Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2001-2002
LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Miejsce |
Organizator |
|
||||
1. |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych wpływaniu w punktacji generalnej |
I |
MOS w Opolu |
|
||||
2. |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt, szkół gimnazjalnych |
IV |
MOS w Opolu |
|
||||
3 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w drużynowym konkursie skoku wzwyż |
IV |
MOS |
|
||||
4 |
PG 8 |
IV Wojewódzki Przegląd Teatrów Obcojęzycznych |
VII |
PG 1 |
|
||||
5 |
PG 8 |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów |
wyróżnienie |
WODIP |
|
||||
6 |
PG nr 8 |
Międzyszkolny drużynowy konkurs chemiczny Zabawy z Chemią |
II |
PG nr 4 |
|
||||
7 |
Zespół Wokalno-Instrumentalny PG 8 |
Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych |
III |
MDK |
|
||||
8 |
Ciepaj Szymon |
Ogólnopolski konkurs matematyczny Talent |
VIII |
|
|
||||
9 |
Ciepaj Szymon |
XVI Konkurs Gier Matematycznych i Logicznych |
Zakwalifikowanie się do finału krajowego |
Politechnika Wrocławska |
|
||||
10 |
Ciepaj Szymon Tileczek Beata |
Międzygimnazjalny konkurs Matematyczny Czar Par |
III |
PG nr 5 |
|
||||
11 |
Filipiuk- Świtoń Helena |
Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny |
II |
|
|
||||
12 |
Mehl Maria |
Konkurs języka angielskiego |
I |
LONGMAN |
|
||||
13 |
Kamionka Agata |
Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny |
III |
|
|
||||
14 |
Szachniewicz Ewelina |
II Konkurs Historyczny Gimnazjon 2002 |
II |
PG 5 |
|
||||
15 |
Stachowicz Szymon |
Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce skok wzwyż |
II |
MOS |
|
||||
16 |
Stachowicz Szymon |
Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - bieg na 300 m przez płotki |
III |
MOS |
|
||||
17 |
Feliks Kamila |
VI Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką |
wyróżnienie |
Centrum Edukacyjno metodyczne w Katowicach |
|
||||
18 |
Borowik Natalia, Haber Justyna, Salera Alicja, Byczkowska Barbara |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych wpływaniu na dyst. 4 x 50m. st. dowolnym |
III |
MOS w Opolu |
|
||||
19 |
Haber Justyna |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych wpływaniu na dyst. 50m. st. dowolnym |
III |
MOS w Opolu |
|
||||
20 |
Owczarek Anna |
VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny |
Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego |
MDK |
|
||||
21 |
Tileczek Beata |
III Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2001 etap szkolny |
I |
PG 8 |
|
||||
22 |
Tileczek Beata |
Konkurs o Harrym Poterze |
III |
|
|
||||
23 |
Tileczek Beata |
Konkurs religijny etap miejski |
I |
|
|
||||
24 |
Zglińska Natalia |
Konkurs o Harrym Poterze |
II |
|
|
||||
25 |
Seifert Marek |
III Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2001 etap szkolny |
II |
PG 8 |
|
||||
26 |
Bartczak Magda |
Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce-skok wzwyż |
II |
MOS |
|
||||
27 |
Partyka Dominika, Wasilewska Ewa, Horoszkiewicz Karolina |
Mistrzostwa Opola w Tenisie Stołowym dziewcząt dla gimnazjów |
III |
MOS w Opolu |
|
||||
28 |
Pająk Michał |
Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce bieg na 600 m |
II |
MOS |
|
||||
29 |
Lisowska Beata |
VII Konkurs Literacki In der Sprache des Herzens W języku serca kategoria Liryka |
III |
SKGD |
|
||||
30 |
Lisowska Beata |
II Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjów |
laureatka |
Kuratorium Oświaty |
|
||||
31 |
Lisowska Beata |
Młodzież recytuje poezję Śląską etap wojewódzki |
finalistka |
SKGD |
|
||||
32 |
Pasierska Aleksandra |
Olimpiada Języka Polskiego |
finalistka |
MDK |
|
||||
33 |
Andruszkiewicz Paweł |
Konkurs języka angielskiego |
I |
Optima |
|
||||
34 |
Kutypa Piotr |
Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej o Puchar Niepodległości |
III |
|
|
||||
35 |
Pisarek Tomasz |
II Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
III |
MDK |
|
||||
36 |
Kurzydło Grzegorz |
VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny |
Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego |
MDK |
|
||||
37 |
Kurzydło Grzegorz |
VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny dla Uczniów Gimnazjów |
finalista |
Kuratorium Oświaty |
|
||||
38 |
Raszka Maria |
Olimpiada Języka Polskiego |
V |
MDK |
|
||||
39 |
Raszka Maria |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
finalistka |
MDK |
|
||||
40 |
Starba Łukasz |
I Konkurs Geograficzny dla uczniów gimnazjów |
finalista |
MDK |
|
||||
41 |
Dembski Maciej |
Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce-bieg na 1000 m |
IV |
MOS |
|
||||
42 |
Kornek Katarzyna |
Uczniowie czytają lektury angielskie w oryginale |
Specjalne wyróżnienie |
International House Opole |