Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2007-2008
LP |
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Organizator |
Miejsce |
1 |
PG 8 |
Certyfikat dla nauczycieli i Uczniów uczestniczestniczących w projekcie edukacyjnym |
Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu |
uczestnictwo |
2 |
PG 8 |
Drużynowy Mityng w Lekkoatletyce Dziewcząt |
MOS |
I |
3 |
PG 8 |
Drużynowy Mityng w Lekkoatletyce Chłopców |
MOS |
I |
4 |
Sienkiewicz Magdalena |
Mistrzostwa Opola w Tenisie Ziemnym |
MOS |
III |
5 |
Kuszczyński Michał |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe |
MOS Wrocław |
III |
6 |
PG 8 |
Turniej Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola i Powiatu Opolskiego |
Komenda Miejska Policji w Opolu |
uczestnictwo |
7 |
Adamiec Katarzyna |
Mistrzostwa Opola w Biegach Przełajowych |
MOS |
IV |
8 |
Bieniek Daniel |
Mistrzostwa Opola w Biegach Przełajowych |
MOS |
II |
9 |
Lang Monika |
Mistrzostwa Opola w Biegach Przełajowych |
MOS |
IV |
10 |
Żelazny Paweł |
Mistrzostwa Opola w Biegach Przełajowych |
MOS |
V |
11 |
PG 8 |
Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej |
PG4 |
I |
12 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców |
MOS |
II |
13 |
Lang Monika |
Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt |
MOS |
III |
14 |
Włodarczyk Ilona |
|||
15 |
Tomczyk Anna |
|||
16 |
Pyrć Daria |
|||
17 |
Aleksandrowicz Katarzyna |
|||
18 |
Rother Monika |
|||
19 |
Tomczyk Ewa |
|||
20 |
Kędziora Marta |
|||
21 |
Staszewska Iwona |
|||
22 |
Piotrkowska Agnieszka |
|||
23 |
Michael Kotlorz |
Prymus Opolszczyzny |
Urząd Marszałkowski |
Prymus |
24 |
Walecko Damian |
Prymus Opolszczyzny |
Urząd Marszałkowski |
Prymus |
25 |
Michał Kula |
Prymus Opolszczyzny |
Urząd Marszałkowski |
Prymus |
26 |
Paulina Rześniowiecka |
Prymus Opolszczyzny |
Urząd Marszałkowski |
Prymus |
27 |
Przybyła Mateusz |
Turniej Tenisa Stołowego |
MOS |
II |
28 |
Maciejewska Diana |
Turniej Tenisa Stołowego |
MOS |
I |
29 |
PG8 |
Z pieśnią i wierszem przez dzieje oręża polskiego |
Zarząd Główny Zw. Ofic. Rezer. |
V |
30 |
Polcyn Martyna |
Mistrzostwa Opola w Koszykówce Dziewcząt |
MOS |
II |
31 |
Baron Dominika |
|||
32 |
Dzierżgwa Karolina |
|||
33 |
Kaniuka Aleksandra |
|||
34 |
Tomczyk Anna |
|||
35 |
Tomczyk Ewa |
|||
36 |
Mueller Victoria |
|||
37 |
Staszewska Iwona |
|||
38 |
Kucharz Paulina |
|||
39 |
Włodarczyk Ilona |
|||
40 |
Pyrć Daria |
|||
41 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w Koszykówce Chłopców |
MOS |
IV |
42 |
Pyrć Daria |
Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt |
MOS |
IV |
43 |
Karpała Justyna |
|||
44 |
Adamiec Katarzyna |
|||
45 |
Polcyn Martyna |
|||
46 |
Mueller Victoria |
|||
47 |
Kędziora Marta |
|||
48 |
Maciejewska Diana |
|||
49 |
Smereczyńska Daniela |
|||
50 |
Włodarczyk Ilona |
|||
51 |
Baron Dominika |
|||
52 |
Gałecka Izabela |
XXXII Konkurs Bachowski |
PSM I i II stopnia w Zielonej Górze |
uczestnictwo |
53 |
PG8 |
Koncert "W kole kolędujemy" |
MDK |
udział |
54 |
Bieniek Daniel |
Mistrzostwa Opola w pływaniu - sztafeta 10x50 stylem dowolnym w kat. Chłopców |
MOS |
III |
55 |
Kasperek Sławomir |
|||
56 |
Niestrój Krystian |
|||
57 |
Olchowski Grzegorz |
