Aktywizacja uczniów

Today381
Yesterday295
This week381
This month12041
Total455347

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

Grono Pedagogiczne

Dyrektor i wicedyrektor

Grono pedagogiczne

l.p.

Nauczyciel

 

przedmiot

  1.  

Agnieszka Boryczka

BA

język niemiecki

  1.  

Marzena Buławczyk

BM

wychowanie fizyczne

  1.  

Magdalena Chmiel-Bryzik

CM

język angielski, pedagog

  1.  

Anna Dębska

DA

pedagog, doradca zawodowy

  1.  

Jolanta Fąfrowicz

FJ

język polski

  1.  

Agnieszka Frączek

FA

fizyka, matematyka

  1.  

Maciej Gołąbek

GM

biologia, chemia

  1.  

Sławomir Górniak

GS

informatyka, zajęcia techniczne

  1.  

Oliwia Greś

GO

język angielski

  1.  

Marzena Jantos

JM

matematyka

  1.  

Lilla Janusz

JL

historia, wos, wdż

  1.  

Tomasz Kaczmarek

KT

informatyka, zajęcia techniczne, edb

  1.  

Zofia Kalinowska

KZ

chemia, biologia

  1.  

Aleksandra Kasperek

AK

język francuski, język angielski

  1.  

Mariola Klimkowska

MK

matematyka, informatyka

  1.  

Mariola Koryl

KM

matematyka

  1.  

Danuta Ludwik

LD

geografia, wdż, doradca zawodowy

  1.  

Małgorzata Ludwikowska

LM

matematyka, chemia

  1.  

Izabela Maćków

MI

język polski, geografia

  1.  

Agata Majewska

MA

język angielski, biologia

  1.  

Dorota Mazierska

DM

muzyka, zaj. artystyczne, plastyka

  1.  

Dorota Mechel

MD

historia, wos, wdż

  1.  

Andrzej Motyka

AM

wychowanie fizyczne

  1.  

Anna Namysło

AN

psycholog

  1.  

Anna Nowakowicz

NA

język polski, historia

  1.  

Aneta Nowicka -Kowalczyk

KA

język polski, logopeda

  1.  

Mirosława Piec

PM

język polski

  1.  

Dominika Proniewicz - Lechocińska

DP

język angielski

  1.  

Danuta Pytel

PD

bibliotekarz, język polski, język rosyjski

  1.  

Beata Sawczyn

BS

język polski

  1.  

Beata Selak

SB

wychowanie fizyczne

  1.  

Dawid Sichma

SD

religia

  1.  

Tomasz Skrętkowski

ST

wychowanie fizyczne

  1.  

Maryla Strzała

SM

fizyka, matematyka

  1.  

Anna Sumisławska

SA

język niemiecki,  chemia

  1.  

Iwona Thiel

TI

wychowanie fizyczne

  1.  

Magdalena Turek

TM

fizyka, matematyka

  1.  

Ada Wałowska

WA

religia

  1.  

Katarzyna Warzecha

WK

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

  1.  

Bartosz Zacharewicz

ZB

informatyka, zaj. techn., plastyka, zaj. artystyczne

  1.  

Łukasz Zaremba

wychowanie fizyczne

 

Pedagodzy

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Pedagog

Anna Dębska

 

800-1300

800-1300

 

800-1300

 

x

 

1030-1530

 

Pedagog

Magdalena Chmiel-Bryzik

 

1230-1330  1225-1525    

 

1425-1525

 

1230-1530

 

1130-1430

 

1040-1240

 

 

Psycholog

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Anna Namysło

x

x

x

800-1600

x

 

Rzecznik Praw Ucznia

Tomasz Kaczmarek