Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008-2009
LP |
Nazwisko i imię |
Kl |
Data |
Opiekun |
Nazwa konkursu |
Organizator |
Miejsce |
1 |
PG 8 |
3d |
19. 09. 08 |
mgr Szkotak Z |
Rajd "Spacerkiem za miasto" |
PTTK/ Opole |
VI |
2 |
Kowalczyk Agnieszka |
3d |
19.09. 08 |
mgr Szkotak Z |
Konkurs o tematyce ekologicznej |
PTTK/ Opole |
I |
3 |
Piotrkowska Agnieszka |
3c |
25.09.08 |
mgr Thiel I. |
XVI Jesienny Cross |
LZS |
I |
4 |
Bieniek Daniel |
3c |
30.09.08 |
mgr Zaremba Ł |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w ind. Biegach przeł.2000m |
MOS |
II |
5 |
Domka Radosław |
2d |
30.09.08 |
mgr Zaremba Ł |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w ind. Biegach przeł.2000m |
MOS |
I |
6 |
Stawicki Patryk |
1a |
30.09.09 |
mgr Zaremba Ł |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w ind. Biegach przeł.1500m |
MOS |
II |
7 |
Piotrkowska Agnieszka |
3c |
30.09.10 |
mgr Thiel I. |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w ind. Biegach przeł.2000m |
MOS |
I |
8 |
Bartczak Elżbieta |
2b |
13.10.08 |
x |
Fare Festiwal Carrara 2008 |
TAK |
udział |
9 |
Domka Radosław |
2d |
16.10.08 |
x |
Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych |
MOS |
I |
10 |
Piechota Mathias |
3d |
|||||
11 |
Pyłypczuk Łukasz |
3c |
|||||
12 |
Bieniek Daniel |
3c |
|||||
13 |
Dziubiński Artur |
2c |
|||||
14 |
Pardej Łukasz |
2c |
|||||
15 |
Kania Sebastian |
3b |
|||||
16 |
Pyszkowski Oskar |
2a |
|||||
17 |
Piechaczek Robert |
3a |
|||||
18 |
Walecko Damian |
3a |
|||||
19 |
Piotrkowska Agnieszka |
3c |
20.10.08 |
x |
Prymus Opolszczyzny |
Urząd Marszałkowski |
Laureat |
20 |
Kuszczyński Michał |
3c |
20.10.08 |
x |
Prymus Opolszczyzny |
Urząd Marszałkowski |
Laureat |
21 |
Łysiak Mikołaj |
3d |
20.10.08 |
x |
Prymus Opolszczyzny |
Urząd Marszałkowski |
Laureat |
22 |
PG 8 |
x |
2008-10-01 |
mgr Górniak S |
Innowacyjna Szkoła 2008 |
Głos Nauczycielski, Reg. Centra Innowacji Microsoft |
Laureat |
23 |
Szwaiger Anna |
2d |
2008-11-27 |
mgr Zacharewicz B. |
Międzygimnazjalny Konkurs "Piękne chwile w obiektywie" |
PG 1 |
II |
24 |
Piechotta Bianca |
1a |
2008r |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2008 |
Jersz |
I w kraju/I w wojew |
25 |
Blachucik Mateusz |
1c |
2008r |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2008 |
Jersz |
25 kraj/ 4 woj. |
26 |
Ciszewska Anna |
1a |
2008r |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2008 |
Jersz |
52 kraj/ 5woj |
27 |
Mueller Victoria |
3b |
2008r |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2008 |
Jersz |
Ikraj/ I woj.. |
28 |
Walecko Damian |
3a |
2008r |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2008 |
Jersz |
11 kraj/ 3 woj. |
29 |
Tomczyk Anna |
3b |
2008r |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2008 |
Jersz |
34 kraj/ 9 woj. |
30 |
PG8 |
x |
2009-01-15 |
mgr Dubiel A. |
III Przegląd Prezentacji Regionalnych "Jasełka 2009" |
MDK |
udział |
31 |
Dutka Wioleta |
3b |
2009r |
x |
Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym Gam Nestle Nesquik Cup 2009 |
MKS AXEL |
III |
32 |
Kasperek Sławomir |
3c |
2009-02-10 |
x |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w szachach -drużynowo |
MOS |
II |
33 |
Tymowicz Jakub |
2a |
|||||
34 |
Juszczyński Maciej |
2d |
