Nazwisko i imię |
Kl |
Nazwa konkursu |
Organizator |
Miejsce |
Stawicki Patryk |
3f |
I Mistrzostwa Polski w biegu pustynnym |
Stow. Miasto Sportu |
I |
Dereweńczuk Angela |
2a |
certyfikat egzaminu aikido 10KYU |
Ogóln. Stow Aikido |
|
Szymaniec Dominika |
3c |
Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
Bratko Magda |
1a |
Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
Stawicki Patryk |
3f |
Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
I |
Walczak Monika |
1f |
Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
Wójciak Malwina |
1a |
Mistrz Gimnazjady w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej |
|
I |
Trembacz Adrian |
3f |
Konkurs "Aktywni uczniowie" - prezentacja multimedialna |
Uniw.Śląski |
udział |
Dzikowski Grzegorz |
3f |
|||
Brandt Dominik |
3f |
Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
Kamieniak Maciej |
3b |
|||
Mendyk Paweł |
3b |
|||
Ciach Tomasz |
3a |
|||
Dżuła Andrzej |
3a |
|||
Pruski Jeremi |
3b |
|||
Łącki Grzegorz |
3b |
|||
Frąszczak Kamil |
3b |
|||
Kurpierz Rafał |
3b |
|||
Matczak Mariusz |
3f |
|||
Stawicki Patryk |
3f |
Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafetowym chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
Pawul Piotr |
3a |
|||
Kwiatkowski Michał |
1d |
|||
Zalewski Marcin |
1f |
|||
Morawski Mateusz |
3e |
|||
Koszyk Łukasz |
2f |
|||
Kałaczyński Łukasz |
3b |
Ogólnopolski konkurs historyczny Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego |
|
kwalifikacja do etapu woj. |
Dragan Emilia |
3b |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
Kuratorium |
kwalifikacja do etapu woj. |
Poliwoda Łukasz |
1f |
Detschfreund 2010 |
Jersz |
I w woj., II w kraju |
Walecko Anna |
1f |
Detschfreund 2010 |
Jersz |
2w woj., 5w kraju |
Przybyła Dominika |
1f |
Detschfreund 2010 |
Jersz |
4 w woj., 12 w kraju |
Sandra Stych |
1f |
Detschfreund 2010 |
Jersz |
6w woj., 40 w kraju |
Bilski Julia |
2d |
Detschfreund 2010 |
Jersz |
3 w woj., 8 w kraju |
Pawleta Rafał |
|
Detschfreund 2010 |
Jersz |
5 w woj., 41w kraju |
Blachucik Mateusz |
3d |
Detschfreund 2010 |
Jersz |
1 w woj., 16 w kraju |
Nikola Niestrój |
3d |
Detschfreund 2010 |
Jersz |
5 w woj., 59 w kraju |
Okos Mateusz |
1b |
Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej w kategorii chłopców |
MOS |
II |
Nowaczyk Kamil |
2b |
|||
Kania Marek |
3b |
|||
Kunysz Bartłomiej |
3b |
|||
Kamieniak Maciej |
3b |
|||
Łącki Grzegorz |
3b |
|||
Woźniak Michał |
3b |
|||
Badula Adam |
3b |
|||
Jaromin Sebastian |
3b |
|||
Kałaczyński Łukasz |
3b |
|||
Muszak Ewelina |
2b |
Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
Pacyna Angelika |
2b |
|||
Przybyłowska Agnieszka |
2f |
|||
Ginał Pola |
2f |
|||
Czajkowska Anna |
2f |
|||
Cappek Joanna |
3e |
|||
Smolin Alicja |
3e |
|||
Dębicka Julia |
3e |
|||
Krawczyk Amanda |
3c |
|||
Miksza Paulina |
3e |
|||
Markiewicz Piotr |
2d |
Mistrzostwa Polski w Maratonie K-2O- stróda |
|
V |
Markiewicz Piotr |
2d |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików K-2 - Tychy |
|
II |
Markiewicz Piotr |
2d |
Puchar Polski Południowej K-1 - Tychy |
|
II |
Baldy Robert |
3e |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w konkurencji karabin sportowy 3x10 |
Okr. Zw Str Sp |
II |
Baldy Robert |
3e |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w konkurencji karabin sportowy 30 strz |
Okr. Zw Str Sp |
I |
Baldy Robert |
3e |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w konkurencji karabin sportowy 40 strz.leżąc |
Okr. Zw Str Sp |
I |
Jambor Mathias |
3e |
12 otwarte mistrzostwa TaeKwon-Do Świdnik CUP 2010 |
|
II |
Jambor Mathias |
3e |
XIII Warsaw Cup - Warszawa |
Opolski Klub TaeKwon-Do |
III |
