Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
PRIMUS OPTIMORUM
PRIMUS OPTIMORUM
Uczeń , który nie osiąga znaczących sukcesów w konkursach przedmiotowych, ale wykazuje duże zainteresowanie zagadnieniami danej dziedziny wiedzy, jest twórczy, kreatywny oraz przyjmuje postawę społecznikowską godną naśladowania może ubiegać się o tytuł PRIMUS OPTIMORUM
Przyznawany on będzie na zakończenie roku szkolnego w takich kategoriach jak: język polski, historia itd. oraz Osobowość Twórcza i Osobowość Roku.
Zwycięzcy kategorii przedmiotowych wyłaniani będą na podstawie testów diagnozujących, przeprowadzanych w klasach pierwszych i drugich (egzamin próbny) oraz wyników egzaminu zewnętrznego w klasach trzecich, oceny bardzo dobrej z danego przedmiotu
/ min. ocena dobra na semestr/ oraz pozytywnej opinii nauczyciela prowadzącego.
Primus Optimorum 2015/2016
kategoria |
Klasa pierwsza
|
Klasa druga |
Klasa trzecia |
język polski |
Katarzyna Zych (a) |
Anna Domagała (a) |
Katarzyna Smolin (a) |
historia i WOS |
Hanna Ludwik (d) |
Maciej Bekieszczuk (d) |
Kacper Dmytrowski (e) |
matematyka |
Krzysztof Tarasiuk (d) |
Piotr Kosmenda (d) |
Paweł Kauf (e) |
fizyka |
Radosław Gajda (b) |
Tomasz Mazurkiewicz (b) |
Marta Szweda (b) |
chemia |
Mateusz Leśniak (d) |
Magdalena Ibrahim (d) |
Jarema Skóra ( e) |
biologia |
Aleksandra Marcinkowska (b) |
Magdalena Ibrahim (d) |
Kacper Dmytrowski (e) |
geografia |
Michał Czarnecki (d) |
Szymon Lissewski (d) |
Magdalena Rymarz (e) |
osobowość twórcza |
Anna Maćków (a) |
Anna Domagała (a) |
Mateusz Giesa (e) |
język angielski |
Wiktoria Wójcicka (a) |
Magdalena Ibrahim (d) |
Paweł Maziarz (e) |
język niemiecki |
Maximilian Kubik (a) |
Sylwia Piechaczek (d) |
Katarzyna Smolin (a) |
język francuski |
Aleksandra Bilnik (a) |
Izabella Prządo (d) |
Paulina Gruszecka (a) |
osobowość roku
|
Anna Domagała (2a) |
Primus Optimorum 2014/2015
kategoria |
Klasa pierwsza
|
Klasa druga |
Klasa trzecia |
język polski |
Anna Domagała |
Kacper Dmytrowski |
Natalia Okoń |
historia i WOS |
Jakub Drobina |
Eryk Misiuna |
Natalia Okoń |
matematyka |
Robert Kuchnia |
Grzegorz Zalewski |
Przemysław Radwański |
fizyka |
Julia Knosala |
Mateusz Gaida |
Filip Kubacki |
chemia |
Anna Domagała |
Eryk Misiuna |
Michał Kubacki |
biologia |
Anna Domagała |
Natalia Janeczko |
Paulina Poliwoda |
geografia |
Szymon Lissewski |
Eryk Misiuna |
Mateusz Pietruszyński |
osobowość twórcza |
Agata Maćkowska |
Kacper Ogórek |
Emil Zacharewicz |
język angielski |
Maciej Fabiańczyk |
Eryk Misiuna |
Bartosz Lipnicki |
język niemiecki |
Sylwia Piechaczek |
Katarzyna Smolin |
Paulina Poliwoda |
język francuski |
Izabella Prządo |
Dominik Stasiak |
Mateusz Pietruszyński |
osobowość roku
|
Zuzanna Janik |
Primus Optimorum 2013/2014
kategoria |
Klasa pierwsza
|
Klasa druga |
Klasa trzecia |
język polski |
Łukasz Detyna
|
Natalia Okoń |
Anna Cichy |
historia i WOS |
Jarema Skóra
|
Marcin Przybyła |
Monika Biok |
matematyka |
Kacper Dmytrowski
|
Przemysław Radwański |
Szymon Wojak |
fizyka |
Paweł Zając
|
Kacper Mazur |
Michał Prośba |
chemia |
Eryk Misiuna
|
Aleksandra Nowak |
Bartosz Turek |
biologia |
Katarzyna Smolin
|
Jakub Siłka |
Monika Biok |
geografia |
Nikolas Padoł
|
Tomasz Langner |
Kacper Panusz |
osobowość twórcza |
Katarzyna Smolin
|
Kacper Mazur |
Kamila Świerc |
język angielski |
Katarzyna Smolin
|
Bartosz Lipnicki |
Michalina Barczyk |
język niemiecki |
Katarzyna Smolin
|
Paulina Poliwoda |
Monika Biok |
język francuski |
Dominik Stasiak
|
Mateusz Pietruszyński |
--------------------- |
osobowość roku
|
Bartosz Turek |
Primus Optimorum 2012/2013
kategoria |
Klasa pierwsza
|
Klasa druga |
Klasa trzecia |
język polski |
Patrycja Szarzyńska
|
Sara Strzelecka |
Katarzyna Posmyk |
historia i WOS |
Przemysław Radwański
|
Monika Biok |
Paweł Raźniewski |
matematyka |
Monika Zabojszcz
|
Kacper Panusz |
Aleksandra Kamieniak |
fizyka |
Marcin Kordas
|
Szymon Wojak |
Martyna Dąbrowska |
chemia |
Kacper Mazur
|
Bartosz Turek |
Weronika Miśków |
biologia |
Michał Kubacki
|
Anna Cichy |
Łukasz Poliwoda |
geografia |
Szymon Polewiak
|
Mateusz Moj |
Daria Dębowska |
osobowość twórcza |
Natalia Niezgoda
|
Kamila Świerc |
Marcin Zalewski |
język angielski |
Bartosz Lipnicki |
Tomasz Piec
|
Anna Pietrucha |
język niemiecki |
Paulina Poliwoda
|
Mateusz Moj |
Łukasz Poliwoda |
język francuski |
Magdalena Lasek |
Aleksandra Kondratowicz |
Michał Jaroszczuk
|
osobowość roku
|
Patrycja Głuc |