Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2000-2001
LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Miejsce |
Organizator |
|
||||
1. |
Ciszkiewicz Martyna - IIa |
Szkolny Konkurs Fizyczny |
I |
PG 8 |
|
||||
2. |
Haber Mateusz - IIa |
Szkolny Konkurs Fizyczny |
I |
PG 8 |
|
||||
3. |
Jagło Małgorzata - IIc |
Olimpiada Języka Angielskiego- etap szkolny |
III |
PG 8 |
|
||||
4. |
Mazur Katarzyna - IIc |
Olimpiada Chemiczna etap miejsko-gminny |
VII |
MDK |
|
||||
5. |
Pasierska Aleksandra - IIa |
Olimpiada Języka Angielskiego- etap szkolny |
I |
PG 8 |
|
||||
6. |
Peciak Jan - IIa |
Szkolny Konkurs Fizyczny |
I |
PG 8 |
|
||||
7. |
Pisarek Tomasz - IIb |
Olimpiada Chemiczna etap miejsko-gminny |
VI |
MDK |
|
||||
8. |
Raszka Maria - IId |
Olimpiada Chemiczna etap miejsko-gminny |
I |
MDK |
|
||||
9. |
Stachowicz Anna - IId |
Olimpiada Języka Angielskiego- etap szkolny |
II |
PG 8 |
|
||||
10. |
Starba Łukasz - IId |
Olimpiada Matematyczna etap miejski |
XII |
MDK |
|
||||
11. |
PG 8 |
Halowe Gimnazjalne Mistrzostwa Opola w Piłce Nożnej Chłopców |
II |
MOS |
|
||||
12. |
PG 8 |
Liga XXI wieku |
do II etapu |
WSIP |
|
||||
13. |
Borowik Natalia - Ia |
Mistrz Matematyki etap szkolny |
I |
PG 8 |
|
||||
14. |
Gorecki Piotr - IIc |
Mistrz Matematyki etap szkolny |
I |
PG 8 |
|
||||
15. |
Wąs Przemysław - IIa |
Mistrz Matematyki etap szkolny |
I |
PG 8 |
|
||||
16. |
Oparski Marcin - Id |
Szkolny Konkurs o Kotlinie Jeleniogórskiej |
I |
Szpital Uzdrowiska Cieplice |
|
||||
17. |
Wasilewska Ewa, Patryka Dominika |
Mistrzostwa Opola w Tenisie Stołowym |
III |
MOS |
|
||||
18. |
Utrat Mateusz, Wolny Mateusz |
Mistrzostwa Opola w Tenisie Stołowym |
III |
MOS |
|
||||
19. |
PG 8 |
III Wojewódzki Przegląd Teatrów Obcojęzycznych |
VI |
JUNIOR Prywatna szkoła języków obcych |
|
||||
20. |
Pasierska Aleksandra - IIa |
Konkurs Polonistyczny etap miejski |
IV |
MDK |
|
||||
21. |
Raszka Maria - IId |
Konkurs Polonistyczny etap miejski |
VI |
MDK |
|
||||
22. |
Starba Łukasz - IId |
Konkurs Polonistyczny etap miejski |
X |
MDK |
|
||||
23. |
Gawlista Alicja - Ig |
Olimpiada Języka Niemieckiego etap miejsko - gminny |
XIII |
MDK |
|
||||
24. |
Lisowska Beata - Ig |
Olimpiada Języka Niemieckiego etap miejsko - gminny |
I |
MDK |
|
||||
25. |
PG 8 |
Konkurs Biała Zima Opole2001 pod hasłem Ferie na sportowe bezpiecznie kulturalnie i zdrowo |
I |
MOS |
|
||||
26. |
Rzany Jacek - Ig |
Olimpiada Języka Niemieckiego etap miejsko - gminny |
III |
MDK |
|
||||
27. |
Pasierska Aleksandra - IIa |
Olimpiada Języka Angielskiego- etap miejski |
IV |
MDK |
|
||||
28. |
Pisarek Tomasz - IIb |
Olimpiada Języka Angielskiego- etap miejski |
IX |
MDK |
|
||||
29. |
Stachowicz Anna - IId |
Olimpiada Języka Angielskiego- etap miejski |
XI |
MDK |
|
||||
30. |
Kisielewski Witold - IIa |
III Bieg z Cyklu Grand Prix Mistrzostw m. Opola w Biegach Przełajowych |
II |
MOS |
|
||||
31. |
Kisielewski Witold - IIa |
Finał Grand Prix Mistrzostw m. Opola w Biegach Przełajowych |
III |
MOS |
|
||||
32. |
Rzeźniczak Krzysztof |
Mistrzostwa miasta Opola w Biegach Przełajowych |
III |
MOS |
|
||||
33. |