|||
58 |
Pyłypczuk Łukasz |
|||
59 |
Gałek Michał |
|||
60 |
Mularz Jakub |
|||
61 |
Broma Marko |
|||
62 |
Nosal Grzegorz |
|||
63 |
Wochowski Marek |
|||
64 |
Kodlewicz Karolina |
Projekt Kartki Świątecznej |
MDK |
I |
65 |
Karpała Justyna |
IIMiędzynarodowy Turniej Judo Juniorów i Juniorek Młodszych |
UKS Orkan Judo |
II |
66 |
Karpała Justyna |
Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski i Juniorek Młodszych |
AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach |
II |
67 |
Karpała Justyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Polski Związek Judo |
I |
68 |
Karpała Justyna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Polski Związek Judo |
V |
69 |
Karpała Justyna |
Eliminacje Regionalne Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Judo |
Urząd Marszałkowski woj.. Dolnośląskiego |
I |
70 |
Karpała Justyna |
Puchar Polski OTK Juniorów i Juniorek |
Polski Związek Judo |
II |
71 |
Karpała Justyna |
Akademickie Mistrzostwa Polskich Juniorek Judo |
AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach |
I |
72 |
Haczkiewicz Dagmara |
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego |
Olimpus |
Laureat IX |
73 |
Pająk Nikola |
Klasztory Opola i Księstwa Opolskiego |
|
II |
74 |
PG8 |
Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt |
|
IV |
75 |
Baranowska Joanna |
VIII Konkurs Historyczny Gimnazjon |
PG5 |
II |
76 |
Horodyńska Karolina |
Mistrzostwa Opola w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt |
MOS |
II |
77 |
Pacyna Dominika |
|||
78 |
Krajaza Elżbieta |
|||
79 |
Midek Urszula |
|||
80 |
Piechotta Kerstn |
|||
81 |
Samborska Dorota |
|||
82 |
Włodarczyk Ilona |
|||
83 |
Pyrć Daria |
|||
84 |
Kaniuka Aleksandra |
|||
85 |
Smereczyńska Daniela |
|||
86 |
Polcyn Martyna |
|||
87 |
Habant Maciej |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
KURATORIUM |
finalista |
88 |
PG 8 |
Zabawy z chemią |
PG4 |
udział |
89 |
Gałecka Izabela |
V Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy |
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego |
udział |
90 |
Rother Monika |
Konkurs Plastyczny Projekt Kartki Świątecznej |
MDK |
nagroda |
91 |
Dziatkiewicz Ala |
Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "School RulesCompetition" |
Czasopismo CROWN, Mary Glasgow Magazines |
Laureatka |
92 |
PG 8 |
Drugi Przegląd Chórów Szkolnych Regionu Opolskiego |
Śpiewająca Polska |
udział |
93 |
Tarasiuk Tomasz |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
KURATORIUM |
Laureat |
94 |
Wołoszyn Adam |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
KURATORIUM |
Laureat |
95 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w halowej piłce nożnej drużyn mieszanych |
MOS |
III |
96 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w Short Tracku Kategoria Chłopców |
MOS |
II |
|
Kuszczyński Michał |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe |
MOS Wrocław |
III |
97 |
PG 8 |
Mistrzostwa Opola w Short Tracku Kategoria Dziewcząt |
MOS |
II |
98 |
Pyłypczuk Łukasz |
X edycja Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2008. Ietap |
Coca -Cola Poland |
II |
99 |
Domka Radek |
|||
100 |
Robotycki Szymon |
|||
101 |
Bieniek Daniel |
|||