Niśków Weronika |
1a |
Elliminacje Regionalne 20 Ogólnopolskiego Konkursu OdyseiUmysłu |
Odyseja Umysłu |
finał regionalny |
Nowoświatłowski Bartosz |
1a |
|||
Jaroszczuk Michał |
1a |
|||
Michniak Natalia |
1a |
|||
Mroziak Magdalena |
1a |
|||
Romanowska Nela |
1a |
|||
Berlanka Kamil |
3f |
Elliminacje Regionalne 20 Ogólnopolskiego Konkursu Odysei Umysłu |
Odyseja Umysłu |
awansdo finał ogólnopolskiego |
Górka Jakub |
3f |
|||
Kania Sebastian |
3f |
|||
Langner Denis |
3f |
|||
Łakomy Magdalena |
3f |
|||
Rosińska Katarzyna |
3f |
|||
Schymanietz Denis |
3f |
|||
Fąferko Maci8ej |
2a |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców |
MOS |
I |
Ciach Tomasz |
3a |
|||
Klasicki Paweł |
2f |
|||
Matczak Mariusz |
3f |
|||
Kostecki Tomasz |
3f |
|||
Kunysz Bartłomiej |
3b |
|||
Kurpierz Rafał |
3b |
|||
Opacki Dariusz |
2f |
|||
Podburaczyński Gniewko |
2a |
|||
Podburaczyński Gniewko |
2a |
Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Irlandii |
PG VI |
III |
Romanowska Nela |
1a |
|||
Kałaczyński Łukasz |
3b |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
KO |
laureat |
Blachucik Mateusz |
3d |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KO |
laureat |
Mendyk Paweł |
3b |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców |
MOS |
II |
Szopa Tomasz |
3b |
|||
Jaromin Sebastian |
3b |
|||
Ciach Tomasz |
3a |
|||
Raudzis Kamil |
3a |
|||
Piechaczek Łukasz |
3c |
|||
Roskosz Kevin |
1d |
|||
Pędziwilk Jakub |
2d |
|||
Markiewicz Piotr |
2d |
|||
Stawicki Patryk |
3f |
|||
Kuryło Mariusz |
2c |
|||
Englot Szymon |
2f |
|||
Jambor Mathias |
3e |
18 międzynarodowe mistrzostwa Polski TAEKWONDO walka ciągła juniorów |
Taekwon-do put |
I |
Jambor Mathias |
3e |
18 międzynarodowe mistrzostwa Polski TAEKWONDO walka przerywana juniorów |
Taekwon-do put |
III |
Zakowicz Marcin |
2f |
Konkurs fotograficznyo-plastyczny "Opole oczami młodzieży |
MDK |
III |
Fąferko Maci8ej |
2a |
Półfinały Wojewódzkie Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców |
SZS |
II |
Ciach Tomasz |
3a |
|||
Klasicki Paweł |
2f |
|||
Matczak Mariusz |
3f |
|||
Kostecki Tomasz |
3f |
|||
Kunysz Bartłomiej |
3b |
|||
Kurpierz Rafał |
3b |
|||
Opacki Dariusz |
2f |
|||
Woźniak Michał |
3b |
|||
Kamieniak Maciej |
3b |
Kangur Matematyczny 2011 |
JERSZ |
wyróżnienie |
Grzesik Piotr |
1f |
Kangur Matematyczny 2011 |
JERSZ |
bardzo dobry |
Kamieniak Aleksandra |
1f |
Kangur Matematyczny 2011 |
JERSZ |
wyróżnienie |
Scześniok Piotr |
1f |
Kangur Matematyczny 2011 |
JERSZ |
wyróżnienie |
Kuchnia Marcin |
2f |
Kangur Matematyczny 2011 |
JERSZ |
wyróżnienie |
Grzesik Piotr |
1f |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
laureat, 1 w woj. 1 w kraju |
Walecko Anna |
1f |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
2 lokata, 4 w woj. 8 w kraju |
Poliwoda Łukasz |
1f |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
2 lokata, 5 w woj. 13 w kraju |
Przybyła Dominika |
1f |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
2 lokata, 9 w woj. 26 w kraju |
Stych Sandra |
1f |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
3 lokata |
Bilski Julia |
2d |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
2 lokata, 6 w woj. 12 w kraju |
Pawleta Rafał |
2d |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
3 lokata |
Piechotta Bianca |
3f |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
2 lokata, 4 w woj. 12 w kraju |
Schymanietz Denis |
3f |
SPRACHDOKTOR 2011 |
JERSZ |
3 lokata |
Walecko Anna |
1f |
Konkurs recytatorski w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję" |
WO UM Opola, MDK |
laurat |
Hildebrand Milena |
3a |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt kartki wielkanocnej" |
