Aktywizacja uczniów

Today349
Yesterday618
This week349
This month11855
Total412833

2015/16

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

LP

Nazwisko i imię

Kl

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

1

Rachwalik Michał

3e

I Puchar Polski Juniorów Młodszych szpada mężczyzn

Górnik Radlin

V

2

Zaremba Dawid

1d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

II

3

Dogiel Jan

3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

II

4

Piasecka Natalia

3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych dziewcząt szkół gimnazjalnych

MOS

I

5

Kościuk Michał

2c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

6

Kuchnia Robert

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

7

Bełtowski Piotr

3a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

8

Gaida Mateusz

3a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

9

Dobrzański Szymon

3b

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

10

Dogiel Jan

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

11

Mostowski Paweł

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

12

Rzeczycki Kamil

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

13

Zając Paweł

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

14

Staś Piotr

3e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

II

15

Maćkowska Agata

2a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

16

Rojewska Aleksandra

2a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

17

Wojnar Wiktoria

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

18

Nowak Marta

3b

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

19

Szweda Marta

3b

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

20

Łazar Nina

3c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

21

Zelonka Kamila

3c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

22

Piasecka Natalia

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

25

Janik Zuzanna

3e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

26

Piasecka Natalia

3d

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

SZS Opolskie

I

28

Lukoszek Kamil

1a

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

29

Matusz Adrian

1c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

30

Danielak Wojciech

1d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

35

Zaremba Dawid

1d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

36

Domański Darek

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

38

Oszek Paweł

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

39

Zadka Bartek

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

41

Wencel Tadeusz

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

23

Dogiel Jan

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

24

Dzikowski Paweł

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

27

Janowski Dawid

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

31

Rzeczycki Kamil

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

32

Zając Paweł

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

IV

33

Schwelbe Sonia

2a

Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle

KS BÓR

V

34

Walecko NIkola

3b

Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt

MOS

I

37

Smolarek Natalia

3d

Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt

MOS

I

40

Witola Julia

3d

Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo dziewcząt

MOS

I

42

Szpryngiel Krzysztof

2d

Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo chłopców

MOS

III

43

Wójciak Maciej

3e

Mistrzostwa Opola w badmintonie - drużynowo chłopców

MOS

III

44

Broll Ewa

3e

Open Polish Dance Cup

PFT

VIII

45

Mastalerz Milena

1b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

46

Walecko Nikola

3b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

47

Sokulska Daria

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

48

Zelonka Kamila

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

49

Krawczyńska Dominika

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

50

Piasecka Natalia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

51

Smolarek Natalia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

52

Witola Julia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

53

Janik Zuzanna

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

IV

54

Gabriel Aleksandra

1a

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

4m. woj.           

55

Kubik Maximilian

1a

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

1m. woj.            47 w kraju

56

Ulka Magdalena

1a

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

6m. woj.           

57

Wójcicka Wiktoria

1a

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

5m. woj.           

58

Łuszcek Marta

1b

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

2m. woj.            52 w kraju

59

Cebula Kinga

2d

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

5m. woj.           

60

Knosala Julia

2d

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

3m. woj.            48 w kraju

61

Krok Kamila

2d

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

1m. woj.            1w kraju

62

Kuchnia Robert

2d

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

4m. woj.           

63

Piechaczek Sylwia

2d

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

2m. woj.            19 w kraju

64

Smolin Katarzyna

3a

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

1m. woj.             3 w kraju

65

Ibrahim Michał

3e

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

2m. woj.           

66

Janik Zuzanna

3e

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2015

Jersz

4m. woj.           

67

Mańkowska Anna

3e

Taekwondo Polish Open Cup Opole light-contact kategoria kadeci; semi-contact

TaekwondoPUT

I; III

68

Mańkowska Anna

3e

Taekwondo Polish Open Cup - semi-contact

ZS PUT

III

69

Mańkowska Anna

3e

Taekwondo Polish Open Cup - slightcontact

ZS PUT

I

70

Horbowy Justyna

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

71

Michalska Patrycja

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

72

Walecko Nikola

3b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

73

Zelonka Kamila

3c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

74

Krawczyńska Dominika

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

75

Piasecka Natalia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

76

Smolarek Natalia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

77

Witola Julia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

78

Janik Zuzanna

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

79

Kauf Paweł

3e

VIII Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiąbiorcząścią na ty"