102 |
Szutt Damian |
|||
103 |
Kucharz Kamil |
|||
104 |
Bakalarz Maciej |
|||
105 |
Piechota Matijas |
|||
106 |
Pawelec Dominik |
|||
107 |
Pyłypczuk Łukasz |
X edycja Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2008. IIetap |
Coca -Cola Poland |
II |
108 |
Domka Radek |
|||
109 |
Robotycki Szymon |
|||
110 |
Bieniek Daniel |
|||
111 |
Szutt Damian |
|||
112 |
Kucharz Kamil |
|||
113 |
Bakalarz Maciej |
|||
114 |
Piechota Matijas |
|||
115 |
Pawelec Dominik |
|||
116 |
Pyłypczuk Łukasz |
Finał Wojewódzki Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2008. |
Coca -Cola Poland |
IX |
117 |
Domka Radek |
|||
118 |
Robotycki Szymon |
|||
119 |
Bieniek Daniel |
|||
120 |
Szutt Damian |
|||
121 |
Kucharz Kamil |
|||
122 |
Bakalarz Maciej |
|||
123 |
Piechota Matijas |
|||
124 |
Pawelec Dominik |
|||
125 |
PG 8 |
Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej |
PG5 |
II |
126 |
PG 8 |
Międzygimnazjalny Konkurs Mieszkańcy Lipiec Reymontowskich |
PG2 |
I |
127 |
Worona Julia |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
42 w kraju/ 8 wojew. |
128 |
Walecko Damian |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
4 w kraju/ 3 wojew. LAUREAT |
129 |
Kubis Denis |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
36/ w kraju/10 wojew. |
130 |
Mueller Victoria |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
46 w kraju/12 w woj.. |
131 |
Gad Denis |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
143 w kraju/26 woj. |
132 |
Wocka Patrycja |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
24 w kraju/2 woj. |
133 |
Piechotta Kerstn |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
43/w kraju/5 w woj. |
134 |
Walecko Martin |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
48 w kraju/7 woj.. |
135 |
Niestroj Krystian |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
91 w kraju/12 woj. |
136 |
Lisek Patryk |
SPRACHDOKTOR |
JERSZ |
132 w kraju/18 woj. |
137 |
Łysiak Mikołąj |
Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu |
Odyseja Umysłu/pod patronatem MEN |
Imiejsce tytuł Mistrzów Polski |
148 |
Smreczak Michał |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
KURATORIUM |
finalista |
149 |
Tarasiuk Tomasz |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
KURATORIUM |
finalista |
150 |
Tarasiuk Tomasz |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
KURATORIUM |
finalista |
151 |
Tarasiuk Tomasz |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
KURATORIUM |
finalista |
152 |
PG 8 |
Śmieci mniej - Ziemi lżej |
Prezydent Miasta Opola |
uczestnictwo |
153 |
Przybyła Mateusz |
VIIWojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym |
Marszałek Woj.. Opolskiego, Kurator Oświaty |
finalista |
137 |
Habant Maciej |
V Opolski Międzygimnazjalny Turniej Informatyczny |
PG 1 |
II |
138 |
Sobociński Daniel |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-rzut dyskiem |
MOS |
II |
139 |
Polcyn Martyna |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-rzut dyskiem |
MOS |
III |
140 |
Hirsz Karol |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-bieg na 100m |
MOS |
III |
141 |
Pyrć Daria |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-w pchnięciu kilą |
