Aktywizacja uczniów

Today382
Yesterday295
This week382
This month12042
Total455348

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

LP Nazwisko i imię Kl Data Opiekun Nazwa konkursu Organizator Miejsce
1 Dumański Dawid 2d 2012-09-27 Zaremba Łukasz IX Turniej Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu" w ramach programu profilaktycznego pn.  "Bezpieczne Gimnazjum w Opolu" MOS                         KMPw Opolu II
2 Feliks Michał 3c
3 Krawczyk Tomasz 2d
4 Okos Mateusz 3b
5 Piec Tomasz  2e
6 Prochowski Dominik 2b
7 Roskosz Kevin 3d
8 Wilczek Michał 3c
9 Wiśniewski Marcin 3c
10 Kędzia Oliwia 3a 2012-10-16   Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo dziewcząt MOS IV
11 Wójciak Malwina 3a
12 Wojak Szymon 2e 2012-10-26   Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego "Prymus Opolszczyzny" Marszałek woj. Opolskiego laureat
13 Bil Michał 3d 2012-10-27   Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół gimnazjalnych MOS I
14 Błażejewski Przemysław 2b
15 Górka Denis 2a
16 Jałowiec Paweł 1a
17 Komisarczuk Piotr 2a
18 Konieczny Arkadiusz 3a
19 Łukawski Gabriel 3c
20 Zadka Łukasz 3c
21   2a 2012-11-01 Boryczka Agnieszka Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Marszałek Józef Piłsudski jako mąż stanu, polityk i dowódca w oczach współczesnego młodego pokolenia"  Związek Oficerów RezerwyRP II
22 Moj Mateusz 2d
23 Kędzia Oliwia 3a 2012-12-05   Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt MOS III
24 Wójciak Malwina 3a
25 Frajtag Adrianna 3a 2012-12-12   XII World danceweek Mikołajki Poland -                            DiscoDance Small Group Open Class                                             IDO  III                                   
26 Hadamik Anna 3a Show Dance Small Group Open Class    I
27 Lepsza Ewelina   Show Dance Sformation Open Class    II
28 Piec Tomasz  2e 2013-01-10 Motyka Andrzej Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych MOS II
29 Grześkiewicz Bartosz 2c
30 Szpyrka Tomasz 2b
31 Krawczyk Tomasz 2d
32 Pyrek Grzegorz 2d
33 Krzyszkiewicz Radosłąw 2d
34 Komisarczuk Piotr 2a
35 Panusz Kacper 2e
36 Żelazny Marian 2d
37 Dumański Dawid 2d
38 Juszczyński Mikołaj 2e
39 Poliwoda Paulina 1e 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-1; kraj-5
40 Przybyła Marcin 1e 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-1; kraj-5
41 Stych Vanessa 2e 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-5; kraj-34
42 Moj Mateusz 2d 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-6; kraj-37
43 Lellek Agnieszka 2a 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-8; kraj-86
44 Poliwoda Łukasz 3f 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-1; kraj-1
45 Walecko Anna 3f 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-4; kraj-10
46 Grzesik Piotr 3f 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-4; kraj-10
47 Przybyła Dominika 3f 2012-12-12   Deutschfreund 2012 Jersz woj.-6; kraj-29
48 Wójciak Malwina 3a 2012-12-15   Mistrzostwa Województwa Opolskiego -Turniej tenisowy Korty hart II
49 Posmyk Katarzyna 3e 2012-12-13   XII World Dance Week - SCORPION TEAM,  small group IDO  I,I
50 Posmyk Katarzyna 3e 2013-02-16   V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego ASZ Tanero I
