Aktywizacja uczniów

Today297
Yesterday357
This week654
This month15259
Total475475

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2003-2004

LP

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Miejsce

Organizator

 

1.

Kowalski Mateusz 3c

Mistrzostwa Trampkarzy Opolskiego Związku Piłki Nożnej - mistrzostwa województwa

I

 

 

2.

Tomczak Jakub 2g

Krajowy Konkurs Fizyka na scenie

laureat

Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu

 

3.

Stachowicz Szymon 3c

Skok wzwyż/chłopcy Mistrzostwa Regionu Młodzików

I

Śląski Związek LA

 

4.

Stachowicz Szymon 3c

Skok wzwyż/chłopcy - Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego w LA - zawody Ogólnopolskie

II

Burmistrz Słubic

 

5.

Czech Krystian 2f

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych kat. chłopców - rocznik 1989 szkół gimnazjalnych

III

MOS

 

6.

Stachowicz Szymon 3c

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych kat. chłopców - rocznik 1989 szkół gimnazjalnych

IV

MOS

 

7.

Sosulski Wojciech 1a

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych kat. chłopców

III

MOS

 

8.

Piotr Hudala 2g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego DEUTSCHFREUND 2003

Laureat I

Jersz

 

9.

Marcin Segiet- 2g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego DEUTSCHFREUND 2003

Laureat I

Jersz

 

10.

Agnieszka Roziewska 2g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego DEUTSCHFREUND 2003

Laureat I

Jersz

 

11.

PG8

Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

IV

MOS

 

12.

PG 8

I Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej

II

PG 6

 

13.

Górniak Dawid 2b

I Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej

I

PG 6

 

14.

Chrzanowski Jan 1b

Indywidualne mistrzostwa szachowe Społem PSS juniorów w grze błyskawicznej

III

Opolski Klub Szachowy

 

15.

PG 8

Mistrzostwa Opola w Koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

IV

MOS

 

16.

Księżarek Piotr 3e

Eliminacje o Mistrzostwo miasta Opola w piłce koszykowej chłopców

I

MOS

 

17.

Szweiger Łukasz 2e

Mistrzostwa Opolszczyzny Karate Kyokushin - clicker młodzików

I

Opolski Klub Karate

 

18.

Wieszała Patrycja 3e

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

 

19.

Spyrka Szymon 3e

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

20.

Roziewska Agnieszka 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

21.

Segiet Marcin 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

22.

Rother Mateusz 2b

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

23.

Piechota Sebastian 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

24.

Mross Krystyn 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

25.

Niestrój Karolina 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

26.

Piechota Anna 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

27.

Lakwa Simona 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

28.

Komor Żaneta 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

29.

Bartusz Mateusz 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

30.

Feliks Kamila 3f

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

31.

Gambka Krystyna 1g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

32.

Giza Klaudia 3f

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

33.

Hudala Piotr 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

34.

Kolloch Iwona 3f

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

35.

Wocka Paulina 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

36.

Wieszała Patrycja 3f

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

udział

PSNJN

 

37.

Ciepaj Szymon 3a

Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych - kategoria C2

Kwalifikacja do II etapu

Politechnika Wrocławska

 

38.

Skrzypczyk Agata 1g

Mistrzostwa Opola w pływaniu

V

 

 

39.

PG 8

Mistrzostwa Opola w pływaniu -sztafeta

III

 

 

40.

Jakuszewski Mateusz 2b

Mistrzostwa Opola w pływaniu -sztafeta

III

 

 

41.

Stachowicz Szymon 3c

Drużynowy konkurs skoku wzwyż o Mistrzostwo Opola- kwalifikacje indywidualne

I

MOS

 

42.

PG 8 3c

Drużynowy konkurs skoku wzwyż o Mistrzostwo Opola

III

MOS

 

43.

PG 8

Drużynowe mistrzostwa Opola w szachach szkół gimnazjalnych

IV

MOS

 

44.

Skrzypczyk Klara 1g

-Najpiękniejszy wiersz walentynkowy-

I

Biblioteka Publiczna w Komprachcicach

 

45.

PG 8

Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych

III

MOS

 

46.

Kusiak Krzysztof 2a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

*finalista

MDK

 

47.

Segiet Marcin 2g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004

Laureat (3 m. w województwie, 5 w Polsce)

Łowcy Talentów-Jeresz

 

48.

Mross Krystyna 2g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004

Laureat (1 m. w województwie,3 w Polsce)

Łowcy Talentów-Jeresz

 

49.

Kolloch Iwona 3f

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004

Laureat (1 m. w województwie,3 w Polsce)

Łowcy Talentów-Jeresz

 

50.

Feliks Kamila 3f

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004

Laureat (11 m. w województwie,73 w Polsce)

Łowcy Talentów-Jeresz

 

51.

Hudala Piotr 2g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004

Laureat (6 m. w województwie,16 w Polsce)

Łowcy Talentów-Jeresz

 

52.

Lakwa Simona 2g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004

Laureat (6 m. w województwie,16 w Polsce)

Łowcy Talentów-Jeresz

 

53.

Spik Dorota 2g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie

Łowcy Talentów-Jeresz

 

 

54.

Wocka Paulina 2g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie, 61 w Polsce

Łowcy Talentów-Jeresz

 

 

55.

Bartusz Marek 3f

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie

Łowcy Talentów-Jeresz

 

 

56.

Wieszała Patrycja 3f

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2004 16m. w województwie

Łowcy Talentów-Jeresz

 

 

57.

PG 8

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

Wyróżnienie

WODiP, Kuratorium Nagroda Publiczności

 

58.

Żołubak Anna 2a

III Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalistka

MDK

 

59.

PG8

 

Mistrzostwa Opola w Piłce Nożnej Chłopców

IV

 

60.

Sandecka Justyna 1g

Międzyszkolny Konkurs Literacko-Muzyczny

II

PSP 15

 

61.

Ciepaj Szymon 3a

X Wojewódzki Konkurs Historyczny

laureat

MDK

 

62.

Stróż Justyna 1a

Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole-

wyróżnienie

MDK

 

63.

Stelmach Natalia 1a

Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole-

wyróżnienie

MDK

 

64.

Mularz Aleksandra 1a

Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole-

wyróżnienie

MDK

 

65.

Sicińska Weronika 1a

Europejski Konkurs szkolny -Europa w Szkole-

wyróżnienie

MDK

 

66.

PG 8 1a

Międzyszkolny drużynowy konkurs matematyczny LICZMY RAZEM dla klas pierwszych

I

PG nr 4

 

67.

PG 8 2

Międzyszkolny drużynowy konkurs matematyczny LICZMY RAZEM dla klas drugich

II

PG nr 4

 

68.

Ciepaj Szymon 3a

XVII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych w kategorii C2

Finalista w eliminacjach krajowych

Politechnika Wrocławska

 

69.

PG 8

IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Zjednoczonej Europieo tytuł -Euroeksperta-

I

PG 7

 

70.

Margoszczyn Anna Schab Jacek 2a

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii

II

PG 3

 

71.

Feliks Kamila 3f

Międzygimnazjalny Konkurs Profilaktyczny -Jak powiedzieć -tak-

I

PG4

 

72.

Segiet Marcin 2g

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

laureat

PSNJN

 

73.

PG8

Międzyszkolny Quiz Niemiecka Prywatka Europejska- Die Deutsche Europa -Party

III

PG3

 

74.

Kurpierz Sabina 2f

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Dziewcząt

III

MOS

 

75.

Mleczko Ewa 2c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Dziewcząt

III

MOS

 

76.

Kantor Martyna 2b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Dziewcząt

II

MOS

 

77.

Stachowicz Szymon 3c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców

I

MOS

 

78.

Stachowicz Szymon 3c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców

III

MOS

 

79.

Adamski Rafał 1a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców

III

MOS

 

80.

Matuszewski Piotr 3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców

III

MOS

 

81.

Langner Oskar 3e

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców

III

MOS

 

82.

Ciepaj Szymon 3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA Chłopców

II

MOS

 

83.

Łęcka Agnieszka 1g

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki o Tematyce Ekologicznej

wyróżnienie

PSP5

 

84.

Kupisińska Aneta 2b

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki o Tematyce Ekologicznej

I

PSP5

 

85.

Mazurek Marcelina 1g

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki o Tematyce Ekologicznej

III

PSP5

 

86.

Wójcik Kamila 3f

VIII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury i VII Ogólnopolski Konkurs na Baśń

udział

Centr. Edukacyj. Metod. W Katowicach

 

87.

Feliks Kamila 3f

VIII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury i VII Ogólnopolski Konkurs na Baśń

wyróżnienie

Centr. Edukacyj. Metod. W Katowicach

 

88.

Gajos Bartłomiej 1e

Konkurs Wiedzy Olimpijskiej -Na Olimpijskim Szlaku-

I

PG1

 

89.

Patrycja Bień, Ewelina Szachniewicz, Ewa Kucharczyk 3b

Międzygimnazjalny Konkurs Językowy

III

PG3

 

90.

Dalia Danisz 3a

Konkurs Jednego Poety

III

PG8

 

91.

PG8

Finał Wojewódzki Coca Cola Cup 2004 16-wrz

 

PZPN