|||||
35 |
Haber Martyna |
2a |
|||||
36 |
Polok Paulina |
2c |
2009-02-17 |
x |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym -drużynowo w kategorii dziewcząt |
MOS |
I |
37 |
Maciejewska Diana |
3c |
|||||
38 |
Blachucik Mateusz |
1c |
2008-12-15 |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego OLIMPUS |
Olimpus |
Laureat/5 |
39 |
Walecko Damian |
3a |
2008-12-15 |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego OLIMPUS |
Olimpus |
Laureat/1 |
40 |
Duda Aleksandra |
1c |
2008-12-15 |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego OLIMPUS |
Olimpus |
Laureat/9 |
41 |
Piechotta Bianca |
1a |
2008-12-15 |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego OLIMPUS |
Olimpus |
Laureat/4 |
42 |
Mueller Victoria |
3b |
2008-12-15 |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego OLIMPUS |
Olimpus |
Laureat/9 |
43 |
Kubis Denis |
3a |
2008-12-15 |
mgr Boryczka A. |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z j. niemieckiego OLIMPUS |
Olimpus |
Laureat/8 |
44 |
Smreczak Michał |
3a |
2008-12-15 |
mgr Turek M. |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z fizyki OLIMPUS |
Olimpus |
Laureat/8 |
45 |
Kurzyca Hanna |
3d |
2008r. |
mgr Zacharewicz B. |
Konkurs ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł" 2008 |
MEN, PKOlimp, KomGłPolicji |
Laureat |
46 |
Cebula Roksana |
3b |
2008r. |
mgr Zacharewicz B. |
Konkurs ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł" 2008 |
MEN, PKOlimp, KomGłPolicji |
Laureat |
47 |
Roskosz Nicol |
3b |
2008 r. |
x |
Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Mikołajki grudzień 2008 |
Scorpion |
II |
48 |
Roskosz Nicol |
3b |
2009 r. |
x |
Grand Prix Polski w Tańcu Nowoczesnym Nysa styczeń 2009 |
Scorpion |
I |
49 |
Pyłypczuk Łukasz |
3c |
2009-02-20 |
x |
Mistrzxostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce |
Mos |
III |
50 |
Bieniek Daniel |
3c |
|||||
51 |
Szutt Damian |
3c |
|||||
52 |
Łaskawski Paweł |
3c |
|||||
53 |
Ciecierski Maciek |
2a |
|||||
54 |
Cudak Oskar |
2a |
|||||
55 |
Gałek Michał |
2b |
|||||
56 |
Wieliczko Mikołaj |
2a |
|||||
57 |
Brandt Dominik |
1a |
|||||
58 |
Ciach Tomek |
1d |
|||||
59 |
Rosińska Katarzyna |
1a |
2009-03-04 |
x |
XII Konkurs Recytatorski "Słowo 2009" |
MDK |
Laureatka Nagrody |
60 |
PG8 |
x |
2009-03-04 |
x |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej |
MOS |
IV |
61 |
Ciach Tomek |
1d |
2009-03-05 |
x |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej |
MOS |
III |
62 |
Raudzis Kamil |
2a |
|||||
63 |
Cudak Oskar |
2a |
|||||
64 |
Ferens Patryk |
2a |
|||||
65 |
Robotycki Szymon |
3d |
|||||
66 |
Krzemiński Piotr |
2b |
|||||
67 |
Bieniek Daniel |
3c |
|||||
68 |
Łaskawski Paweł |
3c |
|||||
69 |
Matczak Mariusz |
1a |
|||||
70 |
Bakalarz Maciej |
3d |
|||||
71 |
Gałek Michał |
2b |
|||||
72 |
Kostecki Tomasz |
1a |
|||||
73 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-02-27 |
mgr Jantos Marzena |
Międzygimnazjalny Konkurs Mistrz Matematyki |
PG1 |
II |
74 |
Agata Wieczorek |
3d |
2009-03-26 |
mgr Gołąbek Maciej |
Wojewódzki Konkurs Międzygimnazjalny Ekologia-wybór przyszłości |
PG1 |
III |
75 |
Emilia Prochownik |
3d |
2009-03-26 |
mgr Gołąbek Maciej |
Wojewódzki Konkurs Międzygimnazjalny Ekologia-wybór przyszłości |
