LP |
Nazwisko i imię |
Kl |
Nazwa konkursu |
Organizator |
Miejsce |
1 |
Bil Krzysztof |
2c |
Błękitna Wstęga Odry - kajaki |
|
I |
2 |
Bil Krzysztof |
2c |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak-Polo |
|
I |
3 |
Bil Krzysztof |
2c |
XXXIII OgólnopolskiMaraton Kajakowy |
|
I |
4 |
Błażejewski Dawid |
3b |
Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
I |
5 |
Długosz Mateusz |
3b |
|||
6 |
Dumański Dawid |
3d |
|||
7 |
Gerus Dawid |
3b |
|||
8 |
Górka Denis |
3a |
|||
9 |
Graboń Tomas |
3b |
|||
10 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
|||
11 |
Kucharz Krzysztof |
3d |
|||
12 |
Migdał Mateusz |
3e |
|||
13 |
Oborski Jan |
3e |
|||
14 |
Wochowski Mariusz |
3d |
|||
15 |
Piasecka Natalia |
1d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziwcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
I |
16 |
Błażejewski Dawid |
3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
II |
17 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
IV |
18 |
Wochowski Mariusz |
3d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
V |
19 |
Brzezińska Magdalena |
2b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziwcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
I |
20 |
Wałek Julia |
2a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziwcząt szkół gimnazjalnych |
MOS |
I |
|
|
|
|
|
|
21 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
X Turniej Piłki Nożnej Policji w Opolu w ramach projektu "opole bez przemocy" |
KMP w Opolu, MOSIR |
III |
22 |
Ciastko Jakub |
2e |
|||
23 |
Dumański Dawid |
3d |
|||
24 |
Głuc Rafał |
3d |
|||
25 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
|||
26 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
|||
27 |
Krawczyk Tomasz |
3d |
|||
28 |
Piec Tomasz |
3e |
|||
29 |
Pietruszyński Mateusz |
2e |
|||
30 |
Prochwski Dominik |
3b |
|||
31 |
Walecko Nikola |
1b |
Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt |
MOS |
III |
32 |
Kowalik Karolina |
1d |
|||
33 |
Ciszewska Aleksandra |
3e |
|||
34 |
Grócki Mateusz |
2a |
Turniej pływacki dla uczniów szkół gimnazjalnych Miasta Opola pn. "Myślący rozsządnie" |
KMP w Opolu |
V |
35 |
Górka Denis |
3a |
Turniej pływacki dla uczniów szkół gimnazjalnych Miasta Opola pn. "Myślący rozsządnie" |
KMP w Opolu |
V |
36 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej chłopców |
MOS |
I |
37 |
Ciastko Jakub |
2e |
|||
38 |
Dumański Dawid |
3d |
|||
39 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
|||
40 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
|||
41 |
Krawczyk Tomasz |
3d |
|||
42 |
Piec Tomasz |
3e |
|||
43 |
Pietruszyński Mateusz |
2e |
|||
44 |
Prochwski Dominik |
3b |
|||
45 |
Brzezińska Magdalena |
2b |
Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt |
MOS |
III |
46 |
Kowalik Karolina |
1d |
|||
47 |
Markiewicz Paulina |
3e |
|||
48 |
Smolarek Natalia |
1d |
|||
49 |
Sokulska Dominika |
1d |
|||
50 |
Świerc Sabina |
2c |
|||
51 |
Wac Wiktoria |
2c |
|||
52 |
Walecko Nikola |
1b |
|||
53 |
Witola Julia |
1d |
|||
54 |
Wolny Agnieszka |
2c |
|||
55 |
Zelonka Kamila |
1c |
|||
56 |
Brzezińska Magdalena |
2b |
Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
II |
57 |
Janik Zuzanna |
1e |
|||
58 |
Smolarek Natalia |
1d |
|||
59 |
Sokulska Daria |
3e |
|||
60 |
Świerc Sabina |
2c |
|||
61 |
Trzmielewska Wiktoria |
3d |
|||
62 |
Wac Wiktoria |
2c |
|||
63 |
Walecko Nikola |
1b |
|||
64 |
Witola Julia |
1d |
|||
65 |
Zelonka Kamila |
1c |
|||
66 |
Krawczyk Tomasz |
3d |
Półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców |
OSiR kluczbork |
III |
67 |
Dumański Dawid |
3d |
|||
68 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
|||
69 |
Gerus Dawid |
3b |
|||
70 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
|||
71 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
|||
72 |
Dumański Dawid |
3d |
Mistrzostwa Województwa w Piłce niżnej chłopców Gimnazjada 2013/2014 |
SZS Opolskie |
IV |
73 |
Gerus Dawid |
3b |
|||
74 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
|||
75 |
Janowicz Bartosz |
3e |
|||
76 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
|||
77 |
Krawczyk Tomasz |
3d |
|||
78 |
Matkowski Paweł |
3c |
|||
79 |
Piec Tomasz |
3e |
|||
80 |
Pyrek Grzegorz |
3d |
|||
81 |
Sowiński Adam |
3d |
|||
82 |
Szprka Tomasz |
2b |
|||
83 |
Maksimczuk Filip |
2d |
Taekwondo Polisch Open Cup -, techniki specjalne kadeci; light contakt kadeci |
UM, ZS Unia Taekwon-do |
I; II |
84 |
Adamaszek Natalia |
2c |
Deutschfreund 2013 |
Jersz |
1 w woj. i 1 w kraju |
85 |
|
3a |
Deutschfreund 2013 |
Jersz |
3 w woj. i 49 w kraju |
86 |
Moj Mateusz |
3d |
Deutschfreund 2013 |
Jersz |
6w woj. i 110 w kraju |
87 |
Poliwoda Paulina |
2e |
Deutschfreund 2013 |
Jersz |
1 w woj. i 1 w kraju |
88 |
Przybyła Marcin |
2e |
Deutschfreund 2013 |
Jersz |
5 w woj. i 25 w kraju |
89 |
Smolin Katarzyna |
1a |
Deutschfreund 2013 |
Jersz |
1 w woj. i 10 w kraju |
|
|
|
|
|
|
90 |
Brzezińska Magdalena |
2b |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt |
MOS |
II |
91 |
Gałowicz Ewelina |
1a |
|||
92 |
Kowalik Karolina |
1a |
|||
93 |
Malik Wanessa |
1d |
|||
94 |
Rychlik Natalia |
1a |
|||
95 |
Szołyga Katarzyna |
2e |
|||
96 |
Walecko Nikola |
1b |
|||
97 |
Wiśniewska Monika |
2a |
|||
98 |
Zelonka Kamila |
1c |
|||
99 |
Żak Eryka |
1d |
|||
100 |
Dumański Dawid |
3d |
Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców - Gtrupa "D" |
MOS |
I |
101 |
Gerus Dawid |
3b |
|||
102 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
|||
103 |
Janowicz Bartosz |
3e |
|||
104 |
Juszczyński Mikołaj |
3e |
|||
105 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
|||
106 |
Krawczyk Tomasz |
3d |
|||
107 |
Matkowski Paweł |
3c |
|||
108 |
Pyrek Grzegorz |
3d |
|||
109 |
Sowiński Adam |
3d |
|||
110 |
Szpyrka Tomasz |
2c |
|||
111 |
Berlanka Piotr |
1e |
Międzynarodowy turniej (Polskia - Czechy) |
UE |
II |
112 |
Rachwalik Michał |
1e |
X Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików |
KL Częstochowa |
V |
113 |
Rachwalik Michał |
1e |
XIV Ogólnopolski Turniej Szermierczy |
UKS Radlin |
VI |
114 |
Berlanka Piotr |
1e |
V memoriał Judo im. Jigoro Kano |
UM woj. Wielkopolskiego |
III |
115 |
Rachwalik Michał |
1e |
Ogólnopolski Turniej Szpadowy - Gwiazdka ze szpadą |
GKS Gliwice |
III |
116 |
Berlanka Piotr |
