Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010
LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Organizator |
Miejsce |
1 |
Schymanietz Denis |
VI Turniej Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar KM Policji w Opolu |
Bezpieczne Gimnazjum |
II |
2 |
Stawicki Patryk |
Indywidualne Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych - rocznik 1995 |
MOS |
I |
3 |
Piechotta Bianca |
PRYMUS OPOLSZCZYZNY
|
Urząd Marszałkowski |
NAGRODA |
4 |
Smreczak Michał |
PRYMUS OPOLSZCZYZNY |
Urząd Marszałkowski |
NAGRODA |
5 |
Domka Radosław |
Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół Gimnazjalnych w kategorii chłopców |
MOS |
I |
6 |
Dziubiński Artur |
|||
7 |
Paradej Łukasz |
|||
8 |
Stawicki Patryk |
|||
9 |
Ciach Tomasz |
|||
10 |
Mendyk Paweł |
|||
11 |
Nowak Sebastian |
|||
12 |
Szopa Tomasz |
|||
13 |
Pawelec Dominik |
|||
14 |
Pyszkowski Oskar |
|||
15 |
Kupka Mateusz |
|||
16 |
Mainka Sebastian |
|||
17 |
Ciach Tomasz |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w badmintonie-drużynowo w kategorii chłopców |
MOS |
III |
18 |
Matczak Mariusz |
|||
19 |
Pawleta Marek |
|||
20 |
Prośba Iga |
Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
21 |
Kaszubska Katarzyna |
|||
22 |
Jędrzejczyk Anna |
|||
23 |
Krawczyk Amanda |
|||
24 |
Czok Natalia |
|||
25 |
Szydziak Aleksandra |
|||
26 |
Przybyłowska Agnieszka |
|||
27 |
Cappek Joanna |
|||
28 |
Salabura Agnieszka |
|||
29 |
Naprawa Marta |
|||
30 |
Bzymek Patrycja |
|||
31 |
drużyna PG 8 |
Halowa Piłka Nożna dziewcząt |
SZS Skoroszyce |
II |
32 |
drużyna PG 9 |
Pólfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego szkół gimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt |
Gimnazjum Skoroszyce |
III |
33 |
Ciszewska Anna |
Matematryczny Czar Par |
PG 5 |
II |
34 |
Kuchnia Marcin |
|||
35 |
Dziadkiewicz Alicja |
X wojewódzki Recytatorski Konkurs Jednego Poety |
PG 8 |
wyróżnienie |
36 |
Szymanietz Denis |
III Krajowy Festiwal Badbintona |
UKS |
uczestnik |
37 |
Bilski Julia |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
1 w woj. I 1 w kraju |
38 |
Pawleta Rafał |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
3 w woj. 27 w kraju |
39 |
Piechotta Bianca |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
1 w woj. I 1 w kraju |
40 |
Niestrój Nikola |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
2 w woj.16w kraju |
41 |
Blachucik Mateusz |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
3 w woj. 28 w kraju |
42 |
Pollak Patryk |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
5 w woj. |
43 |
Smolin Alicja |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
6 w woj. |
44 |
Kowalski Christian |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
2 w woj.40 w kraju |
45 |
Worona Julia |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
4 w woj. |
46 |
Wieliczko Mikołaj |
Deutschfreund 2009- Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego |
JERSZ |
6 w woj. |
47 |
Baranowska Joanna |
Wojewódzki konkurs plastyczny "Projekt kartki świątecznej" |
MDK |
I |
48 |
Jambor Mathias |
XI Puchar Świdnika TAEKWON-DO |
UM Świdnik |
II |
49 |
Jambor Mathias |
XI Puchar Świdnika TAEKWON-DO - techniki specjalne |
UM Świdnik |
III |
50 |
Bzymek Patrycja |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w koszykówce dziewcząt |
MOS |
I |
51 |
Czok Natalia |
|||
52 |
Jaworska Agata |
|||
53 |
Jędrzejczyk Anna |
|||
54 |
Makiolczyk Patrycja |
|||
55 |
Naprawa Marta |
|||
56 |
Prośba Iga |
|||
57 |
Szydziak Aleksandra |
|||
58 |
Trzepizur Katarzyna |
|||
59 |
Wujek Amadeusz |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzikó w Podnoszeniu Ciężarów |
WKS"Śląsk" DZPC |
II |
60 |
Baranowski Damian |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców |
MOS |
II |
61 |
Mazurek Kamil |
|||
62 |
Sząszor Łukasz |
|||
63 |
Kupka Mateusz |
|||
64 |
Kamieniak Maciej |
|||
65 |
Jaromin Sebastian |
|||
66 |
Kurpierz Rafał |
|||
67 |
Łącki Grzegorz |
|||
68 |
Makowski Stanisław |
|||
69 |
Mendyk Paweł |
|||
70 |
Woźniak Michał |
|||
71 |
Domka Radosław |
|||
72 |
Pyszkowski Oskar |
|||
73 |
Kania Marek |
|||
74 |
Baranowski Damian |
Pólfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego Piłki Ręcznej Chłopców |
PG w Cisku |
II |
75 |
Mazurek Kamil |
|||
76 |
Kocot Sławomir |
|||
77 |
Kupka Mateusz |
|||
78 |
Sząszor Łukasz |
|||
79 |
Jaromin Sebastian |
|||
80 |
Kurpierz Rafał |
|||
81 |
Łącki Grzegorz |
|||
82 |
Makowski Stanisław |
|||
83 |
Mendyk Paweł |
|||
84 |
Woźniak Michał |
|||
85 |
Szopa Tomasz |
|||
86 |
Kania Marek |
|||
87 |
drużyna PG 8 |
Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w zawodach koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych |
SZS Skoroszyce |
IV |
88 |
Czajkowska Anna |
16 Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcu dyskotekowym |
JAST szkoła tańca |
I |
89 |
Kocot Aleksandra |
16 Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcu dyskotekowym |
JAST szkoła tańca |
I |
90 |
Dżuła Kamil |
Otwarte indywidualne Mistrzostwa Polski w JUDO - kategoria wagowa +90kg juniorów |
Polski Zw. Judo |
II |
91 |
Ciszewska Anna |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
Kuratorium |
finalista |
92 |
Czok Natalia |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
Kuratorium |
finalista |
93 |
Czok Natalia |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
Kuratorium |
finalista |
94 |
Kałaczyński Łukasz |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
Kuratorium |
finalista |
95 |
Piechotta Bianca |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
Kuratorium |
finalista |
96 |
Ferens Patryk |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnychw piłce siatkowej chłopców |
MOS |
I |
97 |
Cudak Oskar |
|||
98 |
Gałek Michał |
|||
99 |
Ciach Tomasz |
|||
100 |
Klasicki Paweł |
|||
101 |
Opacki Dariusz |
|||
102 |
Matczak Mariusz |
|||
103 |
Kostecki Tomasz |
|||
104 |
Fąferko Maciej |
|||
105 |
Kunysz Bartłomiej |
|||
106 |
Rosińska Katarzyna |
XIII konkurs recytatorski "Słowo 2010" |
MDK |
II |
107 |
Rosińska Katarzyna |
XXXI Biesiada Teatralna - konfrontacje zespołów teatralnych |
CK w Przemyślu |
III |
108 |
Aleksandrowicz Katarzyna |
XXXI Biesiada Teatralna - konfrontacje zespołów teatralnych |
CK w Przemyślu |
III |
109 |
Rosińska Katarzyna |
XXVII wojewódzkie spotkania teatrów dramatycznych, tatrów poezji i kabaretów PROSCENIUM 2009 |
Nyski DK |
I |
110 |
Aleksandrowicz Katarzyna |
19 Finał Ogólnopolski Odyseja Umysłu |
Odyseja Umysłu |
V |
111 |
Kaźmierczak Jakub |
|||
112 |
Wieliczko Mikołaj |
|||
113 |
Żołud Sebastian |
|||
114 |
Baranowska Joanna |
|||
115 |
Leśniak Katarzyna |
|||
116 |
Wojtas Bartosz |
|||
117 |
Nobis Marek |
konkurs fotograficzny - FotoPasje - Opole |
PG 1 |
I |
118 |
Podburaczyński Gniewko |
III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej |
PG 5 |
I |
119 |
Klimek Maria |
|||
120 |
Baranowska Joanna |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
Kuratorium |
laureat |
121 |
Baranowska Joanna |
VIII Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Publicznego liceum Ogólnokształcącego Nr I w Opolu |
LO I w Opolu |
III |
122 |
Leśniak Katarzyna |
|||
123 |
Wiśniewski Mateusz |
|||
124 |
Pawelec Dominik |
II Międzygimnazjalny Konkurs Ekonomiczny "Z przedsiębiorczością na ty" |
PG 4 |
III |
125 |
Wieliczko Mikołaj |
|||
126 |
Ryx Tomasz |
|||
127 |
Czok Natalia |
Memoriał im. Leszka Kuśmierczyka Halowa piłka nożna drużyn mieszanych PG |
MOS |
I |
128 |
Jędrzejczyk Anna |
|||
129 |
Domka Radosław |
|||
130 |
Baranowski Damian |
|||
131 |
Nowak Sebastian |
|||
132 |
Sząszor Łukasz |
|||
133 |
Szopa Tomasz |
|||
134 |
Janeczko Jakub |
|||
135 |
Trzmielewski Filip |
|||
136 |
Ferens Patryk |
Półfinały Wojewódzkie Szkół Gimnazjalnychw piłce siatkowej chłopców |
SZS Kędzierzyn- Koźle |
III |
137 |
Cudak Oskar |
|||
138 |
Gałek Michał |
|||
139 |
Ciach Tomasz |
|||
140 |
Klasicki Paweł |
|||
141 |
Opacki Dariusz |
|||
142 |
Matczak Mariusz |
|||
143 |
Kostecki Tomasz |
|||
144 |
Fąferko Maciej |
|||
145 |
Kunysz Bartłomiej |
|||
146 |
Ścipień Jakub |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym - wyścig drużynowy |
Śląski Związek Kolarski |
II |
147 |
Ferens Patryk |
XIV Ogólnopolski Konkurs um. Ireny Kwinto "Życie bajką jest" w dziedzinie prozy za utwór "Włochate stwory" |
MDK w Lidzbarku Warmińskim |
nagroda |
148 |
Czok Natalia |
Kangur Matematyczny |
JERSZ |
wyróżnienie |
149 |
Czok Natalia |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt |
MOS |
I |
150 |
Bzymek Patrycja |
|||
151 |
Prośba Iga |
|||
152 |
Naprawa Marta |
|||
153 |
Budzeń Iwona |
|||
154 |
Szydziak Aleksandra |
|||
155 |
Jędrzejczyk Anna |
|||
156 |
Kaszubska Katarzyna |
|||
157 |
Krawczyk Amanda |
|||
158 |
Przybyłowska Agnieszka |
|||
159 |
Cappek Joanna |
|||
160 |
Skliniarz Katarzyna |
|||
161 |
Fiłozop Angelika |
|||
162 |
Czok Natalia |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży szkolnej GIMNAZJADA halowa piłka nożna drużyn mieszanych VIII Memoriał Leszka Kuśmierczyka |
WSZS |
I |
163 |
Jędrzejczyk Anna |
|||
164 |
Domka Radosław |
|||
165 |
Baranowski Damian |
|||
166 |
Nowak Sebastian |
|||
167 |
Sząszor Łukasz |
|||
168 |
Szopa Tomasz |
|||
169 |
Janeczko Jakub |
|||
170 |
Trzmielewski Filip |
|||
171 |
Kuchnia Marcin |
Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny "Potyczki ze statystyką" |
PG 5 |
IV |
172 |
Kuchnia Marcin |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK |
JERSZ |
XIIm w woj. |
173 |
Budzeń Iwona |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK |
JERSZ |
XIIm w woj. |
174 |
Galus Marcin |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK |
JERSZ |
16 m. w woj. |
175 |
Wiśniewski Mateusz |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK |
JERSZ |
20 m w woj. |
176 |
Galus Marcin |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR |
JERSZ |
93,75/120 |
177 |
Jałowiec Marek |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR |
JERSZ |
86,25/120 |
178 |
Kuchnia Marcin |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR |
JERSZ |
86,00/120 |
179 |
Orłowski Adam |
Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny PITAGOREJCZYK |
PG 8 |
II ind, I drużynowo |
180 |
Jambor Mathias |
