Aktywizacja uczniów

Today309
Yesterday665
This week2481
This month12109
Total425779

 

 


W budynku Publicznego Gimnazjum nr 8 powstaje nowa
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33.


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2005-2006

LP Nazwisko i imię Nazwa konkursu Miejsce Organizator
1 Roziewska Emilia II Wielki Politechniczny Turniej Języka Niemieckiego II Politechnika Opolska
2 Michael Kotlorz II Wielki Politechniczny Turniej Języka Niemieckiego II Politechnika Opolska
3 Boguszewski Rafał Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych I MOS
4 Misztal Piotr Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych IV MOS
5 Kosidło Paweł Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych V MOS
6 Rogowski Adam Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych VI MOS
7 Karpała Justyna Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych II MOS
8 Wocka Patrycja Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 I w woj. I w Polsce Jersz
9 Czok Dirk Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 II w woj. 29 w Polsce Jersz
10 Niestrój Krystian Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 III w woj. Jersz
11 Roziewska Emilia Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 I w woj. II w Polsce Jersz
12 Kotlorz Michael Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 III w woj. 17 w Polsce Jersz
13 Wiercimok Sonia Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 IV w woj. Jersz
14 Walecko Natalia Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 V w woj. Jersz
15 Gambka Krystyna Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2005 I w woj. 5 w Polsce Jersz
16 Karolna Bieniek Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych II MOS
17 Paulina Rześniowiecka Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych II MOS
18 Polcyn Martyna Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych II MOS
19 Ciach Marta Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych II MOS
20 Adamski Rafał Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych II MOS
21 Michalak Damian Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych II MOS
22 Boguszewski Rafał Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych II MOS
23 PG 8 Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafety 10x50 kat dziewcząt II MOS
24 PG 8 Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafety 10x50 kat. chłopców V MOS
25 Skrzypczyk Klara Mistrzostwa Opola w pływaniu stylem klasycznym III MOS
26 Wikowski Jacek Mistrzostwa Opola w ringo w kat. chłopców II MOS
27 PG 8 Mistrzostwa Opola w ringo w kat. chłopców IV MOS
28 Misztal Piotr Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
29 Adamski Rafał Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
30 Cichoń Bartosz Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
31 Kasperek Bartosz Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
32 Rzeźniczak Tomasz Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
33 Kula Michał Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
34 Czywilski Bartosz Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
35 Wikowski Jacek Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
36 Mokrzycki Szymon Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
37 Mularz Jakub Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
38 Błachowski Paweł Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
39 Gałek Piotr Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców IV MOS
40 Kotlorz Michael Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego udział w finale Kuratorium Opole
41 Roziewska Emilia Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego finalistka Kuratorium Opole
42 Walecko Natalia Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego finalistka Kuratorium Opole
43 PG 8 VI Międzygimnazjalny Konkurs Zabawy z chemią III PG 4
44 Wikowski Jacek Wojewódzki Finał w ringo Szkół Gimnazjalnych V MOS
45 Mazurek Marcelina Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego finalistka Kuratorium Opole
46 Mularz Aleksandra Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym IV MOS
47 Polewczak Katarzyna Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym IV MOS
48 Karpała Justyna Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym IV MOS
49 Gajos Bartłomiej VI Wojewódzki Konkurs Geograficzny finalista Kuratorium Opole
50 Rześniowiecka Daria Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
51 Łotocka Daria Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
52 Stelmach Natalia Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
53 Stróż Justyna Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
54 Kaniuka Aleksandra Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
55 Pyrć Daria Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
56 Polcyn Martyna Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
57 Samborska Dorota Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
58 Midek Urszula Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
59 Nowak Aleksandra Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
60 Mielnik Natalia Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
61 Zadworna Patrycja Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt III MOS
62 Kosidło Paweł Mistrzostwa Opola w short tracku I MOS
63 Ulan Mateusz Mistrzostwa Opola w short tracku I MOS
64 Hirsz K Mistrzostwa Opola w short tracku I MOS
65 Koziarz M Mistrzostwa Opola w short tracku I MOS
66 Drożdżowska Martyna Mistrzostwa Opola w short tracku VI MOS
67 Bieniek Karolina Mistrzostwa Opola w short tracku VI MOS
68 Papierniak Martyna Mistrzostwa Opola w short tracku VI MOS
69 Smolin Zuzanna Mistrzostwa Opola w short tracku VI MOS
70 Skalecka Patrycja Mistrzostwa Opola w short tracku VI MOS
71 Michalak Damian Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
72 Robotycki Mateusz Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
73 Przybyła Krystian Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
74 Nawrocki Michał Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
75 Kasperek Bartosz Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
76 Merski Mateusz Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
77 Siedlecki Adrian Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
78 Misztal Piotr Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
79 Mokrzycki Szymon Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
80 Kosidło Paweł Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
81 Boguszewski Rafał Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
82 Rogowski Adam Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych II MOS
83 Szafraniec Danuta Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
84 Justyna Piłko Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
85 Szeszycka Aleksandra Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
86 Rześniowiecka Daria Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
87 Bieniek Karolina Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
88 Skalecka Patrycja Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
89 Włodarczyk Ilona Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
90 Rother Monika Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
91 Katarzyna Adamiec Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
92 Nawojska Magda Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych IV MOS
93 Gembarzewska Aleksandra Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Polskiej Unii Teakwondo II, III Polska Unia Teakwondo
94 Siwek Izabela Konkurs Literacki Ismiech niekiedymoże być nauką wyróżnienie PG 1
95 Botor Paweł Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
96 Broma Marko Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
97 Dybalski Wojciech Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
98 Firlejczyk Marek Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
99 Gurbierz Jakub Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
100 Habant Maciej Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
101 Jarosz Krzysztof Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
102 Knop Marcin Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
103 Labusga Łukasz Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
104 Maćków Maciej Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
105 Pilarski Szymon Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
106 Przybyła Mateusz Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
107 Spadło Łukasz Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
108 Stałgo Łukasz Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
109 Tomczak Jacek Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów nagrody publiczności WODiP
110 PG 8 Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów wyróznienie WODiP
111 Strzała Karol VI Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych laureat Kuratorium Opole
112 Wocka Patrycja Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 woj. -IV Polska-IX Łowcy Talentów ?Jeresz?
113 Krystian Niestrój Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 woj. -VII Polska-XIII Łowcy Talentów ?Jeresz?
114 Kotlorz Michael Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 woj. -I Polska-III Łowcy Talentów ?Jeresz?
115 Walecko Natalia Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 woj. -I Polska-III Łowcy Talentów ?Jeresz?
116 Gambka Krystyna Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2006 woj. -I Polska-III Łowcy Talentów ?Jeresz?
117 Stankiewicz Kamil VII Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny Mistrz matemtyki V PG 1
118 Mazurek Marcelina Wojewódzki etap Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. Sport w wyobraźni - Pekin 2008 nagroda WSZS
119 Kluba Paulina Wojewódzki etap Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. Sport w wyobraźni - Pekin 2008 nagroda WSZS
120 PG 8 Turniej piłki siatkowej chłopców im. Arkadiusz Gołasia IV PG 1
121 Pg 8 Mistrzostwa Opola w Badmintonie chłopców szkół gimnazjalnych IV MOS
122 Mazurek Marcelina Wojewódzki konkurs plastyczny Projekt kartki świątecznej nagroda MDK
123 PG 8 IV Międzygimnazjalny Konkurs Mieszkańcy Lipiec Reymontowskich II PG 2
124 PG 8 III Międzygimnazjalne Konfrontacje Teatralne Złota Maska 2006 II PG 2
125 Mazurek Patrycja Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny Jak aktywnie spędzać czas, bez używek I PG 4
126 Rzeźniowiecka Paulina Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
127 Bieniek Karolina Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
128 Kula Michał Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
129 Kosidło Paweł Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
130 Karpała Justyna Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
131 Adamiec Katarzyna Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
132 Polcyn Martyna Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
133 Pyrć Daria Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
134 Mokrzycki Szymon Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
135 Nawrocki Michał Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
136 Siedlecki Adrian Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
137 Merski Mateusz Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
138 Wicher Anna Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
139 Boguszewski Rafał Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
140 Adamski Rafał Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
141 Włodarczyk Ilona Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach
142 Misztal Piotr Lekkoatletyczny Mecz o Puchar Dyrektora OSiR w Komprachcicach I OSiR w komprachcicach