Aktywizacja uczniów

Today17
Yesterday483
This week1488
This month8866
Total501298

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

LP

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

1

Schymanietz Denis

VI Turniej Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar KM Policji w Opolu

Bezpieczne Gimnazjum

II

2

Stawicki Patryk

Indywidualne Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych - rocznik 1995

MOS

I

3

Piechotta Bianca

PRYMUS OPOLSZCZYZNY

Urząd Marszałkowski

NAGRODA

4

Smreczak Michał

PRYMUS OPOLSZCZYZNY

Urząd Marszałkowski

NAGRODA

5

Domka Radosław

Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół Gimnazjalnych w kategorii chłopców

MOS

I

6

Dziubiński Artur

7

Paradej Łukasz

8

Stawicki Patryk

9

Ciach Tomasz

10

Mendyk Paweł

11

Nowak Sebastian

12

Szopa Tomasz

13

Pawelec Dominik

14

Pyszkowski Oskar

15

Kupka Mateusz

16

Mainka Sebastian

17

Ciach Tomasz

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie-drużynowo w kategorii chłopców

MOS

III

18

Matczak Mariusz

19

Pawleta Marek

20

Prośba Iga

Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

21

Kaszubska Katarzyna

22

Jędrzejczyk Anna

23

Krawczyk Amanda

24

Czok Natalia

25

Szydziak Aleksandra

26

Przybyłowska Agnieszka

27

Cappek Joanna

28

Salabura Agnieszka

29

Naprawa Marta

30

Bzymek Patrycja

31

drużyna PG 8

Halowa Piłka Nożna dziewcząt

SZS Skoroszyce

II

32

drużyna PG 9

Pólfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt

Gimnazjum Skoroszyce

III

33

Ciszewska Anna

Matematryczny Czar Par

PG 5

II

34

Kuchnia Marcin

35

Dziadkiewicz Alicja

X wojewódzki Recytatorski Konkurs Jednego Poety

PG 8

wyróżnienie

36

Szymanietz Denis

III Krajowy Festiwal Badbintona

UKS

uczestnik

37

Bilski Julia

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

1 w woj. I 1 w kraju

38

Pawleta Rafał

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

3 w woj. 27 w kraju

39

Piechotta Bianca

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

1 w woj. I 1 w kraju

40

Niestrój Nikola

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

2 w woj.16w kraju

41

Blachucik Mateusz

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

3 w woj. 28 w kraju

42

Pollak Patryk

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

5 w woj.

43

Smolin Alicja

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

6 w woj.

44

Kowalski Christian

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

2 w woj.40 w kraju

45

Worona Julia

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

4 w woj.

46

Wieliczko Mikołaj

Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego

JERSZ

6 w woj.

47

Baranowska Joanna

Wojewódzki konkurs plastyczny "Projekt kartki świątecznej"

MDK

I

48

Jambor Mathias

XI Puchar Świdnika TAEKWON-DO

UM Świdnik

II

49

Jambor Mathias

XI Puchar Świdnika TAEKWON-DO - techniki specjalne

UM Świdnik

III

50

Bzymek Patrycja

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w koszykówce dziewcząt

MOS

I

51

Czok Natalia

52

Jaworska Agata

53

Jędrzejczyk Anna

54

Makiolczyk Patrycja

55

Naprawa Marta

56

Prośba Iga

57

Szydziak Aleksandra

58

Trzepizur Katarzyna

59

Wujek Amadeusz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzikó w Podnoszeniu Ciężarów

WKS"Śląsk" DZPC

II

60

Baranowski Damian

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców

MOS

II

61

Mazurek Kamil

62

Sząszor Łukasz

63

Kupka Mateusz

64

Kamieniak Maciej

65

Jaromin Sebastian

66

Kurpierz Rafał

67

Łącki Grzegorz

68

Makowski Stanisław

69

Mendyk Paweł

70

Woźniak Michał

71

Domka Radosław

72

Pyszkowski Oskar

73

Kania Marek

74

Baranowski Damian

Pólfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego Piłki Ręcznej Chłopców

