Yesterday1968

Młodzież gimnazjum Piłsudskiego na centralnych obchodach 90.rocznicy Odzyskania Niepodległości

Na zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jego Małżonki uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 8 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego uczestniczyła w centralnych obchodach narodowego święta pod Grobem Nieznanego Źołnierza w Warszawie. Była okazja do przeżycia dreszczu emocji podczas spotkania na żywo czołowych polityków polskich, prezydentów innych państw oraz kanclerz Niemiec. Wyjazd stał się okazją  do przeżycia wielu patriotycznych uniesień, a także refleksji, czym jest miłość do własnego kraju i szacunek wobec narodowej historii.