51 Dumański Dawid 2d 2013-02-19 Motyka Andrzej Finał Wojewódzki w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych GOSiT IV
52 Grześkiewicz Bartosz 2c
53 Juszczyński Mikołaj 2e
54 Komisarczuk Piotr 2a
55 Krawczyk Tomasz 2d
56 Krzyszkiewicz Radosłąw 2d
57 Panusz Kacper 2e
58 Piec Tomasz  2e
59 Pyrek Grzegorz 2d
60 Szpyrka Tomasz 2b
61 Wochowski Mariusz 2d
62 Czepiel Michał 3d 2013-02-22 Motyka Andrzej Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców szkół gimnzjalnych MOS II
63 Droździak Maciej 3c
64 Dziubiński Szymon 2b
65 Juszczyński Mikołaj 2e
66 Koszyk Łukasz 3f
67 Leluszko Dawid 3d
68 Szwaiger Mateusz 3d
69 Witkowski Jakub 3d
70 Szostak Michał 3f 2013-03-05 Skrętkowski Tomasz, Zaremba Łukasz Mistrzostwa Opola w pływaniu chłopców szkół gimnazjalnych stylem dowolnym MOS III
71 Anklewicz Magdalena 3b 2013-03-06 Buławczyk Marzena Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt MOS III
72 Boska Aleksandra 3b
73 Czub Paulina 3d
74 Ferens Oliwia 3f
75 Jach Ewa 3f
76 Kamieniak Aleksandra 3f
77 Kędzia Oliwia 3a
78 Madej Natalia 3c
79 Nawarowska Natalia 3b
80 Sząszor Anna 3d
81 Szołyga Katarzyna 1a
82 Wilczyńska Maja 3d
83 Droździak Maciej 3c 2013-03-06 Buławczyk Marzena Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w siatkówce chłopców MOS II
84 Dul Paweł 2d
85 Dumański Dawid 2d
86 Grześkiewicz Bartosz 2c
87 Konieczny Arkadiusz 3f
88 Koszyk Łukasz 3f
89 Krośnicki Krzysztof 3d
90 Okos Szymon 3b
91 Polewiak Szymon 1e
92 Strażnikiewicz Paweł 3f
93 Wikowski Jakub 3d
94 Wosinek Patryk 2d
95 Radwański Przemysław 2c 2013-03-07   XIII Olimpada Starożytna GIMNAZJON 2013  PG I
96 Posmyk Katarzyna 3e 2013-04-14   Comania 2013-soliści Disco-Dance MOK Nowa Ruda nagr. główna
97 Poliwoda Łukasz 3f 2013-04-08 Kaczmarek Tomasz Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym-eliminacje miejskie WO UM Opola I
98 Wlazło Jakub 3f
99 Konieczny Arkadiusz 3f
100 Jach Ewa 3f 2013-03-26 Janusz Lilla I konkurs ekonomiczny PG 5 I
101 Tokarczyk Wojciech 3f
102 Poliwoda Łukasz 3f
103 Kamieniak Aleksandra 3f 2013-04-08 Jantos Marzena Wojewódzki Konkurs Matematyczny KO Opole finalista
104 Poliwoda Łukasz 3f 2013-04-08 Szmigielska Liliana Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego KO Opole laureat
105 Poliwoda Łukasz 3f 2013-04-08 Kaczmarek Tomasz Wojewódzki Konkurs Techniczny KO Opole laureat
106 Poliwoda Łukasz 3f 2013-04-08 Jantos Marzena Wojewódzki Konkurs Matematyczny KO Opole finalista
107 Wlazło Jakub 3f 2013-04-08 Górniak Sławomir Wojewódzki Konkurs Informatyczny KO Opole finalista
108 Błażejewski Przemysław 2b 2013-04-19 Zaremba Łukasz Mistrzostwa Opola szkół gimnzajalnych w piłce nożenj chłopców MOS I
109 Ciastko Jakub 1e
110 Dumański Dawid 2d
111 Grześkiewicz Bartosz 2c
112 Krawczyk Tomasz 1e
113 Okos Mateusz 3b
114 Roskosz Kevin 3d
115 Starczyk Grzegorz 3b
116 Wilczek Michał 3c
117 Wiśniewski Marcin 3c
118 Poliwoda Łukasz 3f 2013-03-26 Boryczka Agnieszka III Konkurs języka niemieckiego o puchar Dyrektora  LO 5 I
119 Błażejewski Przemysław 2b 2013-05-07 Zaremba Łukasz Półfinał wojewódzki szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców MOS II
120 Ciastko Jakub 1e
121 Dumański Dawid 2d
122 Grześkiewicz Bartosz 2c
123 Krawczyk Tomasz 1e
124 Okos Mateusz 3b
125 Roskosz Kevin 3d
126 Starczyk Grzegorz 3b
127 Wiśniewski Marcin 3c
