Światowy Dzień bez Papierosa

b_200_113_16777215_00_images_DSC_6089.jpg30.05.2017r. w naszej szkole odbyła się cykliczna impreza związana z obchodami Światowego Dnia bez Papierosa .Szkolne Koło Promocji Zdrowia przygotowało szereg atrakcji , aby jak najskuteczniej ostrzec młodzież przed skutkami uzależnienia nikotynowego .W związku z tym zaproszeni uczniowie klas I-III mieli do pokonania 6 stacji zadaniowych. Wykonywali i rozwiązywali szereg zadań między innymi:  krzyżówka, kalambury , zadania matematyczne itp. Zestaw tych zadań miał na cel pokazać w praktyce skutki finansowe i zdrowotne oraz społeczne  uzależnienia od nikotyny. Jednakowo dobrzy  w rozwiązywaniu zadań okazali się przedstawiciele:  klas II b, III b oraz III c . Najlepszy plakat wykonały  uczennice klas : II b i II c . Utwór literacki , który zajął I miejsce został napisany przez uczennice klasy I e . Gratulujemy :)