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Taekwondo Olimpijskim - walki jun.mł-48 kg |
Opolski Klub Teakwondo |
I |
181 |
Jambor Mathias |
Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim - men - 45 kg |
MKS JUVENIA Wrocław |
II |
182 |
Jambor Mathias |
XI Puchar Świdnika Teakwondo |
UM Świdnik |
II, III, |
183 |
Jambor Mathias |
Mistrzostwa Polski II runda - taekwondo olimpijskie |
II |
KKS "Sokół" Krasnystaw |
184 |
Jambor Mathias |
Mistrzostwa Polski Juniorów Eliminacje II runda |
Polski Zw. Taekwondo Olimpijskiego |
II |
185 |
Baldy Robert |
Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w strzelectwie sportowym |
LOK |
I, I |
186 |
Baldy Robert |
Mistrzostwa Województwa w strzelaniu z broni pneumatycznej |
Opolski Okr.Zw.Strzelectwa Sport. |
II |
187 |
Jambor Mathias |
XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - układy formalne kadetów |
Centrum Rekreacji i sportu Srebrna Góra |
II |
188 |
Niedźwiecka Karolina |
Międzywojewódzkie Zawody w lekkiej atletyce |
MOS |
I, rekord woj.opol |
189 |
Kolanko Laura |
Międzygimnazjalny Konkurs ortograficzny "mistrz Ortografii" |
PG 2 |
III |
190 |
Szczepańska Barbara |
Międzygimnazjalny Konkurs ortograficzny "mistrz Ortografii" |
PG 2 |
I |
191 |
Gołaszewski Oskar |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok w dal |
MOS |
I |
192 |
Pyszkowski Oskar |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
II |
193 |
Pyszkowski Oskar |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na dyst.300 m |
MOS |
II |
194 |
Aleksandrowicz Katarzyna |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
I |
195 |
Kowalczyk Karolina |
XI Konkurs plastyczno-literacki "Zwierzaki" |
PSP 1 |
nagroda |
196 |
Ferens Patryk |
XI Konkurs plastyczno-literacki "Zwierzaki" |
PSP 1 |
wyróżnienie |
197 |
Ferens Patryk |
XI Konkurs plastyczno-literacki "Zwierzaki" |
PSP 1 |
nagroda |
198 |
Szczepańska Barbara |
VII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i Świecie Współczesnym "Civias" |
PG 2 |
III |
199 |
Kałaczyński Łukasz |
VII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i Świecie Współczesnym "Civias" |
PG 2 |
IV |
200 |
Cudak Oskar |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - skok wzwyż |
MOS |
III |
201 |
Makowski Stanisław |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem |
MOS |
II |
202 |
Domka Radosław |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - bieg na dyst 600m |
MOS |
I |
203 |
Błaszkiewicz Adam |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut dyskiem |
MOS |
I |
204 |
Błaszkiewicz Adam |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnazjalnych - rzut oszczepem |
MOS |
I |
205 |
Piechotta Bianca |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla uczniów gimnazjów |
WODiP |
III |
206 |
PG8 |
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej dla uczniów gimnazjów |
WODiP |
I |
207 |
Winkler Konrad |
Międzyszkolny konkurs wiedzy o Internecie dla gimnazjów |
LO 5 |
III,II |
208 |
Perkowski Adrian |
|||
209 |
Ferens Patryk |
|||
210 |
Baranowski Damian |
Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych |
MOS |
III |
211 |
Szymanietz Denis |
|||
212 |
Janeczko Jakub |
|||
213 |
Sząszor Łukasz |
|||
214 |
Pawelec Dominik |
|||
215 |
Kurpierz Rafał |
|||
216 |
Wiśniewski Mateusz |
|||
217 |
Szopa Tomasz |
|||
218 |
Jaromin Sebastian |
|||
219 |
Nowak Sebastian |
|||
220 |
Wożny Michał |
|||