PG w Cisku

II

75

Mazurek Kamil

76

Kocot Sławomir

77

Kupka Mateusz

78

Sząszor Łukasz

79

Jaromin Sebastian

80

Kurpierz Rafał

81

Łącki Grzegorz

82

Makowski Stanisław

83

Mendyk Paweł

84

Woźniak Michał

85

Szopa Tomasz

86

Kania Marek

87

drużyna PG 8

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w zawodach koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

SZS Skoroszyce

IV

88

Czajkowska Anna

16 Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcu dyskotekowym

JAST szkoła tańca

I

89

Kocot Aleksandra

16 Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcu dyskotekowym

JAST szkoła tańca

I

90

Dżuła Kamil

Otwarte indywidualne Mistrzostwa Polski w JUDO - kategoria wagowa +90kg juniorów

Polski Zw. Judo

II

91

Ciszewska Anna

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Kuratorium

finalista

92

Czok Natalia

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Kuratorium

finalista

93

Czok Natalia

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Kuratorium

finalista

94

Kałaczyński Łukasz

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Kuratorium

finalista

95

Piechotta Bianca

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Kuratorium

finalista

96

Ferens Patryk

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnychw piłce siatkowej chłopców

MOS

I

97

Cudak Oskar

98

Gałek Michał

99

Ciach Tomasz

100

Klasicki Paweł

101

Opacki Dariusz

102

Matczak Mariusz

103

Kostecki Tomasz

104

Fąferko Maciej

105

Kunysz Bartłomiej

106

Rosińska Katarzyna

XIII konkurs recytatorski "Słowo 2010"

MDK

II

107

Rosińska Katarzyna

XXXI Biesiada Teatralna - konfrontacje zespołów teatralnych

CK w Przemyślu

III

108

Aleksandrowicz Katarzyna

XXXI Biesiada Teatralna - konfrontacje zespołów teatralnych

CK w Przemyślu

III

109

Rosińska Katarzyna

XXVII wojewódzkie spotkania teatrów dramatycznych, tatrów poezji i kabaretów PROSCENIUM 2009

Nyski DK

I

110

Aleksandrowicz Katarzyna

19 Finał Ogólnopolski Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu

V

111

Kaźmierczak Jakub

112

Wieliczko Mikołaj

113

Żołud Sebastian

114

Baranowska Joanna

115

Leśniak Katarzyna

116

Wojtas Bartosz

117

Nobis Marek

konkurs fotograficzny - FotoPasje - Opole

PG 1

I

118

Podburaczyński Gniewko

III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej

PG 5

I

119

Klimek Maria

120

Baranowska Joanna

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Kuratorium

laureat

121

Baranowska Joanna

VIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Publicznego liceum Ogólnokształcącego Nr I w Opolu

LO I w Opolu

III

122

Leśniak Katarzyna

123

Wiśniewski Mateusz

124

Pawelec Dominik

II Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiębiorczością na ty"

PG 4

III

125

Wieliczko Mikołaj

126

Ryx Tomasz

127

Czok Natalia

Memoriał im. Leszka Kuśmierczyka Halowa piłka nożna drużyn mieszanych PG

MOS

I

128

Jędrzejczyk Anna

129

Domka Radosław

130

Baranowski Damian

131

Nowak Sebastian

132

Sząszor Łukasz

133

Szopa Tomasz

134

Janeczko Jakub

135

Trzmielewski Filip

136

Ferens Patryk

Półfinały Wojewódzkie Szkół Gimnazjalnychw piłce siatkowej chłopców

SZS Kędzierzyn- Koźle

III

137

Cudak Oskar

138

Gałek Michał

139

Ciach Tomasz

140

Klasicki Paweł

141

Opacki Dariusz

142

Matczak Mariusz

143

Kostecki Tomasz

144

Fąferko Maciej

145

Kunysz Bartłomiej

146

Ścipień Jakub

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym - wyścig drużynowy

Śląski Związek Kolarski

II

147

Ferens Patryk

XIV Ogólnopolski Konkurs um. Ireny Kwinto "Życie bajką jest" w dziedzinie prozy za utwór "Włochate stwory"

