Zajęcia artystyczne
zajęcia |
nauczyciel |
dzień |
lekcja |
koło teatralno- językowe |
mgr Agnieszka Boryczka |
środa |
9 |
koło teatralne - j. angielski/ praca z uczniem zdolnym kl. 2a i 3a |
mgr Agata Majewska |
poniedziałek |
1 |
koło muzyczne |
mgr Katarzyna Warzecha |
poniedziałek |
8 |
koło artystyczne |
mgr Bartosz Zacharewicz |
poniedziałek |
8 |
Koła przedmiotowe
zajęcia |
nauczyciel |
dzień |
lekcja |
koło języka niemieckiego |
mgr Agnieszka Boryczka |
czwartek |
9 |
koło matematyczne- kl.3d |
mgr Marzena Jantos |
wtorek |
2 |
koło historyczne |
mgr Lilla Janusz |
wtorek |
8 |
koło języka francuskiego |
mgr Aleksandra Kasperek |
wtorek |
8 |
koło matematyczne kl.2d |
mgr Mariola Koryl |
wtorek |
1 |
koło geograficzne |
mgr Izabela Maćków |
poniedziałek |
8 |
koło historyczne |
mgr Dorota Mechel |
poniedziałek |
9 |
koło polonistyczne kl. 2a; 3a |
mgr Aneta Nowicka- Kowalczyk |
środa |
1 |
koło polonistyczne |
mgr Mirosława Piec |
wtorek |
1 |
koło języka angielskiego*/ Gazetka szkolna* (co 2 tyg.) |
mgr Dominika Proniewicz- Lechocińska |
czwartek |
1 |
Zajęcia sportowe
zajęcia |
nauczyciel |
dzień |
lekcja |
piłka siatkowa dziewcząt |
mgr Marzena Buławczyk |
czwartek |
9;10 |
piłka ręczna / szkolenie sportowe/ |
mgr Andrzej Motyka |
wg planu |
|
piłka siatkowa chłopców |
mgr Beata Selak |
wtorek |
9;10 |
nauka i doskonalenie technik pływackich /szk. sport./ |
mgr Tomasz Skrętkowski |
wg planu |
|
przygotowanie uczniów do zawodów sportowych |
mgr Iwona Thiel |
wg potrzeb |
|
pływanie / szkolenie sportowe/ |
mgr Łukasz Zaremba |
poniedziałek |
9;10 |
piłka nożna /szkolenie sportowe/ |
mgr Łukasz Zaremba |
wtorek; piątek; piątek |
1; 8;9 |
Koła zainteresowań
zajęcia |
nauczyciel |
dzień |
lekcja |
Odyseja Umysłu |
mgr Magdalena Chmiel-Bryzik |
czwartek |
8 |
koło biologiczno- ekologiczne |
mgr Maciej Gołąbek |
wtorek |
9 |
Szkolny Zespół Promocji Zdrowia |
mgr Zofia Kalinowska |
wtorek |
2 |
koło czytelnicze |
mgr Danuta Pytel |
środa; czwartek |
1 |
koło filmowe/ koło historyczno- turystyczne* |
mgr Beata Sawczyn |
poniedziałek |
8 |
Odyseja Umysłu |
mgr Magdalena Turek |
wg potrzeb |
|
koło nowych technologii, robotyki |
mgr Sławomir Górniak |
czwartek |
9;10 |
koło techniczne |
mgr Tomasz Kaczmarek |
środa |
8;9 |
Zajęcia wyrównawcze
zajęcia |
nauczyciel |
dzień |
lekcja |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (w tym systematyzujące zagadnienia kluczowe w kontekście egzaminu gimnazjalnego) - kl. 3c |
mgr Jolanta Fąfrowicz |
czwartek |
9 |
zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze /dysortografia/ |
mgr Jolanta Fąfrowicz |
czwartek |
8 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 3c |
mgr Agnieszka Frączek |
piątek |
7 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 3c |
mgr Agnieszka Frączek |
wtorek |
2 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.1d |
mgr Małgorzata Ludwikowska |
wtorek |
7 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 2a |
mgr Małgorzata Ludwikowska |
środa |
1 |
zajęcia wyrównawcze z chemii i biologii |
mgr Maciej Gołąbek |
poniedziałek |
7 |
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego |
mgr Oliwia Greś |
środa |
8 |
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego |
mgr Oliwia Greś |
środa |
9 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki - kl. 2c |
mgr Marzena Jantos |
środa |
7 |
Zajęcia systematyzujące zagadnienia kluczowe z historii |
mgr Lilla Janusz |
poniedziałek* - kl.3b; wtorek* - kl. 3a |
9 |
zajęcia wyrównawcze z chemii |
mgr Zofia Kalinowska |
poniedziałek |
8 |
zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego |
mgr Aleksandra Kasperek |
czwartek |
8 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki- kl. 1b |
mgr Mariola Klimkowska |
czwartek |
8 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki - kl. 2b |
mgr Mariola Klimkowska |
czwartek |
9 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki - kl. 2d |
mgr Mariola Koryl |
czwartek |
1 |
zajęcia wyrównawcze z geografii |
mgr Danuta Ludwik |
wtorek |
7 |
zajęcia wyrównawcze z geografii/ j. polskiego |
mgr Izabela Maćków |
wtorek |
8 |
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego- kl. 2a |
mgr Agata Majewska |
poniedziałek |
2 |
zajęcia wyrównawcze z historii |
mgr Dorota Mechel |
poniedziałek |
8 |
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. 1c |
mgr Anna Nowakowicz |
wtorek |
7 |
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego- kl.2 |
mgr Mirosława Piec |
wtorek |
8 |
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego- kl.2b |
mgr Dominika Proniewicz- Lechocińska |
środa |
8 |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (w tym systematyzujące zagadnienia kluczowe w kontekście egzaminu gimnazjalnego) |
mgr Beata Sawczyn |
wtorek |
8 |
konsultacje i zajęcia uzupełniające z j. niemieckiego |
mgr Anna Sumisławska |
czwartek, ….. |
1, … |
zajęcia wyrównawcze z fizyki |
mgr Magdalena Turek |
poniedziałek |
7 |