221 |
Domka Radosław |
|||
222 |
Pyszkowski Oskar |
|||
223 |
Szechyński Marek |
|||
224 |
Czok Michał |
|||
225 |
Stawicki Patryk |
|||
226 |
Makiolczyk Grzegorz |
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2009/2010- eliminacje miejsko-powiatowe |
MDK, WO UM, WODiP |
I |
227 |
Baldy Robert |
|||
228 |
Morawski Mateusz |
|||
229 |
Baranowska Joanna |
Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny "Pitagorejczyk 2010" |
PG8 |
II |
230 |
Orłowski Adam |
Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny "Pitagorejczyk 2010"- drużynowo |
PG8 |
I |
231 |
Baranowska Joanna |
|||
232 |
Piechotta Bianca |
"Wiatr, wypadek, ogień, woda-strażak zawsze rękę poda' - eliminacje wojewódzkie konkursu plastycznego |
Wojewoda Opolski |
II |
233 |
Aleksandrowicz Katarzyna |
XXVII wojewódzkie spotkania teatrów dramatycznych, publicystycznych, tatrów poezji i kabaretów PROSCENIUM 2009 |
Nyski DK |
I |
234 |
Woźniak Michał |
Mistrzostwa Polski Młodzików w roku 2010 w piłce ręcznej |
ZPRP |
III |
235 |
Mendyk Paweł |
|||
236 |
Łącki Grzegorz |
|||
237 |
Makowski Stanisław |
|||
238 |
Błaszkiewicz Adam |
|||
239 |
Baranowski Damian |
Finał Wojewódzki Coca-Coal Cup 2010 województwa opolskiego |
MEN, SZS |
II |
240 |
Czok Michał |
|||
241 |
Domka Radosław |
|||
242 |
Janeczko Jakub |
|||
243 |
Jaromin Sebastian |
|||
244 |
Nowak Sebastian |
|||
245 |
Sząszor Łukasz |
|||
246 |
Szechyński Marek |
|||
247 |
Winkler Konrad |
|||
248 |
Wiśniewski Mateusz |
|||
249 |
Kałaczyński Łukasz |
Eliminacje Regionalne "19. Ogólnopolskiego Konkursu Odyseja Umysłu" |
MEN |
udział |
250 |
Woszek Łukasz |
|||
251 |
Korzeniec Aldona |
|||
252 |
Matusz Natalia |
|||
253 |
Maziarz Anna |
|||
254 |
Sali Marta |
|||
255 |
Czok Natalia |
Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w unihokeju w kategorii dziewcząt |
MOS |
I |
256 |
Szydziak Aleksandra |
|||
257 |
Kaszubska Katarzyna |
|||
258 |
Jaworska Agata |
|||
259 |
Niedźwiecka Karolina |
|||
260 |
Bzymek Patrycja |
|||
261 |
Jędrzejczyk Anna |
|||
262 |
Przybyłowska Agnieszka |
|||
263 |
Fiłozop Angelika |
|||
264 |
Prośba Iga |
|||
265 |
Hasik Karolina |
Młode Opole 2010 - Przegląd Twórczości Artystycznej |
UM Opole |
udział |
266 |
Czok Michał |
Alfik matematyczny |
JERSZ |
1 m. w szkole |
267 |
Sikorska Joanna |
Master of Spelling |
PG 8 |
I |
268 |
Olszanowska Olga |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -5 Polska -17 2 lokata |
269 |
Bilski Julia |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -6 Polska -19 2 lokata |
270 |
Czok Michał |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -11 Polska -36 3 lokata |
271 |
Piechotta Bianca |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -1 Polska -2 laureat |
272 |
Blachucik Mateusz |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -4 Polska -17 2 lokata |
273 |
Schymanietz Denis |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -10 Polska -54 3 lokata |
274 |
Wieliczko Mikołaj |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -6 Polska -23 2 lokata |
275 |
Worona Julia |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -10 Polska -34 2 lokata |
276 |
Kowalski Christian |
Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego Sprachdoktor 2010 |
JERSZ |
woj. -15 Polska -63 3 lokata |
277 |
Raudzis Kamil |
II Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii |
PG 8 |
V |
278 |
Skirzewski Aleksander |