Aktywizacja uczniów

Today349
Yesterday618
This week349
This month11855
Total412833

2014/15

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

LP

Nazwisko i imię

Kl

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

1

Berlanka Piotr

2e

Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo

UKS Judo

III

2

Knosala Julia

1d

konkurs- Unia Europejska: państwa, języki, kultura

RODM

II

3

Piasecka Natalia

2d

Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych

MOS

II

4

Domański Dariusz

1c

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

5

Pokorny Jakub

1c

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

6

Zadka Bartek

1c

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

7

Ziaja Małgorzata

1c

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

8

Jędorowicz Aleksandra

1d

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

9

Wojnar Wiktoria

1d

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

10

Nowak Marta

2b

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

11

Schweda Marta

2b

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

12

Zelonka Kamila

2c

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

13

Mostowski Paweł

2d

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

14

Nowicki Aleks

2d

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

15

Piasecka Natalia

2d

Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych

MOS

II

16

Zając Paweł

2d

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

17

Janik Zuzanna

2e

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

18

Górski Kacper

3a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

19

Jałowiec Paweł

3a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

20

Świerc Sabina

3c

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

II

21

Kubacki Filip

3e

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

22

Kubacki Michał

3e

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

23

Berlanka Piotr

2e

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Judo

MSiT

I

24

Sokulska Dominika

2b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

25

Walecko Nikola

2b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

26

Zelonka Kamila

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

27

Piasecka Natalia

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

28

Witola Julia

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

29

Janik Zuzanna

2e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

30

Świerc Sabina

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

31

Wolny Agnieszka

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt

MOS

III

32

Łasoń Magdalena

1c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo dziewcząt

MOS

I

33

Walecko Nikola

2b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo dziewcząt

MOS

I

34

Pupin Joanna

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo dziewcząt

MOS

I

35

Rachwalik Michał

3d

Puchar Polski Juniorów Młodszych - szpada mężczyzn

 

VII

36

Berlanka Piotr

2e

Mistrzostwa Miasta Mysłowicew judo

UKS Judo

II

37

Rachwalik Michał

2e

Indywidualne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szpadzie Chłopców

Śląski ZS

VI

38

Szpryngiel Krzysztof

1d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo chłopców

MOS

I

39

Wójciak Maciej

2e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo chłopców

MOS

I

40

Pupin Grzegorz

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowo chłopców

MOS

I

41

Piasecka Natalia

2d

Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i młodzików w Eurregionie Pradziad.

Gwardia Opole

I

42

Walecko Nikola

2b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

43

Zelonka Kamila

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

44

Krawczyńska Dominika

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

45

Witola Julia

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

46

Janik Zuzanna

2e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

47

Olender Katarzyna

3b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

48

Knosala Julia

1d

Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Jersz

11 woj., 33 PL

49

Smolin Katarzyna

2a

Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Jersz

1 woj., 1 w PL

50

Adamaszek Natalia

3c

Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Jersz

8 woj., 22 PL

51

Poliwoda Paulina

3e

Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Jersz

1 woj., 1 w PL

52

Przybyła Marcin

3e

Deutschfreund - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Jersz

7 woj., 17 PL

53

Maksimczuk Filip

3d

Taekwondo Polish Open Cup - semi contact kadetów

OKT

II

54

Szpryngiel Krzysztof

1d

Turniej Badmintona BMW Inchcape Motor Badminton junior Cup

BMW

II

55

Drozd Kamila

2d

World Dance Week 2014 Mikołajki-  Street Dance Show Formation Open Class

IDO

I

56

Drozd Kamila

2d

World Dance Week 2014 Mikołajki-  Street Dance Show Small Group Open Class

IDO

II

57

Kubacki Filip

3e

Konkurs badawczy "Odkrywca Światów" dla szkół województwa opolskiego

UO

I

58

Rachwalik Michał

2e

Turniej Szermierczy III Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w szpadzie

Burmistrz KZ

I

59

Domagała Anna

1a

IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Śpiwajmy Razem

PG I

I

60

Bałabuch Marta

3a

IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Śpiwajmy Razem

PG I

I

61

Kasprzak Izabela

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym -  dziewcząt

MOS

III

62

Bul Paweł

1a

I Opolski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

UM Opole

III

63

Siłka Wojciech

1a

I Opolski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

UM Opole

I

64

Drozd Kamila

2d

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego - Scorpion Team

AZS Nysa

I

65

Wołyniec Agata

2e

Konkurs literacki na recenzję filmu "Hobbit. Bitwa Pięciu Armii"

Ped Bibl. Woj. W Opolu

wyróżnienie

66

Lipnicki Bartosz

3a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Kuratorium

laureat

67

Kubacki Filip

3e

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kuratorium

laureat

68

Kubacki Michał

3e

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Kuratorium

finalista

69

Kubacki Michał

3e

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kuratorium

finalista

70

Poliwoda Paulina

3e

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Kuratorium

laureat

71

Domagała Anna

1a

XVIII Konkurs Recytatorski Słowo 2015

MDK

III

72

Okoń Natalia

3e

XVIII Konkurs Recytatorski Słowo 2015

MDK

wyróżnienie

73

Kasprzak Izabela

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym - drużynowo dziewcząt

MOS

II

74

Ratajczak Marta

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym - drużynowo dziewcząt

MOS

II

75

Drozd Kamila

2d

Scorpion Dance Team w kategorii Street Dance Show  Małe grupy Open Class krajowe mistrzostwa

IDO

IV

76

Drozd Kamila

2d

Scorpion Dance Team w kategorii Street Dance Show Formacja Open Clas krajowe mistrzostwa

IDO

II

77

Mańkowska Anna

2e

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa POLSKI Taekwondo

ZS PUT

II

78

Leśniak Jakub

1a

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców

MOS

I

79

Zdun Michał

1c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców

MOS

I

80

Fabiańczyk Maciej

1d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców

MOS

I

81

Gaida Mateusz

2a

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w short-tracki drużynowo chłopców

MOS

I

82

Piechaczek Sylwia

1d

Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego

Jersz

23 w kraju, 3 w woj..

83

Adamaszek Natalia

3c

Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego

Jersz

29 w kraju, 9 w woj..

84

Poliwoda Paulina

3e

Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego

Jersz

4 w kraju, 3 w woj..

85

Przybyła Marcin

3e

Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego

Jersz

29 w kraju, 9 w woj..

86

Smolin Katarzyna

3e

Sprachdoktor 2015 - ogólnopolski konkurs języka niemieckiego

Jersz

6 w kraju, 1 w woj..

87

Dobrzański Szymon

2d

II Halowy Festiwal Sprintu - rekord biegu

MOS

I

88

Bekieszczuk Maciej

1d

2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu

Odyssey

II

89

Cebula Kinga

1d

2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu

Odyssey

II

90

Cymander Paulina

1d

2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu

Odyssey

II

91

Knosala Julia

1d

2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu

Odyssey

II

92

Krok Kamila

1d

2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu

Odyssey

II

93

Rudnik Dawid

1d

2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu

Odyssey

II

94

Skonieczny Natan

1d

2.miejsce w 24 finale ogólnopolskim Odysei Umysłu

Odyssey

II

95

Kroll Kuba

3e

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015

WORD

II

96

Kubacki Michał

3e

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015

WORD

II

97

Lechowicz Maksymilian

3e

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015

WORD

II

98

Domański Dariusz

1c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

99

Wencel Tadeusz

1d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

100

Dzikowski Paweł

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

101

Rzeczycki Kamil

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

102

Zając Paweł

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

103

Wójciak Maciej

2e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

104

Jałowiec Paweł

3a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

105

Sapa Mateusz

3a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

106

Pupin Grzegorz

3c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

107

Ciastko Jakub

3e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

108

Langner Tomasz

3e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

III

109

Kuchnia Robert

1d

Ogólnopolski Konkurs - Kangur Matematyczny

Jersz

wyróżniony

110

Kulig Joanna

2a

Konkurs plastyczny "Azymut na przyszłość"

Str Miej

I

111

Mańkowska Anna

2e

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo

ZS PUT

III, I

112

Horbowy Justyna

1c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

113

Michalska Patrycja

1c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

114

Walecko Nikola

2b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

115

Zelonka Kamila

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

116

Krawczyńska Dominika

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

117

Witola Julia

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

118

Janik Zuzanna

2e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

119

Świerc Sabina

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

120

Poliwoda Paulina

3e

Vkonkurs Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół

LOV

dyplom

121

Walecko Julia

1a

Konkurs Recytatorski w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję"