128 Poliwoda Łukasz 3f 2013-05-11 Kaczmarek Tomasz Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Policja, Opole XII
129 Wlazło Jakub 3f
130 Konieczny Arkadiusz 3f
131 Walecko Anna 2f 2013-05-06 Szmigielska Liliana XIX Konkurs Recytatorski  w języku niemieckim - Młodzież recytuje poezję TSKN na ŚO wyróżnienie
132 Pietrucha Anna 3a 2013-05-24 Proniewicz Dominika V Międzygimnazjalny Konkurs o Wielkiej Brytanii PG 8 II
133 Krawczyk Tomasz 3a
134 Kasprzak Iza 1e 25.05.2013 Zacharewicz Bartosz XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Zwierzaki" PSP1 laureat
135 Petyniak Ewelina 2c 25.05.2013 Zacharewicz Bartosz XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Zwierzaki" PSP1 laureat
136 Ferens Oliwia 3f 25.05.2013 Zacharewicz Bartosz XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Zwierzaki" PSP1 laureat
137 Poliwoda Paulina 1e 02-2013 Boryczka Agnieszka Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013 Jersz laureat, 1m w kraju; 1m w woj.
138 Moj Mateusz 2d 02-2013 Boryczka Agnieszka Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013 Jersz 2m w woj., 13m w kraju
139 Stych Vanessa 2e 02-2013 Boryczka Agnieszka Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013 Jersz 6m w woj.
140 Poliwoda Łukasz 3f 02-2013 Boryczka Agnieszka Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013 Jersz laureat 1m w oj, 2m w kraju
141 Grzesik Piotr 3f 02-2013 Boryczka Agnieszka Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013 Jersz 5m w woj., 18 m w kraju
142 Walecko Anna 3f 02-2013 Boryczka Agnieszka Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013 Jersz 3m w woj., 12m w kraju
143 Giza Julia 3f 2013-05-24 Jantos Marzena V matematyczna gra terebowa UO III
144 Szcześniok Piotr 3f
145 Kamieniak Aleksandra 3f
146 Kamieniak Aleksandra 3f 2013-05-23 Jantos Marzena XI Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora LO 1 LO I III
147 Poliwoda Łukasz 3f
148 Szcześniok Piotr 3f
149 Wlazło Jakub 3f 2013-05-29 Górniak Sławomir, Klimkowska Mariola Xedycja Międzygimnazjalnego Konkursu Potyczki Informatyczno-Matematyczne  ZS w Dobrzeniu Wielkim I
150 Poliwoda Łuksz 3f
151 Szcześniok Piotr 3f
152 Poliwoda Łukasz 3f 2013-05-29 Górniak Sławomir, Klimkowska Mariola X edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Potyczki Informatyczno-Matematyczne  ZS w Dobrzeniu Wielkim III
153 Irzyk Przemysław 2b 2013-05-22 Zaremba Łukasz Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok wzwyż MOS III
154 Bil Michał 3d 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 2000m MOS I
155 Brzezińska Magdalena 1b 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 300m MOS III
156 Dumański Dawid 2d 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 300m MOS II
157 Hadamik Anna 3a 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - skok wzwyż MOS III
158 Leluszko Daniel 3d 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - pchnięcie kulą MOS III
159 Roskosz Kevin 3d 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 600m MOS I
160 Sikorska Monika 3a 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 600m MOS II
161 Trzmielewska Wiktoria 2d 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem MOS I
162 Wocka Karolina 2a 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - rzut kulą MOS III
