Aktywizacja uczniów

Today255
Yesterday596
This week255
This month10547
Total439520

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ROKSZKOLNY 2010/2011

Nazwisko i imię

Kl

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

Stawicki Patryk

3f

I Mistrzostwa Polski w biegu pustynnym

Stow. Miasto Sportu

I

Dereweńczuk Angela

2a

certyfikat egzaminu aikido 10KYU

Ogóln. Stow Aikido

Szymaniec Dominika

3c

Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

III

Bratko Magda

1a

Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

Stawicki Patryk

3f

Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

I

Walczak Monika

1f

Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

III

Wójciak Malwina

1a

Mistrz Gimnazjady w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej

I

Trembacz Adrian

3f

Konkurs "Aktywni uczniowie" - prezentacja multimedialna

Uniw.Śląski

udział

Dzikowski Grzegorz

3f

Brandt Dominik

3f

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

Kamieniak Maciej

3b

Mendyk Paweł

3b

Ciach Tomasz

3a

Dżuła Andrzej

3a

Pruski Jeremi

3b

Łącki Grzegorz

3b

Frąszczak Kamil

3b

Kurpierz Rafał

3b

Matczak Mariusz

3f

Stawicki Patryk

3f

Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafetowym chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

Pawul Piotr

3a

Kwiatkowski Michał

1d

Zalewski Marcin

1f

Morawski Mateusz

3e

Koszyk Łukasz

2f

Kałaczyński Łukasz

3b

Ogólnopolski konkurs historyczny Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

kwalifikacja do etapu woj.

Dragan Emilia

3b

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kuratorium

kwalifikacja do etapu woj.

Poliwoda Łukasz

1f

Detschfreund 2010

Jersz

I w woj., II w kraju

Walecko Anna

1f

Detschfreund 2010

Jersz

2w woj., 5w kraju

Przybyła Dominika

1f

Detschfreund 2010

Jersz

4 w woj., 12 w kraju

Sandra Stych

1f

Detschfreund 2010

Jersz

6w woj., 40 w kraju

Bilski Julia

2d

Detschfreund 2010

Jersz

3 w woj., 8 w kraju

Pawleta Rafał

Detschfreund 2010

Jersz

5 w woj., 41w kraju

Blachucik Mateusz

3d

Detschfreund 2010

Jersz

1 w woj., 16 w kraju

Nikola Niestrój

3d

Detschfreund 2010

Jersz

5 w woj., 59 w kraju

Okos Mateusz

1b

Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej w kategorii chłopców

MOS

II

Nowaczyk Kamil

2b

Kania Marek

3b

Kunysz Bartłomiej

3b

Kamieniak Maciej

3b

Łącki Grzegorz

3b

Woźniak Michał

3b

Badula Adam

3b

Jaromin Sebastian

3b

Kałaczyński Łukasz

3b

Muszak Ewelina

2b

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

III

Pacyna Angelika

2b

Przybyłowska Agnieszka

2f

Ginał Pola

2f

Czajkowska Anna

2f

Cappek Joanna

3e

Smolin Alicja

3e

Dębicka Julia

3e

Krawczyk Amanda

3c

Miksza Paulina

3e

Markiewicz Piotr

2d

Mistrzostwa Polski w Maratonie K-2O- stróda

V

Markiewicz Piotr

2d

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików K-2 - Tychy

II

Markiewicz Piotr

2d

Puchar Polski Południowej K-1 - Tychy

II

Baldy Robert

3e

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w konkurencji karabin sportowy 3x10

Okr. Zw Str Sp

II

Baldy Robert

3e

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w konkurencji karabin sportowy 30 strz

Okr. Zw Str Sp

I

Baldy Robert

3e

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w konkurencji karabin sportowy 40 strz.leżąc