PG1 |
III |
76 |
Wojciechowska Katarzyna |
3a |
2009-03-26 |
mgr Zacharewicz B. |
Konkurs Plastyczny |
PG1 |
wyróżnienie |
77 |
Aleksandrowicz Karolina |
3a |
2009-02-27 |
mgr Jantos Marzena |
Międzygimnazjalny Konkurs Mistrz Matematyki |
PG1 |
III |
78 |
Rosińska Katarzyna |
1a |
2009-03-30 |
mgr Zacharewicz B. |
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Wydz. Oświaty, MDK, WODiP |
I |
79 |
Piechotta Bianca |
1a |
2009-03-30 |
mgr Zacharewicz B. |
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Wydz. Oświaty, MDK, WODiP |
I |
80 |
Schymanietz Denis |
1a |
2009-03-30 |
mgr Zacharewicz B. |
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Wydz. Oświaty, MDK, WODiP |
I |
81 |
PG8 |
x |
2009-03-24 |
mgr Jantos Marzena |
Konkurs Matematyczny MATMIX |
Zesp. Szkół Ekonomicznych |
I |
82 |
Polok Paulina |
2c |
2009-02-17 |
x |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym -drużynowo w kategorii dziewcząt |
MOS |
I |
83 |
Maciejewska Diana |
3c |
|||||
84 |
Pacyna Dominika |
2b |
2009-03-04 |
x |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej |
Mos |
IV |
85 |
Suchy Katarzyna |
1b |
|||||
86 |
Kaszubska Katarzyna |
2b |
|||||
87 |
Smreczyńska Daniela |
3c |
|||||
88 |
Krajza Elżbieta |
2c |
|||||
89 |
Hordyńska Karolina |
2a |
|||||
90 |
Worona Julia |
2d |
|||||
91 |
Polowczyk Natalia |
2c |
|||||
92 |
Nowacka Angelika |
1b |
|||||
93 |
Rosenberger Justyna |
3c |
|||||
94 |
PG8 |
x |
2009-03-03 |
mgr Jantos M |
Międzyszkolny Konkurs Z przedsiębiorczością na Ty |
PG5 |
III |
95 |
Smreczak Michał |
3a |
2009-02-16 |
mgr Górniak S |
Wojewódzki Konkurs Informatyczny |
KURATORIUM |
finalista |
96 |
Pawłowski Paweł |
3d |
2009-03-10 |
mgr Kutypa G |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
KURATORIUM |
finalista |
97 |
Janeczek Marek |
3d |
2009-03-10 |
mgr Kutypa G |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
KURATORIUM |
finalista |
98 |
Łysiak Mikołaj |
3d |
2009-03-10 |
mgr Kutypa G |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
KURATORIUM |
finalista |
99 |
Piechota Matthias |
3d |
2009-03-10 |
mgr Kutypa G |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
KURATORIUM |
finalista |
100 |
Gad Denis |
3a |
2009-03-10 |
mgr Ślęzak A |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
KURATORIUM |
finalista |
101 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-03-25 |
mgr Janusz L |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
KURATORIUM |
laureat |
102 |
Baranowska Joanna |
2a |
2009-04-18 |
mgr Janusz L |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
KURATORIUM |
finalista |
103 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-03-23 |
mgr Ludwik D |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
KURATORIUM |
laureat |
104 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-03-27 |
mgr Kowalczyk A |
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
KURATORIUM |
finalista |
105 |
Smreczak Michał |
3a |
2009-04-18 |
mgr Jantos M |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
KURATORIUM |
laureat |
106 |
Smreczak Michał |
3a |
2009-03-20 |
mgr Turek M. |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
KURATORIUM |
finalista |
107 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-03-20 |