TSKN

III

122

Rachwalik Michał

2e

XIII Międzynarodowy Turniej w szpadzie O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

SUKS

I

123

Kostek Kamil

2e

Eliminacje strefowe do ogólnopolskiej olimpiady młodzieży w Judo

Oleśnica

V

124

Czarnowska Anna

2a

XV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki Zwierzaki - kategoria plastyczna

ORŁowiecka

nagroda

125

Zacharewicz Emil

3e

XV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki Zwierzaki - kategoria plastyczna

ORŁowiecka

nagroda

126

Domagała Anna

1a

X festiwal polskiej piosenki Mikrofon i Ty

PG1

I

127

Mazur Kacper

3c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Księciu Janie Dobrym- kategoria gimnazja- prezentacja multimedialna

Kuratorium

III

128

Wiśniewska Monika

3d

X festiwal polskiej piosenki Mikrofon i Ty

PG1

I

129

Zacharewicz Emil

3e

Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Księciu Janie Dobrym- kategoria gimnazja-komiks

Kuratorium

I

130

Mainczyk Krzysztof

1c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta

MOS

III

131

Mainczyk Krzysztof

1c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

III

132

Nowak Marta

2b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 300m

MOS

III

133

Dobrzański Szymon

2d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta

MOS

III

134

Dobrzański Szymon

2d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok w dal

MOS

I

135

Dobrzański Szymon

2d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 100m

MOS

I

136

Gabruk Kamil

2d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - pchnięcie kulą

MOS

I

137

Gabruk Kamil

2d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem

MOS

III

138

Mostowski Paweł

2d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta

MOS

III

139

Janik Zuzanna

2e

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 600m

MOS

III

140

Jałowiec Paweł

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta

MOS

III

141

Jałowiec Paweł

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

I

142

Jałowiec Paweł

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 300m

MOS

III

143

Michalski Piotr

1b

Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii zespołowej szkół gimnazjalnych

PTTK Opole

wyróżnienie

144

Szpyrka Grzegorz

1b

Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii zespołowej szkół gimnazjalnych

PTTK Opole

wyróżnienie

145

Cebula Kinga

1d

Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii multimedialnej szkół gimnazjalnych

PTTK Opole

I

146

Piasecka Natalia

2d

Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych

PTTK Opole

wyróżnienie

147

Ogórek Kacper

2e

Wojewódzki Konkurs Techniczny

RCRE

finalista

148

Ratajczak Marta

3e

Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych

PTTK Opole

wyróżnienie

149

Zacharewicz Emil

3e

Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych

PTTK Opole

III

150

Przerwa Małgorzata

2e

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych miasta Opola "Świadomy na co dzień" zorganizowanym w ramach przedsięwzięcia "Wolny od uzależnień"

PRO LEGE

III

151

Moszyński Paweł

3a

Konkurs bliteracki "Odkrywca Światów"

UO

III

152

Smolin Katarzyna

2a

XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

PSNJN

finalista

153

Adamaszek Natalia

3c

XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

PSNJN

finalista

154

Poliwoda Paulina

3e

XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

PSNJN

laureat

155

Dobrzański Szymon

2d

Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej Gimnazjada  - L.A.indywidualna chłopców 100m.

SZS Opolskie

III

156

Dobrzański Szymon

2d

Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej Gimnazjada  - L.A.indywidualna chłopców skok w dal

SZS Opolskie

III

157

Jałowiec Paweł

3a

Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej Gimnazjada  - L.A.indywidualna chłopców skok wzwyż

SZS Opolskie

II

158

Kordas Marcin

3e

XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - drużynowo

LO I

II

159

Radwański Przemysław

3e

XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - drużynowo

LO I

II

160

Radwański Przemysław

3e

XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - indywidualnie

LO I

IV

161

Zacharewicz Emil

3e

XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - indywidualnie

LO I

I

162

Zacharewicz Emil

3e

XIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły - drużynowo

LO I

II

163

Mańkowska Anna

2e

Ogólnopolski Konkurs Taekwondo

OKT

II