MDK |
laureat |
Piechotta Bianca |
3f |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KO |
finalista |
Poliwoda Łukasz |
1f |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KO |
finalista |
Dragan Emilia |
3b |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
KO |
finalista |
Cappek Joanna |
3e |
Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
Krawczyk Amanda |
3c |
|||
Przybyłowska Agnieszka |
2f |
|||
Miksza Paulina |
3e |
|||
Suchy Katarzyna |
3c |
|||
Kędzia Olliwia |
1a |
|||
Szymaniec Dominika |
3c |
|||
Pacyna Angelika |
2b |
|||
Muszak Ewelina |
2b |
|||
Gronowicka Marta |
2b |
|||
Kałaczyński Łukasz |
3b |
XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia" - województwo opolskie |
KO |
laureat, 1 w woj. |
Jaworski Michał |
2a |
9 edycja Konkursu Literackiego "Legenda o Opolu" |
Miejska Biblioteka Publiczna |
II |
Kałaczyński Łukasz |
3b |
Międzygimnazjalny konkurs historyczny "Polskie drogi do niepodległości" |
PG VIII |
II |
Kałaczyński Łukasz |
3b |
X Wojewódzki Konkurs "Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym" |
Marszałek Województwa |
kwalifikacja do finału |
Ciach Tomasz |
3a |
VIII Międzynarodowy Turniej Bielsko-Biała CUP 2010 |
|
VI |
Kostecki Tomasz |
3f |
|||
Matczak Mariusz |
3f |
|||
Ciach Tomasz |
3a |
X Międzynarodowy Turniej o "Pohor Prmatora Mesta SVIDNIK" |
|
II |
Kostecki Tomasz |
3f |
|||
Matczak Mariusz |
3f |
|||
Ciach Tomasz |
3a |
IV Międzynarodowy Turniej "Strzelca" |
Strzelce Opolskie |
V |
Kostecki Tomasz |
3f |
|||
Rosińska Katarzyna |
3f |
XI Wojewódki Konkurs Recytatorski "Konkurs Jednego Poety" |
PG VIII |
II |
Przybyłowska Agnieszka |
2f |
Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej drużyn mieszanych |
MOS |
I |
Stawicki Patryk |
3f |
|||
Wiśniewski Marcin |
1c |
|||
Czok Michał |
2d |
|||
Jaromin Sebastian |
3b |
|||
Raudzis Kamil |
3a |
|||
Trzmielewski Filip |
2d |
|||
Pyrasz Damian |
2b |
|||
Czajkowska Anna |
3a |
Wojewódzki konkurs literacki "Bożonarodzeniowe gody" |
PG 4 |
I |
Raudzis Kamil |
3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 600m |
MOS |
I |
Pytel Bartosz |
3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 300m |
MOS |
III |
Makiola Tristan |
2a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 600m |
MOS |
II |
Święs Pamela |
2c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 300m |
MOS |
III |
Matczak Mariusz |
3f |
Międzyszkolny Konkurs Ekonomiczny "Zprzedsiębiorczością na ty" |
PG 5 |
II |
Blachucik Mateusz |
3d |
|||
Janeczko Jakub |
3d |
|||
Błaszkiewicz Adam |
3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - ryut oszczepem |
MOS |
I |
Kuchnia Marcin |
1f |
IV Matematyczna gra terenowa |
festiwal Opole |
II |
Ciszewska Anna |
3f |
|||
Dębicka Julia |
3e |
|||
Gąska Justyna |
1a |
Konkurs Wiedzy o Hiszpanii |
LO I |
udział |
Mazur Dagmara |
1a |
|||
Zawisza Wiktoria |
2f |
|||
Ciach Tomasz |
3a |
Mistrzostwa Opola w siatkówce plażowej w kategorii chłopców |
MOS |
I |
Klasicki Paweł |
2f |
|||
Pietrucha Anna |
1a |
IV Międygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej |
PG5 |
udział |
Królicka Barbara |
2a |
|||
Wojtusiak Kacper |
2d |
III Regatach o Puchar Wójta Gminy Turawa |
Wójt Gminy |
I |
Pietrucha Anna |
1a |
III Międygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii |
PG8 |
II |
Krawczyk Katarzyna |
1a |
|||
Kuchnia Marcin |
2f |
Konkurs Matematyczny MATMIX |
Z Z Elektrycznych |
II |
Kuchnia Marcin |
2f |
Potyczki ze statystyką |
PG 5 |
III |
Kuchnia Marcin |
2f |
Międzygimnazjalny konkurs "Matematyczny czar par" |
PG 5 |
II |
Kuchnia Marcin |
2f |
Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny Pitagorejczyk 2011 |
PG 8 |
II |
Ciszewska Anna |
3e |
|||