163 Wocka Karolina 2a 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - bieg 1000m MOS III
164 Zadka Łukasz 3c 2013-05-22   Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych - sztafeta 4x100 MOS I
165 Komisarczuk Piotr 2a
166 Gerus Dawid 2b
167 Dumański Dawid 2d
168 Maksimczuk Filip 1d 2013-04-27 x Otwarte mistrzostwa Strzelec Opolskich w taekwondo OKT III, II, III
169 Adamaszek Natalia 1c 2013-05-19 x IV otwarte mistrzostwa szkoły - zawody wętkarskie PZW Kolejarz-Ofama I
170 Maksimczuk Filip 1d 2013-05-12 x Turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo olimpijskim  PZT II
171 PG 8   2013-05-23 Janusz Lilla V międzygimnazjalny konkurs ekonomiczny "Z Przedsiąbiorczością na Ty" LO V I
172 Bil Michał 3d 2013-06-004   Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada - bieg 2000m SZS "Opolskie" III
173 Lepsza Ewelina 3c 2013-02-16   V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance  IDO  II, I
174 Lepsza Ewelina 3c 2013-04-12   XVI Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku IDO  I
175 Wojak Szymon 2e 2013-06-11 Skrętkowski Tomasz, Zaremba Łukasz Turniej pływacki dla uczniów szkół gimnazjalnych maista Opola "Wolny dzień od uzależnień" KM Policji, RRO LEGE II
176 Raźniewski Paweł 3a 2012-11-17 x Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży  Szkoła Karate I
177 Kamieniak Aleksandra 3f 2013-06-13 Buławczyk Marzena Mistrzostwa Opola w siatkówce dziewcząt MOS II
178 Ferens Oliwia 3f
179 Kędzia Oliwia 3a
180 Giesa Julia 2e 2013- -  Zacharewicz Bartosz Konkurs plastyczny " Plakat na 50-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu" UM Opola wyróżnienie
181 Dębowska Daria 3c 2013- -  Zacharewicz Bartosz Konkurs plastyczny " Plakat na 50-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu" UM Opola wyróżnienie
182 Walas Paulina 2e 2013- -  Zacharewicz Bartosz Konkurs plastyczny " Plakat na 50-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu" UM Opola wyróżnienie
183 Kamieniak Aleksandra 3f 2012-2013   Mistrzostwa Województwa Juniorek w piłce siatkowej SMS Opole I
184 Kamieniak Aleksandra 3f 2012-2013   Mistrzostwa Województwa Kadetek w piłce siatkowej SMS Opole III
185 Ostrowski Cezary 3c 2012- -    Puchar Polski Południowej - Regaty Kajakowe OZK III
186 Ostrowski Cezary 3c 2013- -    Regaty otwarcia sezonu, Regaty Kajakowe Memoriał Tadeusza Pasika OZK II
187 Bil Michał 3d 2012-07-22   Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w konkurencji k-1 OZK VII
188 Bil Michał 3d 2013- -    Regaty otwarcia sezonu, Regaty Kajakowe Memoriał Tadeusza Pasika OZK I
189 Pasierbiński Patryk 3d 2012-07-22   Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w konkurencji k-4 OZK VII
190 Pasierbiński Patryk 3d 2013- -    Regaty otwarcia sezonu, Regaty Kajakowe Memoriał Tadeusza Pasika OZK I
191 Ostrowska Martyna 3c 2013-04-23 Zacharewicz Bartosz Ogólnopolski konkurs plastyczny: My mast beatiful Journey  BP Ursynów W-wa III
192 Koszyk Łukasz 3f 2012-11-17 x Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży  Szkoła Karate II
193 Poliwoda Łukasz 3f 2013-03-21 Jantos Marzena Kangur Matematyczny  wydz Mat i Inf UMK w Toruniu wyróżnienie
194 Radwański Przemysław 1e 2013-03-21 Jantos Marzena Kangur Matematyczny  wydz Mat i Inf UMK w Toruniu wyróżnienie