Aktywizacja uczniów

Today349
Yesterday618
This week349
This month11855
Total412833

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006-2007

LP

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

1

PG nr 8

Mistrzostwa Opola w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt

MOS

II

2

Polcyn Martyna

Turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola pn. "Bezpieczny gimnzajalista podczas letniego wypoczynku"

PG 1, Komenda Milicji

II

3

Skrzypczyk Klara

Turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola pn. "Bezpieczny gimnzajalista podczas letniego wypoczynku"

PG 1, Komenda Milicji

II

4

Wochowska Alicja

Turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola pn. "Bezpieczny gimnzajalista podczas letniego wypoczynku"

PG 1, Komenda Milicji

II

5

Karpała Justyna

Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Judo

SZS "Dolny Śląsk"

I

6

Adamiec Katarzyna

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

III

7

Bieniek Daniel

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

MOS

I

8

Boguszewski Rafał

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

MOS

VI

9

Cebula Sabina

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

III

10

Kornek Tomasz

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

MOS

VI

11

Karpała Justyna

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego

Marszałek WO

"Prymus Opolszczyzny"

12

Czok Andrea

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

3 w woj.

13

Czok Dirk

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

38 w Polsce 5 w woj.

14

Kubis Denis

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

27 w Polsce 4 w woj.

15

Lisek Patryk

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

26 w Polsce 4 w woj.

16

Mueller Victoria

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

13 w Polsce 2 w woj.

17

Roziewska Emilia

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

17 w Polsce 1 w woj.

18

Walecko Damian

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

I w Polsce I w woj.

19

Walecko Natalia

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

5 w woj.

20

Wiercimok Sonia

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

3 w woj.

21

Wocka Patrycja

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2006

Jersz

6 w Polsce 1 w woj.

22

PG nr 8

Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Noznej dziewcząt

MOS

III

23

Bieniek Karolina

Drużynowy Konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych

MOS

I

24

Kula Michał

25

Polcyn Martyna

26

Rześniowiecka Paulina

27

Ulan Mateusz

28

Wikowski Jacek

29

Baron Rafał

Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Nożnej chłopców

MOS

III

30

Bieniek Daniel

31

Boguszewski Rafał

32

Ganczarski Michał

33

Hirsz Karol

34

Knop Marcin

35

Kornek Tomasz

36

Ulan Mateusz

37

Walecko Łukasz

38

Wikowski Jacek

39

PG nr 8

Mistrzostwa Opola w Pływaniu sztafetowym dziewcząt

MOS

III

40

PG nr 8

Mistrzostwa Opola w Pływaniu sztafetowym chłopców

MOS

VI

41

Gembarzewska Aleksandra

8th E.T.F.Taekwondo Championships "Świdnik Cup 2006"

LKSW "DAN"

III

42

Siwek Izabela

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt Kartki Świątecznej"

MDK

I

43

Wieczorek Julia

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt Kartki Świątecznej"

MDK

I

44

PG nr 8

Mistrzostwa Opola w Koszykówce chłopców

MOS

III

45

Bakalarz Maciej

Mistrzostwa Opola w short-tracku chłopców

MOS

II

46

Bieniek Daniel

47

Szfran Marcin

48

Ulan Mateusz

49

Wasilewski Marcin

50

PG nr 8

Mistrzostwa Opola w szachach drużynowo

MOS

IV

51

Piechotta Kerstin

Mistzostwa Opola w RINGO - drużynowo dziewcząt

MOS

III

52

Pyrć Daria

53

Boguszewski Rafał

Mistzostwa Opola w RINGO - drużynowo chłopców

MOS

I

54

Wikowski Jacek

55

Baron Dominika

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

MOS

II

56

Baron Magda

57

Bieniek Karolina

58

Gembarzewska Aleksandra

59

Pałys Alicja

60

Piechotta Kerstin

61

Popielarczyk Adrianna

62

Pyrć Daria

63

Rześniowiecka Paulina

64

Włodarczyk Ilona

65

Josek Henryk

Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym chłopców

MOS

III

66

Kornek Tomasz

67

Przybyła Mateusz

68

Karpała Justyna

Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym dziewcząt

MOS

III

69

Maciejewska Diana

70

Rześniowiecka Paulina

71

Dzierżgwa Karolina

Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt

MOS

II

72

Kaniuka Aleksandra

73

Midek Urszula

74

Nowak Aleksandra

75

Piechotta Kerstin

76

Polcyn Martyna

77

Pyrć Daria

78

Rześniowiecka Paulina

79

Samborska Dorota

80

Smerczyńska Daniela

81

Matczak Magdalena

82

Włodarczyk Ilona

83

Kotlorz Miechael

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KURATORIUM

laureat

84

Roziewska Emilia

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KURATORIUM

laureat

85

Walecko Natalia

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KURATORIUM

finalista

86

Wiercimok Sonia

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KURATORIUM

finalista

87

Tarasiuk Tomasz

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

KURATORIUM

laureat

88

Wochowska Alicja

Konkurs Poezji Karola Wojtyły

Grupa pamięci Karola Wojtyły

II

89

PG nr 8

Mistrzostwa Opola w Badmintonie chłopców

MOS

V

90

Przybyła Mateusz

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap miejski

UM Opole, MDK

II

91

Knop Marcin

92

Tarasiuk Tomasz

93

Przybyła Mateusz

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap miejski

UM Opole, MDK

I

94

PG nr 8

Międzygimnazjalne konfrontacje teatralne "Złota Maska 2007"

 

III

95

Walecko Damian

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

KURATORIUM

finalista

96

Wołoszyn Adam

Wojewódzki Konkurs Historyczny

KURATORIUM

finalista

97

PG nr 8

Międzygimnazjalny konkurs "Mieszkańcy Lipiec Rejmontowskich 2007"

PG 2

I

98

PG nr 8

Międzygimnazjalny konkurs "Nie taki język straszny"

PG 3

II

99

Wołoszyn Adam

Historyczny konkurs międzygimnazjalny "Piastowie Opolscy"

PG1

I

100

Muller Victoria

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

II w woj., 9 w kraju

101

Walecko Damian

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

3 w woj., 16 w kraju

102

Pampuch Klaudia

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

15 w woj.

103

Wocka Patrycja

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

2 w woj., 11 w kraju

104

Piechotta Kertin

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

5 w woj., 23 w kraju

105

Niestrój Krystian

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

5 w woj., 23 w kraju

106

Czok Dirk

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

14 w woj.

107

Roziewska Emilia

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

1 w woj., 5 w kraju

108

Walecko Natalia

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

5 w woj., 22 w kraju

109

Wiercimok Sonia

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2007

Łowcy Talentów „Jeresz"

woj., 30 w kraju

110

Karpała Justyna

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 1000 m

MOS

I

111

Adamiec Katarzyna

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 600 m

MOS

I

112

Wikowski Jacek

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 300 m

MOS

II

113

Rześniowiecka Paulina

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - 100m ppł

MOS

I

114

Rześniowiecka Paulina

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - sztafeta 4x100

MOS

III

115

Bieniek Karolina

116

Aleksandrowicz Karolina

117

Kędziora Marta

118

Polcyn Martyna

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - pchnięcie kulą

MOS

I

119

Polcyn Martyna

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem

MOS

I

120

Rześniowiecka Paulina

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

I

121

Bieniek Karolina

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

III

122

Bieniek Karolina

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut oszczepem

MOS

II

123

Boguszewski Rafał

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na 600 m

MOS

I

124

Kula Michał

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem

MOS

II

125

Kula Michał

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut oszczepem

MOS

IV

126

Kosido Paweł

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg 2000 m

MOS

IV

127

Aleksandrowicz Karolina

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok w dal

MOS

IV

128

Staszak Grzegorz

Opolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły

Grupa pamięci Karola Wojtyły

II

129

Tarasiuk Tomasz

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy i Erudycji "OMNIBUS"

PG 8

I

130

Smreczak Michał

V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem"

PG 4

I

131

Urbacka Ewa

V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem"

PG 4

III

132

Midek Urszula

V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem"

PG 4

III

133

Tarasiuk Tomasz

V Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Liczmy razem"

PG 4

I

134

Tarasiuk Tomasz

VII Woj. Konkurs Polonistyczny

KURATORIUM

finalista