PG5

I

80

Tołpa Tymoteusz

3e

VIII Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiąbiorcząścią na ty"

PG5

I

81

Zalewski Grzegorz

3e

VIII Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiąbiorcząścią na ty"

PG5

I

82

Rachwalik Michał

3e

Ogólnopolski Turniej Szpadowy

GKS Piast

I

83

Tarasiuk Krzysztof

1d

Matematyczny Czar Par

PG5

II

84

Prządo Izabela

2d

Matematyczny Czar Par

PG5

II

85

Rachwalik Michał

3e

III Puchar Polski Juniorów Młodszych w Szpadzie Chłopców

Wrocławski Klub Szermierczy

III

86

Domagała Anna

2a

XVI Wojewódzki Konkurs Jednego Poety

PG8

III

87

Rimpler Daria

2a

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

88

Michalska Patrycja

2c

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

89

Wróbel Magdalena

2c

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

90

Kaźmierska Karolina

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

91

Kopyłowska Marta

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

92

Krawczyńska Dominika

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

93

Piasecka Natalia

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

94

Polan Wiktoria

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

95

Smereczyńska Julia

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

96

Smolarek Natalia

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

97

Witola Julia

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ęcznej Dziewcząt

MOS

I

98

Antoszczyn Adam

1d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

99

Danielak Wojciech

1d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

100

Czub Kacper

2c

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

101

Kopera Szymon

2c

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

102

Owczar Marcin

2c

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

103

Fabiańczyk Maciej

2d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

104

Krukowiak Szymon

2d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

105

Rzeczycki Kamil

2d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

106

Wencel Tadeusz

2d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

107

Dogiel Jan

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

108

Dzikowski Paweł

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

109

Janowski Dawid

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

110

Mostowski Paweł

3d

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

111

Ibrahim Michał

3e

Mistzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Piłce ręcznej Chłopców

MOS

III

260

Kopyłowska Marta

3d

1/8 Finałów MMP

 

III

254

Krawczyńska Dominika

3d

1/8 Finałów MMP

 

III

258

Polan Wiktoria

3d

1/8 Finałów MMP

 

III

256

Smereczyńska Julia

3d

1/8 Finałów MMP

 

III

252

Witola Julia

3d

1/8 Finałów MMP

 

III

261

Kopyłowska Marta

3d

II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim

 

I

255

Krawczyńska Dominika

3d

II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim

 

I

259

Polan Wiktoria

3d

II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim

 

I

257

Smereczyńska Julia

3d

II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim

 

I

253

Witola Julia

3d

II Liga kobiet w kategorii juniorek młodszych w województwie opolskim

 

I

112

Lukoszek Kamil

1a

Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im.  opolska liga trampkarzy

OKS Odra Opole

I

113

Danielak Wojciech

1d

Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im.  opolska liga trampkarzy

OKS Odra Opole

I

114

Zaremba Dawid

1d

Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im.  opolska liga trampkarzy

OKS Odra Opole

I

115

Oszek Paweł

2c

Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im.  opolska liga trampkarzy

OKS Odra Opole

I

116

Wencel Tadeusz

2d

Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Im.  opolska liga trampkarzy

OKS Odra Opole

I

117

Rimpler Daria

2a

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

118

Horbowy Justyna

2c

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

119

Michalska Patrycja

2c

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

120

Wróbel Magdalena

2c

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

121

Kaźmierska Karolina

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

122

Kopyłowska Marta

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

123

Krawczyńska Dominika

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

124

Piasecka Natalia

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

125

Polan Wiktoria

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

126

Smereczyńska Julia

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

127

Smolarek Natalia

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

128

Witola Julia

3d

Półfinał Wojewódzki SZS Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dobrzeń

II

129

Rachwalik Michał

3e

VI Ogólnopolski Turniej "Moda na szermierkę"

Wrocławski Klub Szermierczy

I

130

Mastalerz Milena

1b

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

131

Łasoń Magdalena

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

132

Cebula Kinga

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

133

Wojnar Wiktoria

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

134

Krawczyńska Dominika

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

135

Piasecka Natalia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

136

Smolarek Natalia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

137

Witola Julia

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

138

Janik Zuzanna

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii dziewcząt

MOS

III

139

Cieśniak Wiktor

1c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

140

Surmacz Jakub

1d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

141

Owczar Marcin

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

142

Serówka Szymon

2c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

143

Lazik Tomasz

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

144

Nieczypor Marcel

3a

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

145

Batorowicz Jakub

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

146

Ibrahim Michał

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

147

Tołpa Tymoteusz

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w koszykówce w kategorii chłopców

MOS

IV

148

Ibrahim Michał

3e

II Ogólnopolski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

UM Opole

I

149

Rachwalik Michał

 

Międzynarodowy Turniej Szermierczy Muszkieter-Trophy

Muszkieter Gliwice

II

150

Janik Zuzanna

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt

MOS

IV

151

Piasecka Natalia

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt

MOS

IV

152

?

 

Eliminacje do Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt

OZPN

II

153

Tarasiuk Krzysztof

1d

Kangur Matematyczny 2016

Jersz

wyróznienie

154

Fabiańczyk Maciej

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

155

Wencel Tadeusz

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

156

Dogiel Jan

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

157

Janowski Dawid

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

158

Kwaśny Marek

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

159

Mostowski Paweł

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

160

Zając Paweł

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

161

Batorowicz Jakub

3e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

162

Tołpa Tymoteusz

3e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców

MOS

II

163

Piechaczek Sylwia

2d

Sprachdoktor

Jersz

10w woj.

164

Domagała Anna

2a

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

KO w Opolu

finalista

165

Smolin Katarzyna

3a

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

KO w Opolu

finalista

166

Kubik Maks

1a

Sprachdoktor

Jersz

15w woj.

167

Kauf Paweł

 

Wojewódzki Konkurs Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce III edycja 2016

ZSE w Opolu,NBP

II

168

Domagała Anna

2a

XIX Konkurs Recytatorski Słowo 2016

MDK

wyróznienie

169

Prokopczyk Maxymilian

2a

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 4x500m st.dowolnym

PZP

II

170

Prokopczyk Maxymilian

2a

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 4x500m st.zmiennym

PZP

II

171

Smolin Katarzyna

3a

Sprachdoktor

Jersz

3 w woj., 3 w kraju

172

Piechaczek Sylwia

2d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO w Opolu

finalista

173

Smolin Katarzyna

3a

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO w Opolu

laureat

174

Piasecka Natalia

3d

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej All you need is song

ZSO nr I w Opolu

III

244

Bekieszczuk Maciej

2d

25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

III

245

Cebula Kinga

2d

25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

III

248

Fabiańczyk Maciej

2d

25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

III

249

Knosala Julia

2d

25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

III

246

Kuchnia Robert

2d

25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

III

250

Lissewski Szymon

2d

25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

III

247

Wojnar Wiktoria

2d

25 Fimał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

III

264

Antoszczyszyn Adam

 

25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu

Odysja Umysłu

VI

267

Karaś Mikołaj

 

25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu

Odysja Umysłu

VI

265

Kiwus Karolina

 

25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu

Odysja Umysłu

VI

269

Maćków Anna

 

25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu

Odysja Umysłu

VI

268

Matkowska Dominika

 

25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu

Odysja Umysłu

VI

270

Skrzeczowska Magdalena

 

25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu

Odysja Umysłu

VI

266

Tarasiuk Krzysztof

 

25. Finał Ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu

Odysja Umysłu

VI

175

Mazur Michał

1d

Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu

LO I

I

176

Leśniak Jakub

2a

Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu

LO I

I

177

Fabiańczyk Maciej

2d

Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu

LO I

I

178

Gaida Mateusz

3a

Zawody łyzwiarskie o puchar Dyrektora ZSO nr I w Opolu

LO I

I

179

Aniszewski Wojciech

1a

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

180

Lukoszek Kamil

1a

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

181

Owsiak Mikołaj

1a

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

182

Matusz Adrian

1c

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

183

Danielak Wojciech

1d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

184

Zaremba Dawid

1d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

185

Wencel Tadeusz

2d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

186

Dogiel Jan

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

187

Dzikowski Paweł

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

188

Rzeczycki Kamil

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

189

Zając Paweł

3d

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

190

Wójciak Maciej

3e

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

MOS

II

191

Mastalerz Milena

1b

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

192

Jadczuk Zuzanna

1d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

193

Horbowy Justyna

2c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

194

Michalska Patrycja

2c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

195

Zelonka Kamila

3c

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

196

Krawczyńska Dominika

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

197

Piasecka Natalia

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

198

Smolarek Natalia

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

199

Witola Julia

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

200

Janik Zuzanna

3e

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

III

201

Pietkiewicz Justyna

2a

5 otwarte taneczne grand prix Polskiflasch dance 1 i 2

Coco Dance Center

I i III

202

Caputa Bartosz

1b

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców

MOS

I

203

Mazur Michał

1d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców

MOS

I

204

Fabiańczyk Maciej

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców

MOS

I

205

Gaida Mateusz

3a

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short-tacku drużynowo chłopców

