Aktywizacja uczniów

Today197
Yesterday301
This week2021
This month4662
Total532276

 

Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2002-2003

LP

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Miejsce

Organizator

 

1.

Kasperek Patrycja 1f

Biegi przełajowe Mistrzostw Miasta Opola szkół gimnazjalnych

V

MOS

 

2.

Behra Dawid3f

Biegi przełajowe Mistrzostw Miasta Opola szkół gimnazjalnych

III

MOS

 

3.

Behra Dawid3f

Mistrzostwa miasta Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców dla szkół gimnazjalnych

III

MOS

 

4.

Mross Krystyna 1g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002

II

 

 

5.

Segiet Marcin 1g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002

II

 

 

6.

Hudala Piotr 1g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

III

 

 

7.

Roziewska Agnieszka 1g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

IV

 

 

8.

Komor Żaneta 1g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

V

 

 

9.

Żwak Dawid 1g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

VI

 

 

10.

Koloch Iwona 2f

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

V

 

 

11.

Lisowska Beata3g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

II

 

 

12.

Lisek Żaneta3g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

II

 

 

13.

Mainka Sylwia3g

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2002 etap wojewódzki

VI

 

 

14.

Wasilewska Ewa3h

Mikołajkowy Turniej tenisa Stołowego

V-VIII

MOS

 

15.

PG 8

Mistrzostwa Miasta Opola w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

III

MOS

 

16.

PG 8

Mistrzostwa miasta Opola w koszykówce chłopców dla szkół gimnazjalnych

III

MOS

 

17.

PG 8

Drużynowe Mistrzostwa Miasta Opola w Tenisie Stołowym Dziewcząt

II

MOS

 

18.

PG 8

Drużynowe Mistrzostwa Miasta Opola w Tenisie Stołowym Chłopców

V

MOS

 

19.

Feliks Kamila 2f

VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

nagroda

Centrum Edukacyjno-metodyczne

 

20.

Morela Tymoteusz3g

VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

nagroda

Centrum Edukacyjno-metodyczne

 

21.

Borowik Natalia3a

Mistrzostwa miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim dla szkół gimnazjalnych

III

MOS

 

22.

PG 8

Drużynowy konkurs skoku wzwyż dla szkół gimnazjalnych z okazji pięciolecia MOS

I

MOS

 

23.

Bartczak Magda3d

Kkonkurs skoku wzwyż dla szkół gimnazjalnych zokazji pięciolecia MOS

I

MOS

 

24.

Stachowicz Szymon 2c

Konkurs skoku wzwyż dla szkół gimnazjalnych zokazji pięciolecia MOS

I

MOS

 

25.

Koło informatyczne

Ogólnopolski Konkurs Szkolny Europa w szkole etap wojewódzki

Nagroda i awans do finału

MENiS

 

26.

PG 8

Program Czysta Odra szkolny monitoring środowiska

wyróżnie-nie

Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej

 

27.

Lisowska Beata3g

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

I - laureatka

Kuratorium Oświaty w Opolu

 

28.

Lisek Żaneta3g

I Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Deutschfreund 2002

III wPolsce

Komitet Główny Konkursu

 

29.

Lisowska Beata3g

I Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Deutschfreund 2002

II wPolsce

Komitet Główny Konkursu

 

30.

PG 8

Międzygimnazjalny konkurs wiedzy o Opolu Moje miasto moja ojczyzna

II

PG nr 1 w OPolu

 

31.

Owczarek Anna3a

Wojewódzki Konkurs Historyczny

I -

Kuratorium MDK

 

32.

PG 8

Zawody w piłce nożnej maista Opola

II

MOS

 

33.

PG 8

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA półfinał w piłce nożnej

IV

SZS

 

34.

Bartczak Magdalena3d

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w skoku wzwyż

I

MOS

 

35.

Barturz Marek

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w kuli 4 kg

III

MOS

 

36.

Ciepaj Szymon 2a

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 1000 m

II

MOS

 

37.

Kasperek Patrycja 1f

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 1000 m

II

MOS

 

38.

Kuczyńska Anna3b

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 300 mppł

II

MOS

 

39.

Kurpierz Sabina 1f

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 1000 m

III

MOS

 

40.

Lukaschek Michał 2f

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w kuli 4 kg

I

MOS

 

41.

Stachowicz Szymon 2c

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w biegu na 110 mppł

I

MOS

 

42.

Stachowicz Szymon 2c

Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola szkół gimnazjalnych w skoku wzwyż

I

MOS

 

43.

PG 8

Zawody o Puchar Dyrektora Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I w Opolu w piłce siatkowej dziewcząt

III

LO nr I

 

44.

PG 8 1a

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

I

PG 3

 

45.

Bartczak Magdalena3d

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA w skoku wzwyż

III

Woj. SZS w Opolu

 

46.

Stachowicz Szymon 2c

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA w skoku wzwyż

I

Woj. SZS w Opolu

 

47.

PG 83e

Międzygimnazjalny Konkurs o Unii Europejskiej

II

PG 7

 

48.

Wesnerowicz Anna 1a

Konkurs czytelniczy International House, Pearson Edukation Poland

I

International House

 

49.

Kędzierska Natalia3c

Międzygimnazjalny Konkurs Polonistyczny Konkurs Recytatorski

II

PG nr 1

 

50.

Felsztyńska Elżbieta3a

X Międzyszkolny Konkurs Literacki O Tematyce Ekologicznej

II

PSP nr 6

 

51.

Ciepaj Szymon 2a

Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny Rzeczposppolita Szlachecka

I

PG 1