Zapraszamy na nową stronę PSP 33: www.psp33.opole.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------
PRYMUSI OPOLSZCZYZNY
ROK |
IMIĘ |
NAZWISKO |
OSIĄGNIĘCIA |
2006 |
Justyna |
Karpała |
I miejsce w Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Judo |
2007 |
Michael |
Kotlorz |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, I miejsce w województwie, III w Polsce w Ogólnopolskim konkursie SPRACHDOKTOR 2006 |
2007 |
Damian |
Walecko |
I miejsce w Polsce i I w województwie w Ogólnopolskim konkursie Deutschfreund 2006, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego |
2007 |
Michał |
Kula |
II miejsce na Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Lekkiej Atletyce - bieg na dystansie 110 ppł |
2007 |
Paulina |
Rześniowiecka |
I miejsce w siedmioboju na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych I miejsce na Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Lekkiej Atletyce - skok wzwyż III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA LA - 100 m. p. pł. dziewcząt I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA LA - skok wzwyż dziewcząt |
2008 |
Michał |
Kuszczyński |
Zajęcie III miejsca w Ogólnopolskich Regatach Kajakowych w kategorii K-2 200m juniorów młodszych - MOS Wrocław 2008, Zajęcie III miejsca w Ogólnopolskich Regatach Kajakowych w kategorii K-2 500m juniorów B - MOS Wrocław 22. 09. 2007, Zajęcie III miejsca w Ogólnopolskich Regatach Kajakowych w kategorii K-1 500m juniorów B - MOS Wrocław 22. 09. 2007, Zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Opola w sztafetowych biegach przełajowych 16. 10. 2007r |
2008 |
Agnieszka |
Piotrkowska |
V miejsce na Makroregionie Mistrzostw Polski Młodzików w LA - 1000m-Częstochowa,XXVm - Mistrzostwach Polski Młodzików - Mały Memoriał Kusocińskiego w LA- 1000m/bieżnia / - Słubice, I miejsce na Wojewódzkich Mistrz. SZS D14 biegach przełajowych - Lasocice, Imiejsce na Klubowych Mistrzostwach Województwa OZLA w biegach przełajowych- Lasocice, I m. na Makroregionie Mistrzostw Polski Młodzików w biegach przełajowych - Ruda Śląska, I miejsce na Mistrzostwach SZS Miasta Opola na 1000m - /bieżnia/ Opole |
2008 |
Mikołaj |
Łysiak |
Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu- Imiejsce tytuł Mistrzów Polski |
2009 |
Michał |
Smreczak |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - 31. 03. 2009r.,Wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - 19.03. 2009r., Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego - 16.02.2009r.,Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego - 18.04.2009r. |
2009 |
Bianca |
Piechotta |
Zajęcie 1 miejsca (Laureatka) Ogólnopolskiego Konkursu DEUTSCHFREUND 2008- 29. 10. 2008 r, Wyróżnienie w etapie miejskim Konkursu Recytatorskiego „Młodzież recytuje poezję w języku niemieckim".- 28. 04. 2009 r., III miejsce w eliminacjach miejsko-powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - 30. 03. 2009. , W ramach Formacji Tańca Nowoczesnego Scorpion: 5 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego - Mikołajki, grudzień 2008; ! miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Ozimek , kwiecień 2009; Tytuł Laureata na finale Przeglądu Twórczości Artystycznej Wojska Polskiego, Grudziądz, czerwiec 2009. |
2010 |
Joanna |
Baranowska |
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,Wojewódzki konkurs plastyczny "Projekt kartki świątecznej",19 Finał Ogólnopolski Odyseja Umysłu-Vmiejsce |
2011 |
Łukasz |
Poliwoda |
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Opolu, 1. w województwie, 2. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Detschfreund" 2010,II miejsce na Wojewódzkiej Wystawie Twórczości Technicznej, VI miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „ALFIK", V w województwie, 13 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor" 2011, III miejsce w międzygimnazjalnym konkursie matematycznym „Potyczki ze Statystyką" |
2012 |
Szymon |
Wojak |
I Międzynarodowy Triathlon MTB - Dąbrowa Górnicza- Pogoria I |
2013 |
Paulina |
Poliwoda |
Laureatka Ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego Sprachdoktor 2013; Deutschfreund 2012 – 5 miejsce w kraju |
2014 |
Aleksandra |
Krok |
1. m. w 23 Finale Europejskim Odysei Umysłu |