MOS

I

206

Wołyniec Agata

3e

Konkurs literacki na recenzje filmowa "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"

PBW w Opolu

III

207

Rachwalik Michał

3e

XIV Międzynarodowy Turniej w Szpadzie O miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

SzermierczyUKS

I

208

Dmytrowski Kacper

3e

XVI Wojewódzki Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Zarząd Woj. Opolskiego

laureat

209

Przerwa Małgorzata

3e

Potyczki ze stystyką

PG5

III

210

Kiwus Karolina

1d

Potyczki ze stystyką

PG5

II

251

Świerkocka Marta

1b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt bieg na 300m

MOS

I

211

Zaremba Dawid

1d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 1000m

MOS

II

212

Piasecka Natalia

3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 1000m

MOS

I

213

Mastalerz Milena

1b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 100m

MOS

I

214

Dobrzański Szymon

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 100m

MOS

I

215

Nowak Marta

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 300m

MOS

II

216

Ciuśniak Wiktor

1c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na dystansie 600m

MOS

II

217

Bilnik Aleksandra

1a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - pchnięcie kulą 3kg

MOS

III

218

Kurzelnik Jakub

3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - pchnięcie kulą 5kg

MOS

II

219

Dobrzański Szymon

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok w dal

MOS

II

220

Mainczyk Krzysztof

2a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

II

221

Rychlik Natalia

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

II

222

Michniak Bartosz

1a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m

MOS

II

223

Mainczyk Krzysztof

2a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m

MOS

II

224

Dobrzański Szymon

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m

MOS

II

225

Mostowski Paweł

3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców 4x100m

MOS

II

226

Mastalerz Milena

1b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m

MOS

II

227

Świerkocka Marta

1b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m

MOS

II

228

Nowak Marta

3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m

MOS

II

229

Piasecka Natalia

3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt 4x100m

MOS

II

230

Ogórek Kacper

3e

Wojewódzki Konkurs Techniczny

RCRE

laureat

231

Czemeres Dominika

2a

XI Festiwal Piosenki Polskiej "Mikrofon i Ty"

PG1

III

232

Domagała Anna

2a

XI Festiwal Piosenki Polskiej "Mikrofon i Ty"

PG1

II

233

Piasecka Natalia

3d

XI Festiwal Piosenki Polskiej "Mikrofon i Ty"

PG1

wyróznienie

234

Kosmenda Piotr

2d

XIV Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych

LO I

III

235

Kauf Paweł

3e

XIV Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych

LO I

III

236

Ludwikowska Justyna

3e

XIV Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych

LO I

III

237

Prokopczyk Maxymilian

1a

Finał Wojewódzkiej Ligii Miast Opolszczyzny w konkurencji 400m dowolny

UKS Kusy Strzelce Op.

II

243

Prokopczyk Maxymilian

1a

Letnie Mistrzostwa Okręgu Opolskiego - 100m klasyczny

Op.Ok. związek pływ.

III

242

Prokopczyk Maxymilian

1a

Letnie Mistrzostwa Okręgu Opolskiego - 50m dowolny

Op.Ok. związek pływ.

III

241

Prokopczyk Maxymilian

1a

Letnie Mistrzostwa Okręgu Opolskiego - 50m grzbietem

Op.Ok. związek pływ.

II

238

Grodecki Michał

3e

Zawody w karate Borowice 2015 kategoria Clikers (zaświadczenie trenera)

?

II

240

Wencel Tadeusz

2d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce plażowej chłopców

MOS

I

239

Mostowski Paweł

3d

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce plażowej chłopców

MOS

I

263

Cebula Kinga

2d

"Poznajemy Ojcowiznę" Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy

Urz. Marszałkowski

II

262

Prokopczyk Maxymilian

1a

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat w pływaniu 4x50m zmienny; 4x50m dowolny

MOZP Bochnia

III/ IV