MDK w Lidzbarku Warmińskim

nagroda

148

Czok Natalia

Kangur Matematyczny

JERSZ

wyróżnienie

149

Czok Natalia

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

MOS

I

150

Bzymek Patrycja

151

Prośba Iga

152

Naprawa Marta

153

Budzeń Iwona

154

Szydziak Aleksandra

155

Jędrzejczyk Anna

156

Kaszubska Katarzyna

157

Krawczyk Amanda

158

Przybyłowska Agnieszka

159

Cappek Joanna

160

Skliniarz Katarzyna

161

Fiłozop Angelika

162

Czok Natalia

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży szkolnej GIMNAZJADA halowa piłka nożna drużyn mieszanych VIII Memoriał Leszka Kuśmierczyka

WSZS

I

163

Jędrzejczyk Anna

164

Domka Radosław

165

Baranowski Damian

166

Nowak Sebastian

167

Sząszor Łukasz

168

Szopa Tomasz

169

Janeczko Jakub

170

Trzmielewski Filip

171

Kuchnia Marcin

Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny "Potyczki ze statystyką"

PG 5

IV

172

Kuchnia Marcin

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

JERSZ

XIIm w woj.

173

Budzeń Iwona

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

JERSZ

XIIm w woj.

174

Galus Marcin

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

JERSZ

16 m. w woj.

175

Wiśniewski Mateusz

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

JERSZ

20 m w woj.

176

Galus Marcin

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR

JERSZ

93,75/120

177

Jałowiec Marek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR

JERSZ

86,25/120

178

Kuchnia Marcin

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR

JERSZ

86,00/120

179

Orłowski Adam

Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny PITAGOREJCZYK

PG 8

II ind, I drużynowo

180

Jambor Mathias

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Taekwondo Olimpijskim - walki jun.mł-48 kg

Opolski Klub Teakwondo

I

181

Jambor Mathias

Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim - men - 45 kg

MKS JUVENIA Wrocław

II

182

Jambor Mathias

XI Puchar Świdnika Teakwondo

UM Świdnik

II, III,

183

Jambor Mathias

Mistrzostwa Polski II runda - taekwondo olimpijskie

II

KKS "Sokół" Krasnystaw

184

Jambor Mathias

Mistrzostwa Polski Juniorów Eliminacje II runda

Polski Zw. Taekwondo Olimpijskiego

II

185

Baldy Robert

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w strzelectwie sportowym

LOK

I, I

186

Baldy Robert

Mistrzostwa Województwa w strzelaniu z broni pneumatycznej

Opolski Okr.Zw.Strzelectwa Sport.

II

187

Jambor Mathias

XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - układy formalne kadetów

Centrum Rekreacji i sportu Srebrna Góra

II

188

Niedźwiecka Karolina

Międzywojewódzkie Zawody w lekkiej atletyce

MOS

I, rekord woj.opol

189

Kolanko Laura

Międzygimnazjalny Konkurs ortograficzny "mistrz Ortografii"

PG 2

III

190

Szczepańska Barbara

Międzygimnazjalny Konkurs ortograficzny "mistrz Ortografii"

PG 2

I

191

Gołaszewski Oskar

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok w dal

MOS

I

192

Pyszkowski Oskar

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

II

193

Pyszkowski Oskar

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na dyst.300 m

MOS

II

194

Aleksandrowicz Katarzyna

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

I

195

Kowalczyk Karolina

XI Konkurs plastyczno-literacki "Zwierzaki"

PSP 1

nagroda

196

Ferens Patryk

XI Konkurs plastyczno-literacki "Zwierzaki"

PSP 1

wyróżnienie

197

Ferens Patryk

XI Konkurs plastyczno-literacki "Zwierzaki"

PSP 1

nagroda

198

Szczepańska Barbara

VII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i Świecie Współczesnym "Civias"

PG 2

III

199

Kałaczyński Łukasz

VII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i Świecie Współczesnym "Civias"