Okr. Zw Str Sp

I

Jambor Mathias

3e

12 otwarte mistrzostwa TaeKwon-Do Świdnik CUP 2010

II

Jambor Mathias

3e

XIII Warsaw Cup - Warszawa

Opolski Klub TaeKwon-Do

III

Niśków Weronika

1a

Elliminacje Regionalne 20 Ogólnopolskiego Konkursu OdyseiUmysłu

Odyseja Umysłu

finał regionalny

Nowoświatłowski Bartosz

1a

Jaroszczuk Michał

1a

Michniak Natalia

1a

Mroziak Magdalena

1a

Romanowska Nela

1a

Berlanka Kamil

3f

Elliminacje Regionalne 20 Ogólnopolskiego Konkursu Odysei Umysłu

Odyseja Umysłu

awansdo finał ogólnopolskiego

Górka Jakub

3f

Kania Sebastian

3f

Langner Denis

3f

Łakomy Magdalena

3f

Rosińska Katarzyna

3f

Schymanietz Denis

3f

Fąferko Maci8ej

2a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

MOS

I

Ciach Tomasz

3a

Klasicki Paweł

2f

Matczak Mariusz

3f

Kostecki Tomasz

3f

Kunysz Bartłomiej

3b

Kurpierz Rafał

3b

Opacki Dariusz

2f

Podburaczyński Gniewko

2a

Podburaczyński Gniewko

2a

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Irlandii

PG VI

III

Romanowska Nela

1a

Kałaczyński Łukasz

3b

Wojewódzki Konkurs Historyczny

KO

laureat

Blachucik Mateusz

3d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO

laureat

Mendyk Paweł

3b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

Szopa Tomasz

3b

Jaromin Sebastian

3b

Ciach Tomasz

3a

Raudzis Kamil

3a

Piechaczek Łukasz

3c

Roskosz Kevin

1d

Pędziwilk Jakub

2d

Markiewicz Piotr

2d

Stawicki Patryk

3f

Kuryło Mariusz

2c

Englot Szymon

2f

Jambor Mathias

3e

18 międzynarodowe mistrzostwa Polski TAEKWONDO walka ciągła juniorów

Taekwon-do put

I

Jambor Mathias

3e

18 międzynarodowe mistrzostwa Polski TAEKWONDO walka przerywana juniorów

Taekwon-do put

III

Zakowicz Marcin

2f

Konkurs fotograficznyo-plastyczny "Opole oczami młodzieży

MDK

III

Fąferko Maci8ej

2a

Półfinały Wojewódzkie Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

SZS

II

Ciach Tomasz

3a

Klasicki Paweł

2f

Matczak Mariusz

3f

Kostecki Tomasz

3f

Kunysz Bartłomiej

3b

Kurpierz Rafał

3b

Opacki Dariusz

2f

Woźniak Michał

3b

Kamieniak Maciej

3b

Kangur Matematyczny 2011

JERSZ

wyróżnienie

Grzesik Piotr

1f

Kangur Matematyczny 2011

JERSZ

bardzo dobry

Kamieniak Aleksandra

1f

Kangur Matematyczny 2011

JERSZ

wyróżnienie

Scześniok Piotr

1f

Kangur Matematyczny 2011

JERSZ

wyróżnienie

Kuchnia Marcin

2f

Kangur Matematyczny 2011

JERSZ

wyróżnienie

Grzesik Piotr

1f

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

laureat, 1 w woj. 1 w kraju

Walecko Anna

1f

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

2 lokata, 4 w woj. 8 w kraju

Poliwoda Łukasz

1f

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

2 lokata, 5 w woj. 13 w kraju

Przybyła Dominika

1f

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

2 lokata, 9 w woj. 26 w kraju

Stych Sandra

1f

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

3 lokata

Bilski Julia

2d

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

2 lokata, 6 w woj. 12 w kraju

Pawleta Rafał

2d

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

3 lokata

Piechotta Bianca

3f

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

2 lokata, 4 w woj. 12 w kraju

Schymanietz Denis

3f

SPRACHDOKTOR 2011

JERSZ

3 lokata

Walecko Anna

1f

Konkurs recytatorski w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję"

WO UM Opola, MDK

laurat

Hildebrand Milena

3a

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt kartki wielkanocnej"

