Aktywizacja uczniów

Today186
Yesterday256
This week1507
This month4499
Total489407

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

LP

Nazwisko i imię

Kl

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

1

Bil Krzysztof

2c

Błękitna Wstęga Odry - kajaki

 

I

2

Bil Krzysztof

2c

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak-Polo

 

I

3

Bil Krzysztof

2c

XXXIII OgólnopolskiMaraton Kajakowy

 

I

4

Błażejewski Dawid

3b

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

I

5

Długosz Mateusz

3b

6

Dumański Dawid

3d

7

Gerus Dawid

3b

8

Górka Denis

3a

9

Graboń Tomas

3b

10

Komisarczuk Piotr

3a

11

Kucharz Krzysztof

3d

12

Migdał Mateusz

3e

13

Oborski Jan

3e

14

Wochowski Mariusz

3d

15

Piasecka Natalia

1d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziwcząt  szkół gimnazjalnych

MOS

I

16

Błażejewski Dawid

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców  szkół gimnazjalnych

MOS

II

17

Komisarczuk Piotr

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców  szkół gimnazjalnych

MOS

IV

18

Wochowski Mariusz

3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców  szkół gimnazjalnych

MOS

V

19

Brzezińska Magdalena

2b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziwcząt  szkół gimnazjalnych

MOS

I

20

Wałek Julia

2a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziwcząt  szkół gimnazjalnych

MOS

I

 

 

 

 

 

 

21

Błażejewski Przemysław

3b

X Turniej Piłki Nożnej Policji w Opolu w ramach projektu "opole bez przemocy"

KMP w Opolu, MOSIR

III

22

Ciastko Jakub

2e

23

Dumański Dawid

3d

24

Głuc Rafał

3d

25

Grześkiewicz Bartosz

3c

26

Komisarczuk Piotr

3a

27

Krawczyk Tomasz

3d

28

Piec Tomasz

3e

29

Pietruszyński Mateusz

2e

30

Prochwski Dominik

3b

31

Walecko Nikola

1b

Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt

MOS

III

32

Kowalik Karolina

1d

33

Ciszewska Aleksandra

3e

34

Grócki Mateusz

2a

Turniej pływacki dla uczniów szkół gimnazjalnych Miasta Opola pn. "Myślący rozsządnie"

KMP w Opolu

V

35

Górka Denis

3a

Turniej pływacki dla uczniów szkół gimnazjalnych Miasta Opola pn. "Myślący rozsządnie"

KMP w Opolu

V

36

Błażejewski Przemysław

3b

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

I

37

Ciastko Jakub

2e

38

Dumański Dawid

3d

39

Grześkiewicz Bartosz

3c

40

Komisarczuk Piotr

3a

41

Krawczyk Tomasz

3d

42

Piec Tomasz

3e

43

Pietruszyński Mateusz

2e

44

Prochwski Dominik

3b

45

Brzezińska Magdalena

2b

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

MOS

III

46

Kowalik Karolina

1d

47

Markiewicz Paulina

3e

48

Smolarek Natalia

1d

49

Sokulska Dominika

1d

50

Świerc Sabina

2c

51

Wac Wiktoria

2c

52

Walecko Nikola

1b

53

Witola Julia

1d

54

Wolny Agnieszka

2c

55

Zelonka Kamila

1c

56

Brzezińska Magdalena

2b

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

57

Janik Zuzanna

1e

58

Smolarek Natalia

1d

59

Sokulska Daria

3e

60

Świerc Sabina

2c

61

Trzmielewska Wiktoria

3d

62

Wac Wiktoria

2c

63

Walecko Nikola

1b

64

Witola Julia

1d

65

Zelonka Kamila

1c

66

Krawczyk Tomasz

3d

Półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców

OSiR kluczbork

III

67

Dumański Dawid

3d

68

Błażejewski Przemysław

3b

69

Gerus Dawid

3b

70

Grześkiewicz Bartosz

3c

71

Komisarczuk Piotr

3a

72

Dumański Dawid

3d

Mistrzostwa Województwa w Piłce niżnej chłopców Gimnazjada 2013/2014

SZS Opolskie

IV

73

Gerus Dawid

3b

74

Grześkiewicz Bartosz

3c

75

Janowicz Bartosz

3e

76

Komisarczuk Piotr

3a

77

Krawczyk Tomasz

3d

78

Matkowski Paweł

3c

79

Piec Tomasz

3e

80

Pyrek Grzegorz

3d

81

Sowiński Adam

3d

82

Szprka Tomasz

2b

83

Maksimczuk Filip

2d

Taekwondo Polisch Open Cup -, techniki specjalne kadeci;  light contakt kadeci

UM, ZS Unia Taekwon-do

I; II

84

Adamaszek Natalia

2c

Deutschfreund 2013

Jersz

1 w woj.  i 1 w kraju

85

 