Kurzydło Grzegorz - IIc |
Olimpiada Historyczna etap miejsko-gminny |
VI |
MDK |
|
||||
34. |
Kutypa Piotr - IIb |
Olimpiada Historyczna etap miejsko-gminny |
IX |
MDK |
|
||||
35. |
Starba Łukasz - IId |
Olimpiada Historyczna etap miejsko-gminny |
XII |
MDK |
|
||||
36. |
PG 8 |
Zabawy z Chemią -Międzyszkolny drużynowy konkurs chemiczny |
II |
PG 4 |
|
||||
37. |
PG 8 |
Liczmy Razem - Międzyszkolny drużynowy konkurs matematyczny dla klas pierwszych |
IV |
PG 4 |
|
||||
38. |
PG 8 |
Mistrzostwa Miasta Opola w Piłce siatkowej Chłopców |
III |
MOS w Opolu |
|
||||
39. |
Gryboś Jacek |
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie Chłopców |
II |
Szkolny Związek Sportowy w Opolu |
|
||||
40. |
Borowik Natalia - Ia |
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Slalomie Narciarskim Dziewcząt |
III |
Szkolny Związek Sportowy w Opolu |
|
||||
41. |
Borowik Natalia - Ia |
Gimnazjon 2001 |
VIII |
PG 5 |
|
||||
42. |
Dybalski Remigiusz |
Gimnazjon 2001 |
X |
PG 5 |
|
||||
43. |
Owczarek Anna - Ia |
Gimnazjon 2001 |
II/III |
PG 5 |
|
||||
44. |
Dorota Wołowicz - Ie |
Konkurs plastyczny Nieznana strona księżyca |
wyróżnienie |
MDK |
|
||||
45. |
Haber Mateusz - IIa |
Konkurs plastyczny Nieznana strona księżyca |
wyróżnienie |
MDK |
|
||||
46. |
Kałwak Patrycja - Ib |
Konkurs plastyczny Nieznana strona księżyca |
wyróżnienie |
MDK |
|
||||
47 |
Kędzierska Natalia - Ic |
IV Konkurs Recytatorski Słowo 2001 |
I |
MDK |
|
||||
48 |
Kutypa Piotr - IIb |
Olimpiada biologiczna etap miejski |
XI |
MDK |
|
||||
49 |
Pisarek Tomasz - IIb |
Olimpiada biologiczna etap miejski |
V |
MDK |
|
||||
50 |
Piszczyńska Małgorzata I |
Olimpiada biologiczna etap miejski |
VIII |
MDK |
|
||||
51 |
PG 8 |
Wojewódzka Wystawa twórczości Technicznej Uczniów |
III |
WODIP |
|
||||
52 |
PG 8 |
Opolszczyzna Europejska Ojczyzna |
III |
Opolski UW Wydz. Gosp.i Integracji Europejskiej |
|
||||
53 |
Zglińska Natalia |
Konkurs Plastyczny Prąd naszym przyjacielem |
I |
Elektrownia Opole |
|
||||
54 |
PG 8 |
Prekursorzy Świata Nauki konkurs międzygimnazjalny |
II |
PG 8 |
|
||||
55 |
Wicher Magdalena |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat ekologiczny |
wyróżnienie |
PSP 15 |
|
||||
56 |
Kiwilszo Aneta |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Ekologiczny Kreator Mody |
I |
PSP 15 |
|
||||
57 |
Małgorzata Jagło |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Ekologiczny Kreator Mody |
wyróżnienie |
PSP 15 |
|
||||
58 |
Kosno Magdalena |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Ekologiczny Kreator Mody |
wyróżnienie |
PSP 15 |
|
||||
59 |
Bielawska Aleksandra |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Ekologiczny Kreator Mody |
wyróżnienie |
PSP 15 |
|
||||
60 |
Polaczek Marzena, Szymska Małgorzata |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny- strój ekologiczny |
II nagroda publicznośći |
PSP 15 |
|
||||
61 |
Furgała Katarzyna |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat ekologiczny |
III |
PSP 15 |
|
||||
62 |
Gorecki Piotr |
Mistrz Matematyki konkurs międzyszkolny |
III |
PG 1 |
|
||||
63 |
PG8 |
Finał Miejski Piłki Nożnej |
