Zajęcia z florystyki

b_200_113_16777215_00_images_kolor.jpg 27 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły z klasy 3e, 2a  oraz 2d pod opieką p. Zofii Kalinowskiej wzięli udział w zajęciach z florystyki prowadzonych w Zespole Szkół Technicznych  i Ogólnokształcących    im. Kazimierza Gzowskiego  w Opolu.   Dzięki tego typu zajęciom młodzież mogła poznać techniki tworzenia dekoracji kwiatowych. Dodatkowo uczniowie mieli możliwość stworzenia własnych stroików i bukietów. W tychże zajęciach nasi uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością oraz cierpliwością, co przyniosło zadowalające efekty. Praca przy roślinach sprawiła niewyobrażalną radość i pomogła zdobyć wiedzę na temat architektury krajobrazu.    Warsztaty były poprzedzone prezentacją na temat szkoły. Została w niej przedstawiona tegoroczna oferta edukacyjna technikum, która na pewno ułatwiła naszym uczniom wybór szkoły ponadgimnazjalnej.