1e |
VII Międzynarodowy Turniej Judo Silesia Cup |
MOSiR |
III |
117 |
Rachwalik Michał |
1e |
IV Ogólnopolski Turniej "Moda ba szermierkę" |
Wrocław |
I |
118 |
Berlanka Piotr |
1e |
Otwarty turniej dzieci w judo Sakura Cup 2014 |
ASW Sakura |
I |
119 |
Matkowski Paweł |
3c |
Mistrzostwa Opola w siatkówce chłopców |
MOS |
I |
120 |
Kordas Marcin |
2e |
|||
121 |
Polewiak Szymon |
2e |
|||
122 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
|||
123 |
Mostowski Paweł |
1d |
|||
124 |
Kurasadowicz Filip |
3c |
|||
125 |
Wosinek Patryk |
3d |
|||
126 |
Dul Paweł |
3d |
|||
127 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
|||
128 |
Pietruszyński Mateusz |
2e |
|||
129 |
Mularz Janusz |
2e |
|||
130 |
Rachwalik Michał |
1e |
Puchar miasta Kalwaria Zebrzydowska w szpadzie |
SKS Kalwaria |
III |
131 |
Sokulska Daria |
3e |
Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt |
MOS |
III |
132 |
Kasprzak Izabela |
2e |
|||
133 |
Skóra Jarema |
1e |
XIV Olimpiada Starożytna Gimnazjon 2014 |
PG V |
IV |
134 |
Rachwalik Michał |
1e |
XI Turniej o Puchar Miasta Mikołowa w szermierce |
OSiR w Mikołowie |
II |
135 |
Rachwalik Michał |
1e |
XXIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy Muszkieter-Trophy |
Muszkieter |
V |
136 |
Adamaszek Natalia |
2c |
XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego |
PSNJN |
udział w finale ogólnopolskim |
137 |
Poliwoda Paulina |
2e |
XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego |
PSNJN |
udział w finale ogólnopolskim |
138 |
Smolin Katarzyna |
1a |
XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego |
PSNJN |
udział w finale ogólnopolskim |
139 |
Sidorowicz Wiktoria |
3c |
Wojewódzki konkurs Literacki Bożonarodeniowe Gody |
PG4 |
wyróżnienie. |
140 |
Krok Aleksandra |
2e |
23 Finał Ogólnopolski ODYSEJA UMYSŁU |
Odyseja Umysłu |
II |
141 |
Mularz Janusz |
2e |
|||
142 |
Kubacki Filip |
2e |
|||
143 |
Siłka Jakub |
2e |
|||
144 |
Polewiak Szymon |
2e |
|||
145 |
Kordas Marcin |
2e |
|||
146 |
Zacharewicz Emil |
2e |
|||
147 |
Gerus Dawid |
3b |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej w kategorii chłopców |
MOS |
III |
148 |
Krawczyk Tomasz |
3d |
|||
149 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
|||
150 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
|||
151 |
Prochwski Dominik |
3b |
|||
152 |
Ciastko Jakub |
2e |
|||
153 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
|||
154 |
Kwaśny Marek |
1d |
|||
155 |
Kurasadowicz Filip |
3c |
|||
156 |
Dobrzański Szymon |
1d |
II Halwy festiwal sprintu na dystansie 60m. |
MOS |
I -rekord |
157 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
II Halwy festiwal sprintu na dystansie 60m. |
MOS |
III |
158 |
Poliwoda Paulina |
2e |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KO Opole |
laureat |
159 |
|
3e |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
KO Opole |
laureat |
160 |
Radwański Kacper |
3c |
Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie |
Związek Bokserski |
II |
161 |
Buczek Aleksandra |
1a |
Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego Tychy 2014 |
MOSiR Tychy |
I |
162 |
Mrohs Dominik |