mgr Turek M. |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
KURATORIUM |
finalista |
108 |
Aleksandrowicz Karolina |
3a |
2009-03-31 |
mgr Jantos M |
VII Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Publ. L O I |
LO I |
I |
109 |
Wojciechowska Katarzyna |
3a |
|||||
110 |
Kotysz Krzysztof |
3a |
|||||
111 |
Kostecki Tomasz |
1a |
2009-04-06 |
mgr Zacharewicz B. |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla Uczniów Gimnazjum |
WODiP |
wyróżnienie |
112 |
Langner Denis |
1a |
2009-04-07 |
mgr Zacharewicz B. |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla Uczniów Gimnazjum |
WODiP |
wyróżnienie |
113 |
Matczak Mariusz |
1a |
2009-04-08 |
mgr Zacharewicz B. |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla Uczniów Gimnazjum |
WODiP |
wyróżnienie |
114 |
Senderski Paweł |
3a |
2009-04-09 |
mgr Biliński W. |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla Uczniów Gimnazjum |
WODiP |
II |
115 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-04-03 |
mgr Janusz L |
Ogólnopolski Konkurs Historyczny pn. Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego- etap woj.. |
KURATORIUM |
finalista |
116 |
PG8 |
x |
2008-04-29 |
mgr Poniewicz D |
Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych |
PG5 |
V |
117 |
Wąchała Karolina |
3a |
2009-04-01 |
mgr Zacharewicz B. |
Cementownia ODRA przyjazna mieszkańcom Opola. |
Cementownia ODRA |
uczestnictwo |
118 |
Pawłowski Paweł |
3d |
2009-04-01 |
mgr Zacharewicz B. |
Cementownia ODRA przyjazna mieszkańcom Opola. |
Cementownia ODRA |
uczestnictwo |
119 |
Walecko Adrianna |
3b |
2009-04-01 |
mgr Zacharewicz B. |
Cementownia ODRA przyjazna mieszkańcom Opola. |
Cementownia ODRA |
uczestnictwo |
120 |
Wieczorek Agata |
3d |
2009-04-01 |
mgr Zacharewicz B. |
Cementownia ODRA przyjazna mieszkańcom Opola. |
Cementownia ODRA |
uczestnictwo |
121 |
Baranowska Joanna |
2a |
2009-04-01 |
mgr Zacharewicz B. |
Cementownia ODRA przyjazna mieszkańcom Opola. |
Cementownia ODRA |
uczestnictwo |
122 |
Wieliczko Mikołaj |
2a |
2009-04-01 |
mgr Zacharewicz B. |
Cementownia ODRA przyjazna mieszkańcom Opola. |
Cementownia ODRA |
uczestnictwo |
123 |
Leśniak Katarzyna |
3b |
2009-04-01 |
mgr Zacharewicz B. |
Cementownia ODRA przyjazna mieszkańcom Opola. |
Cementownia ODRA |
uczestnictwo |
124 |
Bieniek Daniel |
3c |
2009-04-17 |
wf |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w short- tracku drużynowo chłopców |
MOS |
II |
125 |
Bakalarz Maciej |
3d |
|||||
126 |
Pasznik Tomasz |
2b |
|||||
127 |
Pietrzak Filip |
2d |
|||||
128 |
Dutka Wioleta |
3b |
2009-04-17 |
wf |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w short- tracku drużynowo w kategorii dziewcząt |
MOS |
III |
129 |
Bartczak Elżbieta |
2d |
|||||
130 |
Rasek Ewa |
2b |
|||||
131 |
Zielińska Joanna |
1d |
|||||
132 |
Piechotta Bianka |
1a |
2009-04-28 |
mgr Boryczka A. |
Konkurs Recytatorski "Młodzież recytuje poezję w j. niemieckim" |
MDK |
wyróżnienie |
133 |
Duda Aleksandra |
1c |
2009-04-28 |
mgr Boryczka A. |
Konkurs Recytatorski "Młodzież recytuje poezję w j. niemieckim" |
MDK |
I |
134 |
Piechotta Bianka |
1a |
2009-04-03 |
x |
XIV Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych/ dla zespołu Scorpion |
MDK-Ozimek |
I |
135 |
Piotrkowska Agnieszka |
3c |
2009-03-21 |
