Aktywizacja uczniów

Today382
Yesterday295
This week382
This month12042
Total455348

 

 


TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33 w OPOLU na ROK SZKOLNY 2017/2018. Zgłoszenia i wnioski przyjmowane są do 19 maja 2017 r.

Czytaj więcej


 

PRYMUSI OPOLSZCZYZNY

ROK

IMIĘ

NAZWISKO

OSIĄGNIĘCIA

2006

Justyna

Karpała

I miejsce w Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Judo

2007

Michael

Kotlorz

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, I miejsce w województwie, III w Polsce w Ogólnopolskim konkursie SPRACHDOKTOR 2006

2007

Damian

Walecko

I miejsce w Polsce i I w województwie w Ogólnopolskim konkursie Deutschfreund 2006, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

2007

Michał

Kula

II miejsce na Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Lekkiej Atletyce - bieg na dystansie 110 ppł

2007

Paulina

Rześniowiecka

I miejsce w siedmioboju na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych I miejsce na Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Lekkiej Atletyce - skok wzwyż III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA LA - 100 m. p. pł. dziewcząt I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA LA - skok wzwyż dziewcząt

2008

Michał

Kuszczyński

Zajęcie III miejsca w Ogólnopolskich Regatach Kajakowych w kategorii K-2 200m juniorów młodszych - MOS Wrocław 2008, Zajęcie III miejsca w Ogólnopolskich Regatach Kajakowych w kategorii K-2 500m juniorów B - MOS Wrocław 22. 09. 2007, Zajęcie III miejsca w Ogólnopolskich Regatach Kajakowych w kategorii K-1 500m juniorów B - MOS Wrocław 22. 09. 2007, Zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Opola w sztafetowych biegach przełajowych 16. 10. 2007r

2008

Agnieszka

Piotrkowska

V miejsce na Makroregionie Mistrzostw Polski Młodzików w LA - 1000m-Częstochowa,XXVm - Mistrzostwach Polski Młodzików - Mały Memoriał Kusocińskiego w LA- 1000m/bieżnia / - Słubice, I miejsce na Wojewódzkich Mistrz. SZS D14 biegach przełajowych - Lasocice, Imiejsce na Klubowych Mistrzostwach Województwa OZLA w biegach przełajowych- Lasocice, I m. na Makroregionie Mistrzostw Polski Młodzików w biegach przełajowych - Ruda Śląska, I miejsce na Mistrzostwach SZS Miasta Opola na 1000m - /bieżnia/ Opole

2008

Mikołaj

Łysiak

Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu- Imiejsce tytuł Mistrzów Polski

2009

Michał

Smreczak

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - 31. 03. 2009r.,Wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - 19.03. 2009r., Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego - 16.02.2009r.,Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego - 18.04.2009r.

2009

Bianca

Piechotta

Zajęcie 1 miejsca (Laureatka) Ogólnopolskiego Konkursu DEUTSCHFREUND 2008- 29. 10. 2008 r, Wyróżnienie w etapie miejskim Konkursu Recytatorskiego „Młodzież recytuje poezję w języku niemieckim".- 28. 04. 2009 r., III miejsce w eliminacjach miejsko-powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - 30. 03. 2009. , W ramach Formacji Tańca Nowoczesnego Scorpion: 5 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego - Mikołajki, grudzień 2008; ! miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Ozimek , kwiecień 2009; Tytuł Laureata na finale Przeglądu Twórczości Artystycznej Wojska Polskiego, Grudziądz, czerwiec 2009.

2010

Joanna

Baranowska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,Wojewódzki konkurs plastyczny "Projekt kartki świątecznej",19 Finał Ogólnopolski Odyseja Umysłu-Vmiejsce

 2011

 Łukasz

 Poliwoda

 Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Opolu, 1. w województwie, 2. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Detschfreund" 2010,II miejsce na Wojewódzkiej Wystawie Twórczości Technicznej, VI miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „ALFIK", V w województwie, 13 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor" 2011, III miejsce w międzygimnazjalnym konkursie matematycznym „Potyczki ze Statystyką"

 2012

Szymon 

Wojak 

I Międzynarodowy Triathlon MTB - Dąbrowa Górnicza- Pogoria I  

 2013

Paulina

Poliwoda

Laureatka Ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego Sprachdoktor 2013;

Deutschfreund 2012 – 5 miejsce w kraju

2014

Aleksandra
Jonasz
Filip
Jakub
Szymon
Marcin
Emil

Krok
Mularz
Kubacki
Siłka
Polewiak
Korfas
Zacharewicz

 

1. m. w 23 Finale Europejskim Odysei Umysłu