Aktywizacja uczniów

Today382
Yesterday295
This week382
This month12042
Total455348

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

Opolskie Orły

Sławią imię Opola i naszej szkoły
 

l.p.

rok

Imię i

nazwisko

nazwa konkursu, olimpiady....

1

2001

Piotr

Kutypa

Wicemistrz Polski w strzelaniu sportowym

2

2002

Piotr

Kutypa

Wicemistrzostwo Polski w strzelaniu sportowym

3

2002

Beata

Lisowska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

4

2003

Anna

Owczarek

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

5

2003

Kamila

Feliks

Laureatka VII Ogólnopolskiego  Konkursu Literackiego

6

2003

Beata

Lisowska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

7

2003

Żaneta

Lisek

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

8

2003

Justyna

Bielecka

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

9

2003

Tymoteusz

Siwiak

Zwycięzca etapu woj. w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1904 - 1922" (IX m. na etapie regionalnym)

10

2004

Tymoteusz

Siwiak

Laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego"

11

2004

Piotr

Sowiński

Laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego"

12

2004

Zuzanna

Rogalska

Laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

13

2004

Szymon

Ciepaj

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

14

2005

Jakub

Tomczak

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

15

2005

Piotr

Gołofit

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Laureat - Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

16

2005

Michał

Schmidt

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

17

2006

Karol

Strzała

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

18

2006

Jacek

Cichocki

Laureat - I miejsce w etapie wojewódzkim, finalista etapu Regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia".

19

2007

Emilia

Roziewska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

20

2007

Tomasz

Tarasiuk

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

21

2007

Jacek

Cichocki

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

22

2008

Tomasz

Tarasiuk

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w roku szkolnym 2007/2008, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego w roku szkolnym 2007/2008, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2007/2008, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego w roku szkolnym 2007/2008,

23

2008

Mikołaj

Łysiak

Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu- I miejsce tytuł Mistrzów Polski

24

2008

Adam

Wołoszyn

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

25

2009

Tomasz

Tarasiuk

Laureat Konkursu Historycznego, Laureat Konkursu Geograficznego

26

2009

Michał

Smreczak

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

27

2010

Joanna

Baranowska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 28

 2011

 Łukasz

 Kałaczyński

 Wojewódzki Konkurs Historyczny

 29

 2011

 Mateusz

 Blachucik

 Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 30

31

32

2012 

Łukasz 

Anna

Barbara

 Poliwoda

Walecko

Królicka

 Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

II m. w XVIII Otwartych Mistrzostwach Polski FREESTYLE 2011-Jazz Dance Solo

33 2013 Łukasz Poliwoda

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

34 2014     Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
35 2014 Paulina Poliwoda Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
36 2015 Paulina Poliwoda Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
37 2015 Emil Zacharewicz Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych-3 m.
38 2016 Katarzyna Smolin Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego