Aktywizacja uczniów

Today99
Yesterday359
This week1156
This month15761
Total475977

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2004-2005

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Miejsce

Organizator

 

1

Tomczak Jakub 3g

Ogólnopolski Festiwal Nauki Przyrodnicze na Scenie 1

I

Wydział Fizyki Uniwersytetu w Poznaniu

 

2

Czech Krystian 3f

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

III

MOS

 

3

Boguszewski Rafał 1c

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

I

MOS

 

4

Kurpierz Sabina 3f

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

V

MOS

 

5

PG 8

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

V

MOS

 

6

PG 8

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

MOS

 

7

Joszko Joanna 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

III w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

8

Wocka Paulina 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

III w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

9

Piechota Anna 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

III w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

10

Spik Dorota 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

11

Żwak Dawid 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

12

Roziewska Agnieszka 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

13

Lakwa Simona 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

14

Segiet Marcin 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

15

Komor Żaneta 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

16

Niestrój Karolina 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

Laureat

Łowcy Talentów Jeresz

 

17

Mross Krystyna 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

Laureat

Łowcy Talentów Jeresz

 

18

Hudala Piotr 3g

Ogólnopolski konkurs Deutschfreund 2004

Laureat

Łowcy Talentów Jeresz

 

19

Tymowicz Kanrad 3a

Pięciobój L.A. szkół gimnazjalnych pod hasłem Nie biorę, nie piję, sportowo zdrowo żyję

III

MOS

 

20

PG 8

Drużynowy konkurs skoku wzwyż szkół gimnazjalnych pod hasłem Nie biorę, nie piję, sportowo zdrowo żyję

III

MOS

 

21

Górniak Dawid 3b

II Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej

I

PG 6

 

22

Chudalla Marta 3a

Wielki Turniej Języków Obcych Politechniki Opolskiej

II

Politechnika Opolska

 

23

Margoszczyn Anna 3a

Wielki Turniej Języków Obcych Politechniki Opolskiej

III

Politechnika Opolska

 

24

Kusiak Krzysztof 3a

Wielki Turniej Języków Obcych Politechniki Opolskiej

I

Politechnika Opolska

 

25

Gembarzewska Aleksandra 1c

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny

III

Opolski Klub Tekwon-do

 

26

PG 8

Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafetowym chłopców

III

MOS

 

27

PG 8

Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafetowym dziewcząt

III

MOS

 

28

Gajdemski Marek 3f

Mistrzostwa Opola w pływaniu

V

MOS

 

29

Skrzypczyk Klara 2g

Mistrzostwa Opola w Pływaniu

V

MOS

 

30

Wesnerowicz Anna 3a

Mistrzostwa Opola w Pływaniu

V

MOS

 

31

Jakuszewski Mateusz 3b

Mistrzostwa Opola w Pływaniu

V

MOS

 

32

Krzysztof Mazur 3d

Mistrzostwa Województwa Opolskiego w kata

II

Kluczborski Klub Karate

 

33

PG 8

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II

MOS

 

34

PG 8

Mistrzostwa Opola w szachach drużynowo

V

MOS

 

35

Segiet Marcin 3g

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Kuratorium Opole

 

36

Roziewska Agnieszka 3g

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Kuratorium Opole

 

37

Lakwa Simona 3g

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Kuratorium Opole

 

38

Łambucka Joanna 3a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Kuratorium Opole

 

39

Margoszczyn Anna 3a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Kuratorium Opole

 

40

Kusiak Krzysztof 3a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Kuratorium Opole

 

41

Schab Jacek 3a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Kuratorium Opole

 

42

Margoszczyn Anna 3a

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

finalista

Kuratorium Opole

 

43

Kozów Paweł 3b

V Wojewódzki Konkurs Fizyczny

finalista

Kuratorium Opole

 

44

PG 8

Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych

I

MOS

 

45

Pasierbińska Aleksandra

 

V Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalista

 

46

PG 8

Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV

MOS

 

47

Krasowska Monika 3a

Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych

najlepsza zawodniczka w drużynie

MOS

 

48

PG 8

Półfinał wojewódzki w piłce sziatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych

II

MOS

 

49

Horoszkiewicz Katarzyna Kiełbasa Estera

Międzyszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego kategorii duety

I

PG 6

 

50

Wojtas Aleksandra Olga Ślemp Kupisińska Aneta

Międzyszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego kategorii mini-formacja

III

PG 7

 

51

Segiet Marcin 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

Laureat

Łowcy Talentów Jeresz

 

52

Spik Dorota 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

53

Mross Krystyna 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

54

Hudala Piotr 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

III w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

55

Komor Żaneta 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

56

Żwak Dawid 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

III w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

57

Roziewska Agnieszka 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

58

Piechotta Sebastian 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

III w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

59

Lakwa Simona 3g

Ogólnopolski konkurs SPRACHDOKTOR 2005

II w Polsce

Łowcy Talentów Jeresz

 

60

Tomczak Jakub 3g

V Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Kuratorium Opole

 

61

Rozmarynowski Tomasz Fidurski Jacek Młynarczyk Jakub Tomczak Jakub

Wiosenny Turniej Street Balla Chłopców Szkół Gimnazjalnych

II

MOS

 

62

Raszka Jan, Chrzanowski Jan, Lukoszek Samuel, Wiśniewski Maciej

Wiosenny Turniej Street Balla Chłopców Szkół Gimnazjalnych

V

MOS

 

63

Komor Żaneta 3g

V Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Laureat

Kuratorium Opole

 

64

Gambka Krystyna 3g

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Kuratorium Opole

 

65

PG 8

Konkurs frekwencyjny Świat w obiektywie National Geographic

III

Galeria Sztuki Współczesnej

 

66

Maćków Maciej 2b

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

Nagroda publiczności

WODiP

 

67

Branicki Mateusz 3g

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

Nagroda publiczności

WODiP

 

68

Botor Paweł 2a

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

Nagroda publiczności

WODiP

 

69

Firlejczyk Marek 2e

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

Nagroda publiczności

WODiP

 

70

Stałgo Łukasz 2e

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

Nagroda publiczności

WODiP

 

71

PG 8

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

wyróżnienie

WODiP

 

72

Kusiak Krzysztof 3a

THE BIG CHALLENGE 2005

I w woj.., 10 w Polsce, 20 w Europie

Internationale Teatchers Club

 

73

Schab Jacek 3a

THE BIG CHALLENGE 2005

II w woj.., 11 w Polsce, 21 w Europie

Internationale Teatchers Club

 

74

Chudalla Marta 3a

THE BIG CHALLENGE 2005

III w woj.., 14 w Polsce, 24 w Europie

Internationale Teatchers Club

 

75

Margoszczyn Anna 3a

THE BIG CHALLENGE 2005

V w woj.., 22 w Polsce, 48 w Europie

Internationale Teatchers Club

 

76

Konsek Mateusz 3a

THE BIG CHALLENGE 2005

VI w woj.., 634 w Polsce, 73 w Europie

Internationale Teatchers Club

 

77

Pietraszek Maciej 2b

Międzygimnazjalny Konkurs Rzeczpospolita Szlachecka

II

PG 1

 

78

Kotlorz Michael 1g

II Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego - GERMANICA

I

PG 2

 

79

Żurek Piotr 2g

II Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego - GERMANICA

II

PG2

 

80

Jakuszewski Mateusz 3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal

I

MOS

 

81

Huncza Judyta 3e

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal

II

MOS

 

82

Kantor Martyna 3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 300 m

II

MOS

 

83

Strzała Karol, Puda Stanisław 2a

III Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny Liczmy razem

III

PG4

 

84

Boguszewski Rafał 1c

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 600 m

III

MOS

 

85

Czech Krystian 3f

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 2000m

III

MOS

 

86

Jakuszewski Mateusz 3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 100 m

III

MOS

 

87

Kantor Martyna 3b

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal

III

MOS

 

88

Rześniowiecka Paulina 1a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku wzwyż

I

MOS

 

89

Ślęzak Aleksander 3d

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w skoku w dal

III

MOS

 

90

Tomczak Jakub 3g

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w pchnięciu kulą

III

MOS

 

91

Tymowicz Konrad 3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w biegu - 600 m

I

MOS

 

92

Wojtas Aleksandra 3f

Indywidualne Mistrzostwa Opola w LA szkół gimnzajalnych w oszczepie

III

MOS

 

93

Strzała Karol 2a

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów

Odznaka Złoty Kwant, Międzynarodowe wyróżnienie

Polskie Towarzystwo Fizyczne

 

94

Bucoń Magdalena 1b

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów

Odznaka Złoty Kwant, Międzynarodowe wyróżnienie

Polskie Towarzystwo Fizyczne

 

95

Nowak Aleksandra 1b

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów

Odznaka Złoty Kwant

Polskie Towarzystwo Fizyczne

 

96

Bieniek Karolina 1a

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów

Odznaka Złoty Kwant

Polskie Towarzystwo Fizyczne

 

97

Tomczak Jakub 3g

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Poszukiwanie Talentów

Odznaka Złoty Kwant, Międzynarodowe wyróżnienie

Polskie Towarzystwo Fizyczne

 

98

Bieniek Karolina 1a

Zawody Samsung Athletic Cup 2005 - skok wzwyż

II

Samsung

 

99

Rześniowiecka Paulina 1a

Zawody Samsung Athletic Cup 2005 - skok wzwyż

I

Samsung

 

100

Mross Krystyna, Lakwa Simona 3g

Polsko -niemiecki konkurs internetowy Witaj Sąsziedzie

I

Bildungswerk Sachsen w Lipsku

 

101

Huncza Judyta 3e

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada

II

Woj.Szkolny Związek Sportowy