MOS |
I |
142 |
Bieniek Daniel |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-w biegu na 1000m |
MOS |
II |
143 |
Piotrkowska Agnieszka |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-w biegu na 1000m |
MOS |
I |
144 |
Niestroj Krystian |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-w pchnięciu kulą |
MOS |
II |
145 |
Adamiec Katarzyna |
Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce-w biegu na 600m |
MOS |
I |
146 |
Kaniuka Aleksandra |
Ogólnopolska Turniej Piłki Siatkowej Kadetek |
MOS |
wyróżnienie |
147 |
Wołoszyn Adam |
Piastowie Opolscy |
PG 1 |
I |
154 |
PG8 |
VI Międzygimnazjalne Spotkane Matematyczne Klas Pierwszych |
PG2 |
udział |
155 |
Batóg Małgorzata |
Formacje Street Dance Show w Gnieźnie |
x |
Mistrz Polski |
156 |
Batóg Małgorzata |
Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku |
x |
I |
157 |
Polcyn Martyna |
Wojewódzkie Zawody Rowerowe w kategorii juniorek |
Opolski Klub Rowerowy |
III |
158 |
Tarasiuk Tomasz |
e- Twinning label odznaka za partnerstwo |
Narodowe Biuro Akcji eTwinning Polska, Centralne Biuro Akcji eTwinning, Narodowe Biuro Akcji eTwinning Portugalia,Narodowe Biuro Akcji eTwinning Belgia |
odznaka za partnerstwo |
159 |
Baranowska Joanna |
|||
145 |
Iskierka Grzegorz |
|||
146 |
Anioł Tomasz |
|||
147 |
Ryx Tomasz |
|||
148 |
Aleksandrowicz Katarzyna |
|||
149 |
Barczyk Emilia |
|||
150 |
Gad Denis |
|||
151 |
Kotysz Krzysztof |
|||
152 |
Maćkowski Radosław |
|||
153 |
Nosal Grzegorz |
|||
154 |
Olchowski Grzegorz |
|||
154 |
Piechaczek Robert |
|||
155 |
Smreczak Michał |
|||
156 |
Mańkowska Sylwia |
|||
157 |
Kaźmierczak Jakub |
|||
158 |
Leśniak Katarzyna |
|||
159 |
Michalik Szymon |
|||
160 |
Senderski Paweł |
|||
161 |
Twardawski Adrian |
|||
162 |
Haber Martyna |
|||
163 |
Wieliczko Mikołaj |
|||
164 |
Tulej Dawid |
|||
165 |
PG 8 |
Pokażcie co was kręci - Szkoła bez przemocy. |
Nto Opole |
nagroda główna w kategorii słuchowisko |
166 |
Tarasiuk Tomasz |
VI Międzygimnazjalne Konkurs "Każdy może zostać dziennikarzem |
PG 6 |
I |
167 |
Nowak Krzysztof |
VI Międzygimnazjalne Konkurs "Każdy może zostać dziennikarzem |
PG 6 |
I |
168 |
Tarasiuk Tomasz |
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje orężapolskiego w latach 1887-1922. O nipodległość i granice Rzeczypospolitej" |
Opolski Kurator Oświaty |
udział w etapie rejonowym |
168 |
Tarasiuk Tomasz |
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje orężapolskiego w latach 1887-1922. O nipodległość i granice Rzeczypospolitej" |
Opolski Kurator Oświaty |
udział w etapie regionalnym |
170 |
Balicki Maciej |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe |
MOS Wrocław |
I |
|
Baranowska Joanna |
VI Międzygimnazjalne Spotkania Matematyczne |
|
IV |
172 |
Leśniak Katarzyna |
|||
173 |
Iskierka Grzegorz |
|||
174 |
Pyrć Daria |
Mistrzostwa Opola Piłki Siatkowej Plażowej Dziewcząt |
MOS |
II |
175 |
Kaniuka Aleksandra |
|||
176 |
Smreczak Michał |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny |
Wydział Mat. I Informatyki Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu |
wyróżnienie |
177 |
PG8 |
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Gimnazjalnych 2007/2008 |
MOS |
III |