3e |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
KO Opole |
finalista |
163 |
Dymytrowski Kacper |
1e |
Kangur Matematyczny |
Jersz |
wyróżnienie. |
164 |
Smolin Katarzyna |
1a |
Kangur Matematyczny |
Jersz |
pr.wyróżnienie. |
165 |
Radwański Przemysław |
2e |
Kangur Matematyczny |
Jersz |
wyróżnienie. |
166 |
Moj Mateusz |
3d |
Kangur Matematyczny |
Jersz |
wyróżnienie. |
167 |
Krawczyk Tomasz |
3d |
Kangur Matematyczny |
Jersz |
pr.wyróżnienie. |
168 |
Cichy Anna |
3a |
Konkurs literacki "Czy w cybrprzestrzni jest prawdziwa przyjaźń" |
MODN |
II |
169 |
Wojak Szymon |
3e |
Zawody wspinaczkowe oraz ćwiczenia ratownicze |
Kom.Miej, UM |
I |
170 |
Górka Denis |
3e |
|||
171 |
Turek Bartosz |
3e |
|||
172 |
Giesa Julia |
3e |
|||
173 |
Rachwalik Michał |
1e |
Szermiercze igrzyska dzieci - knurów 2014 |
MOSiR Knurów |
I |
174 |
Rachwalik Michał |
1e |
Mistrzostwa Opola szkół Gimnazjalnych w szermierce |
PG4 |
I |
175 |
Nowak Marta |
1b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 600 m. |
MOS |
I |
176 |
Komisarczuk Piotr |
3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta 4x100 |
MOS |
II |
177 |
Gerus Dawid |
3b |
|||
178 |
Dobrzański Szymon |
1d |
|||
179 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
|||
180 |
Grześkiewicz Bartosz |
3c |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - rzut dyskiem 1 kg |
MOS |
III |
181 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 2000 m |
MOS |
III |
182 |
Rychlik Natalia |
3a |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
III |
183 |
Dobrzański Szymon |
1d |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 100m |
MOS |
II |
184 |
Gerus Dawid |
3b |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 300m |
MOS |
III |
185 |
Przerwa Małgorzata |
1e |
Potyczki ze statystyką |
PG5 |
III |
186 |
Przybyła Marcin |
2e |
Weekend Europejski w Opolu |
UW |
I |
187 |
Ziarkiewicz Paweł |
2e |
|||
188 |
Langner Tomasz |
2e |
|||
189 |
Kubacki Filip |
2e |
|||
190 |
Rachwalik Michał |
1e |
XIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy |
RMKS Rybnik |
II |
191 |
Maksimczuk Filip |
2d |
XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Put |
PUT |
III |
192 |
Witola Julia |
1d |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej w kategorii dziewcząt |
MOS |
II |
193 |
Smolarek Natalia |
1d |
|||
194 |
Nowak Eliza |
3a |
|||
195 |
Markiewicz Paulina |
3e |
|||
196 |
Sokulska Daria |
3e |
|||
197 |
Wqalecko Nikola |
1b |
|||
198 |
Zelonka Kamila |
1c |
|||
199 |
Janik Zuzanna |
1e |
|||
200 |
Brzezińska Magdalena |
2b |
|||
201 |
Trzmielewska Wiktoria |
3d |
|||
202 |
Wosinek Patryk |
3d |
Mistrzostwa Opola w siatkówce plażowej chłopców |
MOS |
III |
203 |
Błażejewski Przemysław |
3b |
|||
204 |
Berlanka Piotr |
1e |
Ćzeski puhar Ostrwa |
Judo club Ostrava |
I |
Berlanka Piotr |
1e |
Grand Prix Mysłowic Judo |
MOSIR Mysłowice |
I |
|
Berlanka Piotr |
1e |
I Otwarty Turniej Judo o tytuł Mistrza Miasta Opola |
AKS Opole |
I |
|
205 |
Giesa Julia |
3e |
"Odkrywca Światów" - konkurs badawczy dla szkół województwa opolskiego |
WAA |
II |
206 |
Kula Magdalena |
3d |
"Odkrywca Światów" - konkurs literacki |
WAA |
II |