wf |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych na 2000 m |
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Kędzierzynie Koźlu |
V |
136 |
Bakalarz Maciej |
3d |
2009-04-16 |
wf |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców |
MOS |
III |
137 |
Piechotta Mathias |
3b |
|||||
138 |
Robotycki Szymon |
3d |
|||||
139 |
Bieniek Daniel |
3c |
|||||
140 |
Pyłypczuk Łukasz |
3c |
|||||
141 |
Szutt Damian |
3c |
|||||
142 |
Kania Sebastian |
1a |
|||||
143 |
Pawelec Dominik |
2d |
|||||
144 |
Pyszkowski Oskar |
2a |
|||||
145 |
Michalik Szymon |
|
|||||
146 |
Wieliczko Mikołaj |
2a |
|||||
147 |
Domka Radosław |
2d |
|||||
148 |
Janeczko Jakub |
3d |
|||||
149 |
Stawicki Patryk |
1a |
|||||
150 |
Matczak Mariusz |
1a |
|||||
151 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-05-15 |
mgr Janusz L |
III Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny "Gen. Wł Anders i dzieje II Korpusu" |
PG7 |
I |
152 |
Jędrzejewska Klaudia |
1a |
2009-04-25 |
x |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe we Wrocławiu, wyścig K-2 na 500m w kategorii młodziczek |
PZK |
III |
153 |
Skowron Angelika |
1c |
2009-04-03 |
x |
XIV Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych/ dla zespołu Pech w kategorii disco- grupa wiekowa młodzież |
Dom Kultury w Ozimku |
II |
154 |
Jędrzejewska Klaudia |
1a |
2009-05-31 |
x |
Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola |
OZK |
I |
155 |
PG8 |
x |
2009-04-29 |
mgr Ślęzak A |
II Opolski Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej |
PG5 |
V |
156 |
Baranowska Joanna |
2a |
2009-05-24 |
mgr Zacharewicz B. |
X Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny "Zwierzaki" |
PSP 1/ Związek Łowiecki |
nagroda |
157 |
Bieniek Daniel |
3c |
2009-05-23 |
x |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Szkół Gimnazjalnych w biegu na dystansie 600m |
MOS |
III |
158 |
Aleksandrowicz Karolina |
3a |
2009-05-22 |
x |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Szkół Gimnazjalnych w skoku wzwyż |
MOS |
III |
159 |
Piechotta Mathias |
3b |
2009-05-23 |
x |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Szkół Gimnazjalnych w biegu na dystansie 300m |
MOS |
III |
160 |
Aleksandrowicz Karolina |
3a |
2009-05-22 |
x |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Szkół Gimnazjalnych w skoku w dal |
MOS |
II |
161 |
Stawicki Patryk |
1a |
2009-05-22 |
x |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Szkół Gimnazjalnych w biegu na dystansie 1000m |
MOS |
I |
162 |
Berlanka Kamil |
1a |
2009-05-13 |
mgr Kalinowska Z, mgr Kowalczyk A |
Zmagania z ekologią |
PLO I, PG 8 |
III |
163 |
Dzikowski Grzegorz |
1a |
|||||
164 |
Hosumbek Katarzyna |
1a |
|||||
165 |
Łakomy Magdalena |
1a |
|||||
166 |
Trembacz Adrian |
1a |
|||||
167 |
Ciszewska Anna |
1a |
2009-05-13 |
mgr Kalinowska Z, mgr Kowalczyk A |
Zmagania z ekologią |
PLO I, PG 8 |
II |
168 |
Kocorek Krzysztof |
1a |
|||||
169 |
Kostecki Tomasz |
1a |
|||||
170 |
Przerwa Daria |
1a |
|||||
171 |
Tarnowski Radosław |
1a |
|||||
172 |
Brandt Dominik |
1a |
2009-05-13 |
mgr Kalinowska Z, mgr Kowalczyk A |
Zmagania z ekologią |
PLO I, PG 8 |
I |
173 |
Jędrzejewska Klaudia |
1a |
|||||
174 |
Lula Łukasz |
1a |
|||||
175 |
Rosińska Katarzyna |
1a |
|||||
176 |
Seliga Kamil |