PG 2

IV

200

Cudak Oskar

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż

MOS

III

201

Makowski Stanisław

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem

MOS

II

202

Domka Radosław

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na dyst 600m

MOS

I

203

Błaszkiewicz Adam

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem

MOS

I

204

Błaszkiewicz Adam

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut oszczepem

MOS

I

205

Piechotta Bianca

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla uczniów gimnazjów

WODiP

III

206

PG8

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla uczniów gimnazjów

WODiP

I

207

Winkler Konrad

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Internecie dla gimnazjów

LO 5

III,II

208

Perkowski Adrian

209

Ferens Patryk

210

Baranowski Damian

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych

MOS

III

211

Szymanietz Denis

212

Janeczko Jakub

213

Sząszor Łukasz

214

Pawelec Dominik

215

Kurpierz Rafał

216

Wiśniewski Mateusz

217

Szopa Tomasz

218

Jaromin Sebastian

219

Nowak Sebastian

220

Wożny Michał

221

Domka Radosław

222

Pyszkowski Oskar

223

Szechyński Marek

224

Czok Michał

225

Stawicki Patryk

226

Makiolczyk Grzegorz

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2009/2010- eliminacje miejsko-powiatowe

MDK, WO UM, WODiP

I

227

Baldy Robert

228

Morawski Mateusz

229

Baranowska Joanna

Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny "Pitagorejczyk 2010"

PG8

II

230

Orłowski Adam

Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny "Pitagorejczyk 2010"- drużynowo

PG8

I

231

Baranowska Joanna

232

Piechotta Bianca

"Wiatr, wypadek, ogień, woda-strażak zawsze rękę poda' - eliminacje wojewódzkie konkursu plastycznego

Wojewoda Opolski

II

233

Aleksandrowicz Katarzyna

XXVII wojewódzkie spotkania teatrów dramatycznych, publicystycznych, tatrów poezji i kabaretów PROSCENIUM 2009

Nyski DK

I

234

Woźniak Michał

Mistrzostwa Polski Młodzików w roku 2010 w piłce ręcznej

ZPRP

III

235

Mendyk Paweł

236

Łącki Grzegorz

237

Makowski Stanisław

238

Błaszkiewicz Adam

239

Baranowski Damian

Finał Wojewódzki Coca-Coal Cup 2010 województwa opolskiego

MEN, SZS

II

240

Czok Michał

241

Domka Radosław

242

Janeczko Jakub

243

Jaromin Sebastian

244

Nowak Sebastian

245

Sząszor Łukasz

246

Szechyński Marek

247

Winkler Konrad

248

Wiśniewski Mateusz

249

Kałaczyński Łukasz

Eliminacje Regionalne "19. Ogólnopolskiego Konkursu Odyseja Umysłu"

MEN

udział

250

Woszek Łukasz

251

Korzeniec Aldona

252

Matusz Natalia

253

Maziarz Anna

254

Sali Marta

255

Czok Natalia

Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt

MOS

I

256

Szydziak Aleksandra

257

Kaszubska Katarzyna

258

Jaworska Agata

259

Niedźwiecka Karolina

260

Bzymek Patrycja

261

Jędrzejczyk Anna

262

Przybyłowska Agnieszka

263

Fiłozop Angelika

264

Prośba Iga

265

Hasik Karolina

Młode Opole 2010 - Przegląd Twórczości Artystycznej

UM Opole

udział

266

Czok Michał

Alfik matematyczny

JERSZ

1 m. w szkole

267

Sikorska Joanna

Master of Spelling

PG 8

I

268

Olszanowska Olga

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -5 Polska -17 2 lokata

269

Bilski Julia

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -6 Polska -19 2 lokata

270

Czok Michał

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -11 Polska -36 3 lokata

271

Piechotta Bianca

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -1 Polska -2 laureat

272

Blachucik Mateusz

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -4 Polska -17 2 lokata

273

Schymanietz Denis

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -10 Polska -54 3 lokata

274

Wieliczko Mikołaj

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -6 Polska -23 2 lokata

275

Worona Julia

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -10 Polska -34 2 lokata

276

Kowalski Christian

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010

JERSZ

woj. -15 Polska -63 3 lokata

277

Raudzis Kamil

II Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

PG 8

V

278

Skirzewski Aleksander

Attachments:
Download this file (Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009-10.doc)Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009-10.doc[Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009-2010]401 kB2011-01-06 09:07