MDK

laureat

Piechotta Bianca

3f

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO

finalista

Poliwoda Łukasz

1f

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO

finalista

Dragan Emilia

3b

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

KO

finalista

Cappek Joanna

3e

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

Krawczyk Amanda

3c

Przybyłowska Agnieszka

2f

Miksza Paulina

3e

Suchy Katarzyna

3c

Kędzia Olliwia

1a

Szymaniec Dominika

3c

Pacyna Angelika

2b

Muszak Ewelina

2b

Gronowicka Marta

2b

Kałaczyński Łukasz

3b

XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia" - województwo opolskie

KO

laureat, 1 w woj.

Jaworski Michał

2a

9 edycja Konkursu Literackiego "Legenda o Opolu"

Miejska Biblioteka Publiczna

II

Kałaczyński Łukasz

3b

Międzygimnazjalny konkurs historyczny "Polskie drogi do niepodległości"

PG VIII

II

Kałaczyński Łukasz

3b

X Wojewódzki Konkurs "Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym"

Marszałek Województwa

kwalifikacja do finału

Ciach Tomasz

3a

VIII Międzynarodowy Turniej Bielsko-Biała CUP 2010

VI

Kostecki Tomasz

3f

Matczak Mariusz

3f

Ciach Tomasz

3a

X Międzynarodowy Turniej o "Pohor Prmatora Mesta SVIDNIK"

II

Kostecki Tomasz

3f

Matczak Mariusz

3f

Ciach Tomasz

3a

IV Międzynarodowy Turniej "Strzelca"

Strzelce Opolskie

V

Kostecki Tomasz

3f

Rosińska Katarzyna

3f

XI Wojewódki Konkurs Recytatorski "Konkurs Jednego Poety"

PG VIII

II

Przybyłowska Agnieszka

2f

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej drużyn mieszanych

MOS

I

Stawicki Patryk

3f

Wiśniewski Marcin

1c

Czok Michał

2d

Jaromin Sebastian

3b

Raudzis Kamil

3a

Trzmielewski Filip

2d

Pyrasz Damian

2b

Czajkowska Anna

3a

Wojewódzki konkurs literacki "Bożonarodzeniowe gody"

PG 4

I

Raudzis Kamil

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 600m

MOS

I

Pytel Bartosz

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 300m

MOS

III

Makiola Tristan

2a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 600m

MOS

II

Święs Pamela

2c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - bieg na dystansie 300m

MOS

III

Matczak Mariusz

3f

Międzyszkolny Konkurs Ekonomiczny "Zprzedsiębiorczością na ty"

PG 5

II

Blachucik Mateusz

3d

Janeczko Jakub

3d

Błaszkiewicz Adam

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - ryut oszczepem

MOS

I

Kuchnia Marcin

1f

IV Matematyczna gra terenowa

festiwal Opole

II

Ciszewska Anna

3f

Dębicka Julia

3e

Gąska Justyna

1a

Konkurs Wiedzy o Hiszpanii

LO I

udział

Mazur Dagmara

1a

Zawisza Wiktoria

2f

Ciach Tomasz

3a

Mistrzostwa Opola w siatkówce plażowej w kategorii chłopców

MOS

I

Klasicki Paweł

2f

Pietrucha Anna

1a

IV Międygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej

PG5

udział

Królicka Barbara

2a

Wojtusiak Kacper

2d

III Regatach o Puchar Wójta Gminy Turawa

Wójt Gminy

I

Pietrucha Anna

1a

III Międygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

PG8

II

Krawczyk Katarzyna

1a

Kuchnia Marcin

2f

Konkurs Matematyczny MATMIX

Z Z Elektrycznych

II

Kuchnia Marcin

2f

Potyczki ze statystyką

PG 5

III

Kuchnia Marcin

2f

Międzygimnazjalny konkurs "Matematyczny czar par"

PG 5

II

Kuchnia Marcin

2f

Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny Pitagorejczyk 2011

PG 8

II

Ciszewska Anna

3e