1a |
|||||
177 |
Smreczak Michał |
3a |
2009-05-20 |
mgr Jantos M |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora LO II |
PLO II |
I |
178 |
Rosińska Katarzyna |
1a |
2009-05-30 |
mgr Zep J. |
Konkurs Literacki "Rodzina, miłość i życie" |
Wydz. Kult. I Sportu UM w Zabrzu, Katol Stow. Civitas Christiana w Zabrzu |
wyróżnienie |
179 |
Piechotta Bianca |
1a |
2009-05-25 |
mgr Boryczka A. |
Konkurs Recytatorski "Młodzież recytuje poezję w j. niemieckim"- el. Rejonowe |
Tow. Społ Kult. Niemców na Śl. Opolskim |
udział |
180 |
Duda Aleksandra |
1c |
2009-05-25 |
mgr Boryczka A. |
Konkurs Recytatorski "Młodzież recytuje poezję w j. niemieckim"- el. Rejonowe |
Tow. Społ Kult. Niemców na Śl. Opolskim |
udział |
181 |
Senderski Paweł |
3a |
2008-11-19 |
mgr Biliński W |
Konkurs Małych Form Teatralno-filmowych "W Opolu chcę żyć bezpiecznie" |
Fundacja Pro Lege |
I |
182 |
Kotysz Krzysztof |
3a |
|||||
183 |
Reding Przemysław |
3d |
2009-05-28 |
mgr Biliński W., |
Ogólnoplski konkurs na projekt edukacyjny "Póki nie jest za późno" |
Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach - Opolu |
nagroda III stopnia |
184 |
Gad Denis |
3a |
|||||
185 |
Garstecki Iwo |
3d |
|||||
186 |
Janeczek Marek |
3d |
|||||
187 |
Bilewicz Karolina |
3d |
|||||
188 |
Wieczorek Agata |
3d |
|||||
189 |
Kowalczyk Agnieszka |
3d |
|||||
190 |
Prochownik Emilia |
3d |
|||||
191 |
Kurzyca Hanna |
3d |
|||||
192 |
Nosal Grzegorz |
3a |
|||||
193 |
Kocorek Agata |
3d |
|||||
194 |
Ornoch Joanna |
3d |
|||||
195 |
Drozd Magdalena |
3d |
|||||
196 |
Kotysz Krzysztof |
3a |
|||||
197 |
Senderski Paweł |
3a |
|||||
198 |
Olchowski Grzegorz |
3a |
|||||
199 |
Piechaczek Robert |
3a |
|||||
200 |
Rosińska Katarzyna |
1a |
|||||
201 |
Łysiak Mikołaj |
3d |
|||||
202 |
Smreczak Michał |
3a |
|||||
203 |
Nowak Krzysztof |
3a |
|||||
204 |
Nowak Krzysztof |
3a |
2009-06-08 |
mgr Janusz L |
Wojewódzki konkurs ekonomiczny "Jestem przedsiębiorczy. Wiem jak się wzbogacić." |
ZSZ nr 4 |
I |
205 |
Polańska Justyna |
3a |
2009-03-16 |
x |
XVIII Ogólnoplski Przegląd Kultury Szkół Średnich "Przekręt" |
Wrocław |
II |
206 |
Smreczak Michał |
3a |
2009-03-19 |
mgrJantos M |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny |
Wydział Mat. Inf. Uniwer. M. Kopernika w Toruniu |
wyróżnienie |
207 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-04-03 |
mgr Janusz L |
Ogólnoplski konkurs historyczny pn. Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego |
KURATORIUM |
finalista |
208 |
Tarasiuk Tomasz |
3a |
2009-03-19 |
mgr Jantos M |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny |
Wydz. Mat. Inf. Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu i Towarz. Upowszechniania Wiedzy i Nauk Mat. |
Bardzo dobry wynik |
209 |
PG8 |
x |
2008-06-01 |
mgr Gołąbek Maciej |
Ogólnopolski Konkurs zbiórki zużytych baterii |
REBA Organizacja Odzysku S.A. |
superkolekcjoner baterii |
210 |
Piechotta Bianca |
1a |
2009-06-10 |
mgr Skrętkowski T |
Turniej Pływacki Wolny od uzależnień - myślący rozsądnie |
PRO-LEGE |
udział |
211 |
PG8 |
x |
2009-04-19 |
x |
Odznaka "Za zasługi dla ZIW RP" |
Zarząd Główny Związku Inwalidów Wojennych RP |
odznaka |
212 |
PG8 |
x |
2009-06-19 |
x |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2008/2009 |
MOS |
IV |