3a

Deutschfreund 2013

Jersz

3 w woj.  i 49 w kraju

86

Moj Mateusz

3d

Deutschfreund 2013

Jersz

6w woj.  i 110 w kraju

87

Poliwoda Paulina

2e

Deutschfreund 2013

Jersz

1 w woj.  i 1 w kraju

88

Przybyła Marcin

2e

Deutschfreund 2013

Jersz

5 w woj.  i 25 w kraju

89

Smolin Katarzyna

1a

Deutschfreund 2013

Jersz

1 w woj.  i 10 w kraju

 

 

 

 

 

 

90

Brzezińska Magdalena

2b

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt

MOS

II

91

Gałowicz Ewelina

1a

92

Kowalik Karolina

1a

93

Malik Wanessa

1d

94

Rychlik Natalia

1a

95

Szołyga Katarzyna

2e

96

Walecko Nikola

1b

97

Wiśniewska Monika

2a

98

Zelonka Kamila

1c

99

Żak Eryka

1d

100

Dumański Dawid

3d

Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców - Gtrupa "D"

MOS

I

101

Gerus Dawid

3b

102

Grześkiewicz Bartosz

3c

103

Janowicz Bartosz

3e

104

Juszczyński Mikołaj

3e

105

Komisarczuk Piotr

3a

106

Krawczyk Tomasz

3d

107

Matkowski Paweł

3c

108

Pyrek Grzegorz

3d

109

Sowiński Adam

3d

110

Szpyrka Tomasz

2c

111

Berlanka Piotr

1e

Międzynarodowy turniej (Polskia - Czechy)

UE

II

112

Rachwalik Michał

1e

X Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików

KL Częstochowa

V

113

Rachwalik Michał

1e

XIV Ogólnopolski Turniej Szermierczy

UKS Radlin

VI

114

Berlanka Piotr

1e

V memoriał Judo im. Jigoro Kano

UM woj. Wielkopolskiego

III

115

Rachwalik Michał

1e

Ogólnopolski Turniej Szpadowy - Gwiazdka ze szpadą

GKS Gliwice

III

116

Berlanka Piotr

1e

VII Międzynarodowy Turniej Judo Silesia Cup

MOSiR

III

117

Rachwalik Michał

1e

IV Ogólnopolski Turniej "Moda ba szermierkę"

Wrocław

I

118

Berlanka Piotr

1e

Otwarty turniej dzieci w judo Sakura Cup 2014

ASW Sakura

I

119

Matkowski Paweł

3c

Mistrzostwa Opola w siatkówce chłopców

MOS

I

120

Kordas Marcin

2e

121

Polewiak Szymon

2e

122

Grześkiewicz Bartosz

3c

123

Mostowski Paweł

1d

124

Kurasadowicz Filip

3c

125

Wosinek Patryk

3d

126

Dul Paweł

3d

127

Błażejewski Przemysław

3b

128

Pietruszyński Mateusz

2e

129

Mularz Janusz

2e

130

Rachwalik Michał

1e

Puchar miasta Kalwaria Zebrzydowska w szpadzie

SKS Kalwaria

III

131

Sokulska Daria

3e

Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt

MOS

III

132

Kasprzak Izabela

2e

133

Skóra Jarema

1e

XIV Olimpiada Starożytna Gimnazjon 2014

PG V

IV

134

Rachwalik Michał

1e

XI Turniej o Puchar Miasta Mikołowa w szermierce

OSiR w Mikołowie

II

135

Rachwalik Michał

1e

XXIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy Muszkieter-Trophy

Muszkieter

V

136

Adamaszek Natalia

2c

XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

PSNJN

udział w finale ogólnopolskim

137

Poliwoda Paulina

2e

XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

PSNJN

udział w finale ogólnopolskim

138

Smolin Katarzyna

1a

XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

PSNJN

udział w finale ogólnopolskim

139

Sidorowicz Wiktoria

3c

Wojewódzki konkurs Literacki Bożonarodeniowe Gody

PG4

wyróżnienie.

140

Krok Aleksandra

2e

23 Finał Ogólnopolski ODYSEJA UMYSŁU

Odyseja Umysłu

II

141

Mularz Janusz

2e

142

Kubacki Filip

2e

143

Siłka Jakub

2e

144

Polewiak Szymon

2e

145

Kordas Marcin

2e

146

Zacharewicz Emil

2e

147

Gerus Dawid

3b

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej w kategorii chłopców

MOS

III

148

Krawczyk Tomasz

3d

149

Grześkiewicz Bartosz

3c

150

Błażejewski Przemysław

3b

151

Prochwski Dominik

3b

152

Ciastko Jakub

2e

153

Komisarczuk Piotr

3a

154

Kwaśny Marek

1d

155

Kurasadowicz Filip

3c

156

Dobrzański Szymon

1d

II Halwy festiwal sprintu na dystansie 60m.

MOS

I -rekord

157

Komisarczuk Piotr

3a

II Halwy festiwal sprintu na dystansie 60m.

MOS

III

158

Poliwoda Paulina

2e

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO Opole

laureat

159

 

3e

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO Opole

laureat

160

Radwański Kacper

3c

Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie

Związek Bokserski

II

161

Buczek Aleksandra

1a

Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego Tychy 2014

MOSiR Tychy

I

162

Mrohs Dominik

3e

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

KO Opole

finalista

163

Dymytrowski Kacper

1e

Kangur Matematyczny

Jersz

wyróżnienie.

164

Smolin Katarzyna

1a

Kangur Matematyczny

Jersz

pr.wyróżnienie.

165

Radwański Przemysław

2e

Kangur Matematyczny

Jersz

wyróżnienie.

166

Moj Mateusz

3d

Kangur Matematyczny

Jersz

wyróżnienie.

167

Krawczyk Tomasz

3d

Kangur Matematyczny

Jersz

pr.wyróżnienie.

168

Cichy Anna

3a

Konkurs literacki "Czy w cybrprzestrzni jest prawdziwa przyjaźń"

MODN

II

169

Wojak Szymon

3e

Zawody wspinaczkowe oraz ćwiczenia ratownicze

Kom.Miej, UM

I

170

Górka Denis

3e

171

Turek Bartosz

3e

172

Giesa Julia

3e

173

Rachwalik Michał

1e

Szermiercze igrzyska dzieci - knurów 2014

MOSiR Knurów

I

174

Rachwalik Michał

1e

Mistrzostwa Opola szkół Gimnazjalnych w szermierce

PG4

I

175

Nowak Marta

1b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 600 m.

MOS

I

176

Komisarczuk Piotr

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta 4x100

MOS

II

177

Gerus Dawid

3b

178

Dobrzański Szymon

1d

179

Błażejewski Przemysław

3b

180

Grześkiewicz Bartosz

3c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - rzut dyskiem 1 kg

MOS

III

181

Błażejewski Przemysław

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 2000 m

MOS

III

182

Rychlik Natalia

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

III

183

Dobrzański Szymon

1d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 100m

MOS

II

184

Gerus Dawid

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 300m

MOS

III

185

Przerwa Małgorzata

1e

Potyczki ze statystyką

PG5

III

186

Przybyła Marcin

2e

Weekend Europejski w Opolu

UW

I

187

Ziarkiewicz Paweł

2e

188

Langner Tomasz

2e

189

Kubacki Filip

2e

190

Rachwalik Michał

1e

XIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy

RMKS Rybnik

II

191

Maksimczuk Filip

2d

XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Put

PUT

III

192

Witola Julia

1d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej w kategorii dziewcząt

MOS

II

193

Smolarek Natalia

1d

194

Nowak Eliza

3a

195

Markiewicz Paulina

3e

196

Sokulska Daria

3e

197

Wqalecko Nikola

1b

198

Zelonka Kamila

1c

199

Janik Zuzanna

1e

200

Brzezińska Magdalena

2b

201

Trzmielewska Wiktoria

3d

202

Wosinek Patryk

3d

Mistrzostwa Opola w siatkówce plażowej chłopców

MOS

III

203

Błażejewski Przemysław

3b

204

Berlanka Piotr

1e

Ćzeski puhar Ostrwa

Judo club Ostrava

I

 

Berlanka Piotr

1e

Grand Prix Mysłowic Judo

MOSIR Mysłowice

I

 

Berlanka Piotr

1e

I Otwarty Turniej Judo o tytuł Mistrza Miasta Opola

AKS Opole

I

205

Giesa Julia

3e

"Odkrywca Światów" - konkurs badawczy dla szkół województwa opolskiego

WAA

II

206

Kula Magdalena

3d

"Odkrywca Światów" - konkurs literacki

WAA

II