Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
Opolskie Orły
Sławią imię Opola i naszej szkoły
l.p. |
rok |
Imię i |
nazwisko |
nazwa konkursu, olimpiady.... |
1 |
2001 |
Piotr |
Kutypa |
Wicemistrz Polski w strzelaniu sportowym |
2 |
2002 |
Piotr |
Kutypa |
Wicemistrzostwo Polski w strzelaniu sportowym |
3 |
2002 |
Beata |
Lisowska |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |
4 |
2003 |
Anna |
Owczarek |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
5 |
2003 |
Kamila |
Feliks |
Laureatka VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego |
6 |
2003 |
Beata |
Lisowska |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |
7 |
2003 |
Żaneta |
Lisek |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |
8 |
2003 |
Justyna |
Bielecka |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |
9 |
2003 |
Tymoteusz |
Siwiak |
Zwycięzca etapu woj. w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1904 - 1922" (IX m. na etapie regionalnym) |
10 |
2004 |
Tymoteusz |
Siwiak |
Laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego" |
11 |
2004 |
Piotr |
Sowiński |
Laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego" |
12 |
2004 |
Zuzanna |
Rogalska |
Laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego |
13 |
2004 |
Szymon |
Ciepaj |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
14 |
2005 |
Jakub |
Tomczak |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego |
15 |
2005 |
Piotr |
Gołofit |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Laureat - Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego |
16 |
2005 |
Michał |
Schmidt |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
17 |
2006 |
Karol |
Strzała |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego |
18 |
2006 |
Jacek |
Cichocki |
Laureat - I miejsce w etapie wojewódzkim, finalista etapu Regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia". |
19 |
2007 |
Emilia |
Roziewska |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |
20 |
2007 |
Tomasz |
Tarasiuk |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego |
21 |
2007 |
Jacek |
Cichocki |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
22 |
2008 |
Tomasz |
Tarasiuk |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w roku szkolnym 2007/2008, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego w roku szkolnym 2007/2008, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2007/2008, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego w roku szkolnym 2007/2008, |
23 |
2008 |
Mikołaj |
Łysiak |
Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu- I miejsce tytuł Mistrzów Polski |
24 |
2008 |
Adam |
Wołoszyn |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
25 |
2009 |
Tomasz |
Tarasiuk |
Laureat Konkursu Historycznego, Laureat Konkursu Geograficznego |
26 |
2009 |
Michał |
Smreczak |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego |
27 |
2010 |
Joanna |
Baranowska |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
28 |
2011 |
Łukasz |
Kałaczyński |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
29 |
2011 |
Mateusz |
Blachucik |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
30 31 32 |
2012 |
Łukasz Anna Barbara |
Poliwoda Walecko Królicka |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego II m. w XVIII Otwartych Mistrzostwach Polski FREESTYLE 2011-Jazz Dance Solo |
33 | 2013 | Łukasz | Poliwoda |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |
34 | 2014 | Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego | ||
35 | 2014 | Paulina | Poliwoda | Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |
36 | 2015 | Paulina | Poliwoda | Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
37 | 2015 | Emil | Zacharewicz | Poznajemy Ojcowiznę - ogólnopolski młodzieżowy konkurs krajoznawczy - etap wojewódzki w kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych-3 m. |
38 | 2016 | Katarzyna | Smolin | Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego |