidło Paweł |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
I |
MOS |
63 |
Ulan Mateusz |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
I |
MOS |
64 |
Hirsz K |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
I |
MOS |
65 |
Koziarz M |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
I |
MOS |
66 |
Drożdżowska Martyna |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
VI |
MOS |
67 |
Bieniek Karolina |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
VI |
MOS |
68 |
Papierniak Martyna |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
VI |
MOS |
69 |
Smolin Zuzanna |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
VI |
MOS |
70 |
Skalecka Patrycja |
Mistrzostwa Opola w short tracku |
VI |
MOS |
71 |
Michalak Damian |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
72 |
Robotycki Mateusz |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
73 |
Przybyła Krystian |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
74 |
Nawrocki Michał |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
75 |
Kasperek Bartosz |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
76 |
Merski Mateusz |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
77 |
Siedlecki Adrian |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
78 |
Misztal Piotr |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
79 |
Mokrzycki Szymon |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
80 |
Kosidło Paweł |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
81 |
Boguszewski Rafał |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
82 |
Rogowski Adam |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
II |
MOS |
83 |
Szafraniec Danuta |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
84 |
Justyna Piłko |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
85 |
Szeszycka Aleksandra |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
86 |
Rześniowiecka Daria |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
87 |
Bieniek Karolina |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
88 |
Skalecka Patrycja |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
89 |
Włodarczyk Ilona |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
90 |
Rother Monika |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
91 |
Katarzyna Adamiec |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
92 |
Nawojska Magda |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych |
IV |
MOS |
93 |
Gembarzewska Aleksandra |
Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Polskiej Unii Teakwondo |
II, III |
Polska Unia Teakwondo |
94 |
Siwek Izabela |
Konkurs Literacki Ismiech niekiedymoże być nauką |
wyróżnienie |
PG 1 |
95 |
Botor Paweł |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
96 |
Broma Marko |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
97 |
Dybalski Wojciech |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
98 |
Firlejczyk Marek |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
99 |
Gurbierz Jakub |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
100 |
Habant Maciej |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
101 |
Jarosz Krzysztof |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
102 |
Knop Marcin |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
103 |
Labusga Łukasz |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
104 |
Maćków Maciej |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
105 |
Pilarski Szymon |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
106 |
Przybyła Mateusz |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
107 |
Spadło Łukasz |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
108 |
Stałgo Łukasz |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
109 |
Tomczak Jacek |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
nagrody publiczności |
WODiP |
110 |
PG 8 |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
wyróznienie |
WODiP |
111 |
Strzała Karol |
VI Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych |
laureat |
Kuratorium Opole |
112 |
Wocka Patrycja |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 |
woj. -IV Polska-IX |
Łowcy Talentów ?Jeresz? |
113 |
Krystian Niestrój |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 |
woj. -VII Polska-XIII |
Łowcy Talentów ?Jeresz? |
114 |
Kotlorz Michael |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 |
woj. -I Polska-III |
Łowcy Talentów ?Jeresz? |
115 |
Walecko Natalia |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 |
woj. -I Polska-III |
Łowcy Talentów ?Jeresz? |
116 |
Gambka Krystyna |
Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 |
woj. -I Polska-III |
Łowcy Talentów ?Jeresz? |
117 |
Stankiewicz Kamil |
VII Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny Mistrz matemtyki |
V |
PG 1 |
118 |
Mazurek Marcelina |
Wojewódzki etap Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. Sport w wyobraźni - Pekin 2008 |
nagroda |
WSZS |
119 |
Kluba Paulina |
Wojewódzki etap Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. Sport w wyobraźni - Pekin 2008 |
nagroda |
WSZS |
120 |
PG 8 |
Turniej piłki siatkowej chłopców im. Arkadiusz Gołasia |
IV |
PG 1 |
121 |
Pg 8 |
Mistrzostwa Opola w Badmintonie chłopców szkół gimnazjalnych |
IV |
MOS |
122 |
Mazurek Marcelina |
Wojewódzki konkurs plastyczny Projekt kartki świątecznej |
nagroda |
MDK |
123 |
PG 8 |
IV Międzygimnazjalny Konkurs Mieszkańcy Lipiec Reymontowskich |
II |
PG 2 |
124 |
PG 8 |
III Międzygimnazjalne Konfrontacje Teatralne Złota Maska 2006 |
II |
PG 2 |
125 |
Mazurek Patrycja |
Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny Jak aktywnie spędzać czas, bez używek |
I |
PG 4 |
126 |
Rzeźniowiecka Paulina |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
127 |
Bieniek Karolina |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
128 |
Kula Michał |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
129 |
Kosidło Paweł |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
130 |
Karpała Justyna |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
131 |
Adamiec Katarzyna |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
132 |
Polcyn Martyna |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
133 |
Pyrć Daria |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
134 |
Mokrzycki Szymon |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
135 |
Nawrocki Michał |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
136 |
Siedlecki Adrian |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
137 |
Merski Mateusz |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
138 |
Wicher Anna |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
139 |
Boguszewski Rafał |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
140 |
Adamski Rafał |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
141 |
Włodarczyk Ilona |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |
142 |
Misztal Piotr |
Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach |
I |
OSiR w komprachcicach |