III |
MOS |
|
||||
64 |
PG 8 |
Drużynowy Skok Wzwyż zawody mięzyszkolne |
III |
MOS |
|
||||
65 |
Kurzydło Grzegorz Starba Łukasz |
I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Zjednoczonej Europie Europo, moja Europo |
II |
|
|
||||
66 |
Raszka Maria |
Olimpiada chemiczna etap wojewódzki |
V |
MDK |
|
||||
67 |
Andruszkiewicz Paweł |
IV Finał Olimpiady Języka Angielskiego |
Szkoła Języków Obcych Optima |
I |
|
||||
68 |
Pająk Michał |
Mistrzostwa Miasta Opola szkół Gimnazjalnych- 600 m chłopców |
III |
MOS |
|
||||
69 |
Starba Łukasz |
Mistrzostwa Miasta Opola szkół Gimnazjalnych- skok w dal chłopców |
I |
MOS |
|
||||
70 |
Krzyśków Kornel |
Mistrzostwa Miasta Opola szkół Gimnazjalnych- pchnięcie kulą chłopców |
III |
MOS |
|
||||
71 |
Teatr szkolny ósemka |
I Przegląd Teatrów Szkół Ponadpodstawowych Opolszczyzny |
dyplom |
Szkoła TAK |
|
||||
72 |
Karlińska Barbara |
Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny Konkurs Recytatorski |
wyróżnienie |
PG nr 1 |
|
||||
73 |
Pasierska Aleksandra |
Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny Omnibus Polonistyczny |
II |
PG nr 1 |
|
||||
74 |
Dul Karolina |
Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny Konkurs Recytatorski |
wyróżnienie |
PG nr 1 |
|
||||
75 |
Pasierska Aleksandra |
Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny Konkurs Ortograficzny |
III |
PG nr 1 |
|
||||
76 |
Bartczak Magdalena |
Mistrzostwa Miasta Opola Szkół Gimnazjalnych- skok wzwyż dziewcząt |
II |
MOS |
|
||||
77 |
Bera Dawid |
Mistrzostwa Miasta Opola Szkół Gimnazjalnych- skok wzwyż chłopców |
III |
MOS |
|
||||
78 |
Pająk Michał |
Mistrzostwa Miasta Opola Szkół Gimnazjalnych- 600 m chłopców |
III |
MOS |
|
||||
79 |
Kutypa Piotr |
Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów Młodszych w Strzelectwie Sportowym |
I |
LOK |
|
||||
80 |
Niklasiński Rafał |
Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów Młodszych w Strzelectwie Sportowym |
III |
LOK |
|
||||
81 |
Kałwak Patrycja |
Konkurs plastyczny i fotograficzny bez nałogu w Nowe Milenium |
nagroda |
MDK pod patronatem Prezydenta Miasta |
|
||||
82 |
Półtorak Anna |
Konkurs plastyczny i fotograficzny bez nałogu w Nowe Milenium |
nagroda |
MDK pod patronatem Prezydenta Miasta |
|
||||
83 |
Hołodyńska Karolina |
Majówka w Skansenie, Mistrz uczeń 2001 |
Wyróż-nienie I stopnia |
Muzeum Wsi Opolskiej, WOM |
|
||||
84 |
Fibich Teresa |
Majówka w Skansenie, Mistrz uczeń 2001 |
nagroda |
Muzeum Wsi Opolskiej, WOM |
|
||||
85 |
Klimowicz Małgorzata |
Majówka w Skansenie, Mistrz uczeń 2001 |
Wyróż-nienie II stopnia |
Muzeum Wsi Opolskiej, WOM |
|
||||
86 |
Raszka Maria |
Majówka w Skansenie, Mistrz uczeń 2001 |
Wyróż-nienie II stopnia |
Muzeum Wsi Opolskiej, WOM |
|
||||
87 |
Kutypa Piotr |
Opolskie Orły 2001 |
Tytuł Opolskiego Orła 2001 |
Prezydent Miasta Opola |
|
||||
88 |
Fąfrowicz Robert |
Diecezjalny Konkurs Artystyczny Moja pielgrzymka w Roku Jubileuszowym |
I |
Kuria Biskupia w Opolu |
|
||||
89 |
Lisowska Beata |
VII Konkurs Recytatorski Poezji Śląskiej |
I |
Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim |