Aktywizacja uczniów

Today114
Yesterday263
This week1220
This month5685
Total482181

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2001-2002

LP

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Miejsce

Organizator

 

1.

PG 8

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych wpływaniu w punktacji generalnej

I

MOS w Opolu

 

2.

PG 8

Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt, szkół gimnazjalnych

IV

MOS w Opolu

 

3

PG 8

Mistrzostwa Opola w drużynowym konkursie skoku wzwyż

IV

MOS

 

4

PG 8

IV Wojewódzki Przegląd Teatrów Obcojęzycznych

VII

PG 1

 

5

PG 8

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

wyróżnienie

WODIP

 

6

PG nr 8

Międzyszkolny drużynowy konkurs chemiczny Zabawy z Chemią

II

PG nr 4

 

7

Zespół Wokalno-Instrumentalny PG 8

Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych

III

MDK

 

8

Ciepaj Szymon

Ogólnopolski konkurs matematyczny Talent

VIII

 

 

9

Ciepaj Szymon

XVI Konkurs Gier Matematycznych i Logicznych

Zakwalifikowanie się do finału krajowego

Politechnika Wrocławska

 

10

Ciepaj Szymon Tileczek Beata

Międzygimnazjalny konkurs Matematyczny Czar Par

III

PG nr 5

 

11

Filipiuk- Świtoń Helena

Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny

II

 

 

12

Mehl Maria

Konkurs języka angielskiego

I

LONGMAN

 

13

Kamionka Agata

Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny

III

 

 

14

Szachniewicz Ewelina

II Konkurs Historyczny Gimnazjon 2002

II

PG 5

 

15

Stachowicz Szymon

Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce skok wzwyż

II

MOS

 

16

Stachowicz Szymon

Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - bieg na 300 m przez płotki

III

MOS

 

17

Feliks Kamila

VI Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

wyróżnienie

Centrum Edukacyjno metodyczne w Katowicach

 

18

Borowik Natalia, Haber Justyna, Salera Alicja, Byczkowska Barbara

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych wpływaniu na dyst. 4 x 50m. st. dowolnym

III

MOS w Opolu

 

19

Haber Justyna

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych wpływaniu na dyst. 50m. st. dowolnym

III

MOS w Opolu

 

20

Owczarek Anna

VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny

Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

MDK

 

21

Tileczek Beata

III Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2001 etap szkolny

I

PG 8

 

22

Tileczek Beata

Konkurs o Harrym Poterze

III

 

 

23

Tileczek Beata

Konkurs religijny etap miejski

I

 

 

24

Zglińska Natalia

Konkurs o Harrym Poterze

II

 

 

25

Seifert Marek

III Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2001 etap szkolny

II

PG 8

 

26

Bartczak Magda

Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce-skok wzwyż

II

MOS

 

27

Partyka Dominika, Wasilewska Ewa, Horoszkiewicz Karolina

Mistrzostwa Opola w Tenisie Stołowym dziewcząt dla gimnazjów

III

MOS w Opolu

 

28

Pająk Michał

Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce bieg na 600 m

II

MOS

 

29

Lisowska Beata

VII Konkurs Literacki In der Sprache des Herzens W języku serca kategoria Liryka

III

SKGD

 

30

Lisowska Beata

II Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjów

laureatka

Kuratorium Oświaty

 

31

Lisowska Beata

Młodzież recytuje poezję Śląską etap wojewódzki

finalistka

SKGD

 

32

Pasierska Aleksandra

Olimpiada Języka Polskiego

finalistka

MDK

 

33

Andruszkiewicz Paweł

Konkurs języka angielskiego

I

Optima

 

34

Kutypa Piotr

Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej o Puchar Niepodległości

III

 

 

35

Pisarek Tomasz

II Wojewódzki Konkurs Biologiczny

III

MDK

 

36

Kurzydło Grzegorz

VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny

Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

MDK

 

37

Kurzydło Grzegorz

VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny dla Uczniów Gimnazjów

finalista

Kuratorium Oświaty

 

38

Raszka Maria

Olimpiada Języka Polskiego

V

MDK

 

39

Raszka Maria

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalistka

MDK

 

40

Starba Łukasz

I Konkurs Geograficzny dla uczniów gimnazjów

finalista

MDK

 

41

Dembski Maciej

Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce-bieg na 1000 m

IV

MOS

 

42

Kornek Katarzyna

Uczniowie czytają lektury angielskie w oryginale

Specjalne wyróżnienie

International House Opole